Kaip greičiau atgauti kūno formas po gimdymo?

05. Aug, 09:52

Kai kurioms mamytėms tai nėra sunku, ypač maitinant krūtimi leliuką "sudeginama" nemažai kalorijų. Tačiau ką daryti toms, kurios nėštumo metu priaugo 30 kilogramų ir po gimdymo visi liko?

podarki podarki 28. Oct 2021, 18:26

Liekninančios tabletės - http://acaiberry900.lv mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

27. Sep 2012, 21:57

Aš nieko nenešioju, nors gal reiktų, kai gerai pagalvoji ... Man svoris tobulai krito ir dabar jau sustojo, gal kad geriau pavalgau, nes kažkaip žiūriu, kad mergytei kai pučia pilvuką, tai pučia ir ne nuo mano valgomo maisto.

27. Sep 2012, 20:58

Sweikutes,o mamytes nenaudojate tu korsetuku is ortopedines parduotuves,kur lb suverzia???As nusipirkus turiu,tai po 4dienu jau zenkliai matesi kaip traukia pilvuka 😀dabar jau virs savaites nesioju,bet buna kada visos dienos neissnesioju nes lb jau varzo 😀O del svorio tai as dar nesisveriau baisoka truputi 😃

25. Sep 2012, 15:56

Man svoris krenta gan sparčiai, liko iš nėštumo priaugtų tik 1 kg. 😀

25. Sep 2012, 14:40

As priaugau 26kg per nestuma, bet po gimdymo iskart 10kg nukrito, grizus namo dar 2 kg nukrito ir dabar sveriu 78kg, kadangi nebemaitinu, nes nebeturiu savo pieno, tai pradejau dietos laikytis...ziuresiu kas bus toliau 😀

10. Sep 2012, 17:42

Po gimdymo nukrito 8 kg., liko dar tiek pat, kad sugrįžti į priešnėštuminį svorį, bet kai po gydymų buvo priaugta dar plius 30 kg., tai reiktų viso numesti bent 20 kg., o vasarai ir dar kokius 9 kg. Bus matyt kaip čia tas svoris kris.

23. Aug 2012, 10:16

Aš priaugau kažkur 13 kg , po gimdymo nukrito 9kg dabar sveriu 53kg, atrodo nedaug, bet kai prieš nėštumą 49kg svėriau tai labai matosi tie kg. nesu nei stora nei stambi bet tas pilvukas taip viską gadina ☹ galėtu svoris nekristi, bet formos grįšti 😀

15. Aug 2012, 10:12

na as pavydziu kad jums taip lengvai grizo svoris,as maitinau metus laiko ir nenukrito ne 1kg 😥 o dabar nesioju antra leliuka ir augu toliau, netekus as vilties su tuo svoriu ☹

02. Aug 2012, 15:16

Priaugau +15 kg ,po gimdymo numeciau iskart -7.Like 8 tirpsta greit ,nes po gimdymo nera apetito valgau lengva maista del viduriu ir ne daug ,taip kad jokiu ipatingu dietu ar ko nereike.O formos -kaip formos pilvuko nera tiek kad jis minkstas reike pasportuoti ,pabegioti ir viskas susitvarys 😀

07. Jun 2012, 15:53

vaivusita pas mane tokia at situacija...tik galvoju ka reikia maitinanciai daryti tokiu atveju?

07. Jun 2012, 15:39

laba diena norejau pakluast mum jau 6menesiai ir vis nervinuosi del svorio kaip jy reiks numest pries pastodama sveriau 52kg dabar jau 65 kas menesy priaugu po 3,5 kg kaip as nervinuosi del svorio kaip jy reiks numest☹

07. Jan 2010, 22:45

o as pagimdziau ir iskart pilvo kaip nebuta 😃

07. Jan 2010, 21:53

as tiesiog susiverziau pulva iskart po gimdymo ir dabar viskas ok😀

07. Jan 2010, 21:52

as tiesiog susiverziau pulva iskart po gimdymo ir dabar viskas ok😀

01. Dec 2009, 10:50

nu nezinau as kai pagimdziau man viskas kaip ir grizo i senas vietas neliko beveik pilvo ir numeciau iskart 7kg taj vat 😀

29. Nov 2009, 16:24

nesijaudinti ir per kuri laika jis tikrai sumazes. bet turedama laiko daryk atsilenkimus😀

26. Nov 2009, 10:00

atsilenkimai gerai pilva sustiprint, pas mene po pjuvio dar karo pilvukas nezianu ka su juo daryt?

24. Nov 2009, 20:49

nustojus maitinti krutimi svoris vistiek nepakys, atsilenkimai tik pilvo raumenys sustiprina o ne svori mazina.. man padejo begiojimas ir manksta kasdien😀

24. Nov 2009, 20:49

nustojus maitinti krutimi svoris vistiek nepakys, atsilenkimai tik pilvo raumenys sustiprina o ne svori mazina.. man padejo begiojimas ir manksta kasdien😀

24. Nov 2009, 12:09

as radau kelnias,kurias pirkau po gimdymo.negalejau atsistebeti,kad jos mano.siaubas.o mano grupes drauge vartydama nuotraukas manes nepazino.klause kokia cia moterele?o kai pamate,kad jai i kruti vaikiukas isiseges labai susinepatogino.

24. Nov 2009, 10:58

as priaugau per nestuma 32 kg, po gimdymo is karto 10 kg nukrito, per penkis men numeciau siaip taip 12 kg, maitinau pati. na svajone dar 10 numesti, tikiuos kad kai nebemaitinsiu numesiu bent 5 kg, zadejau pradet atsilenkimus daryt, bet vis nera laiko ☹

23. Nov 2009, 19:29

po pirmo gymdymo svoris nukryto tik per metus laiko. o po antro per savaite 10kg nukrito

23. Nov 2009, 11:57

man po gimdymo visai netilpo i mano buvusius dzinsus, dar praejo beveik 11 men tai po truputi dar numesciau apie 5kg tai pasimatavau ir pagaliau ilindau beveik i visus dzinsus, aisku negraziai atrodo pilvas ir uzpakaliukas, bet gal pavyks ir juos sumazint

20. Nov 2009, 16:39

priaugau 25kg,dabar mazyliui 10men o dar 9kg yra☹ o taip norisi islisti i senus rubeliu 😃 ciut ne kasdien matuojiesi kad gal jau telpu i kazka 😀

13. Nov 2009, 15:35

taip graudu darosi kai ziuri i spinta drabuziu yra o tuo paciu metu ir neturi kuo apsirenk nes ne i vienus netelpi. po gimdymo mir man krito veliau kaip sustojo taip sustojo ir valgau maziau ir ivairius pratimus darau ir mazylis ne is ramiuju bet nieko manau teks i sporto kluba siaust nes kitaip nieko nebus

12. Nov 2009, 16:56

na jo jaunsu tuo svoriutaip jau buna as tai galvoju gal pradet gert PUERO arbata girdejau ji padeda sudegint riebaliukus

11. Nov 2009, 13:02

per nestuma priaugau apie 18 kg. Po gimdymo (secazio) numeciau apie 11 kg istikruju labai daug ir net netikejau, kad tikrai tiek nukrito😀 dabar yra dar tik 2,5 men praeja, o svoris daugiau nebekrenta, na gal tik pora kg, bet juk norisi daugiau. Jau kuris laikas valgau 2-3 kartus per diena ir po 6 nevalgau, dar pasuku lanka (tik nezinau ar jau galima sportuoti tai as taip lengvai), tai po kokio menesio ziuresiu ar bus koks rezultatas😀

05. Nov 2009, 20:34

as per nestuma priaugau kaskur apie 18kg, po gimdymo tiksliau po pjuvio man nukrito tik keli kg, neatsimenu kiek, ir liko pilvukas, dariau vien klaida kad as pilvo neverziau gal butu mazesnis. maitinau vaika tik viena men, ir sveriau apie 62kg, o norejau numest iki 50kg, nei i vienus savo dzinsus netilpau, nes buvo pilvukas ir klubai platesni buvo. as valgiau nesaikingai, ir taip laikesi tie kg iki 6 ar 7 men, tada pradejau atsilenkimus bet padariau juos koki men, veliau pradejau maziau valgyt pusrycius kava su sumustiniu, o velaiu kokia 5 ar 6 kai vyras grizdavo is darbo.taip is leto dar 4kg nukrito, bet dar kokius 8 kg npriu numest, bet svarbiausia kaip man sumazint pilvuka nes labai negraziai atrodom toks nukares

05. Nov 2009, 16:35

Per nėštumą priaugau 12 kg. Po gimdymo liko 5, praėjus dviems mėnesiams - 2 kg. Po gimdymo visiškai nebuvo apetito, todėl svoris taip greit ir nukrito... Gaila, kad kartu su svoriu dingo ir pienas☹☹☹

02. Nov 2009, 21:05

As budama nescia priaugau 13 kilogramu po gimdymo buvo like tik 7 , na o db kaip praejo 5 men vel turiu 10kg daugiau nei sveriau pries gimdyma. Net nzn ka daryti atrodo valgau nedaug ir stengiuosiu taikyti maista,o svoris nekrenta o auga ☹ . Mastau apie lieknejimo kapsules, nes kitaip ne lb kas cia bus su mano priaugtu svoriu☹ ... o taip norisi ilysti i senus rubelius 😀

1 2 3 4