Intymios vietos priežiūra

03. Sep, 09:59

Gulejau wonioj ir surezgiau wisai ne kuklu klausimely :) mamytes, kaip t.y. kokiomis priemonemis twarkote sawo intymia wietele??? as skutu, nu bet beria tai siaubas kaip.....bandziau epiliuojama krema, bet grynai intymioms wietoms skirto nerandu :( wasku raut kazkaip nedrystu :( ka patarsit?

08. Sep 2009, 00:17

kazkur girdejau kad nusiskutus spiritu pasitepa 😃 man koju plaukialiai net su peiliuku skutant iauga tai varkstu ☹

07. Sep 2009, 23:48

o nebandete dapiliuotis vasku?na ne tuo is parduotuves o grozio salone...

07. Sep 2009, 19:55

Mamytes, o koki krema naudojate po skutimosi? 😀

06. Sep 2009, 18:09

as taip pat skutu bet man neberia visa laime 😀 , esu isbandzius ir krema (keleta firmu) bet po jo puse plauku lieka ir epiliatoriu bet labai jau skauda. as su epiliatorium tik ranku ir koju plaukelius salinu, teko bandyt pazastu bet skausmelis nerealus ☹ jau geriau tokias vietikes skusiu. beto skaiciau kad negerai naudoti epiliatoriu daznai nes pradeda iaugineti plaukeliai.

rainiukas rainiukas 06. Sep 2009, 13:36

reikia , kad oda išiltų tada nebers(vonia, pirtis labai gerai) ir reiktų tų pačių peiliukų nenaudoti kelis kartus (pvz. vyro). Dar neteko rasti kremo, kuris pašalintų plaukus(gal plaukai per stori), o epiliatorius guli nenaudojamas, nes įgauga plaukai po jo ir skausminga procedūra kaip ir vaškas. Geriausia ir greičiausia peiliukai.

05. Sep 2009, 12:31

as su epiliatoriumi koju plaukus salindavau
bet poto kai jie ataugineja pradejo man i oda iaugt
tai pradejau tik peiliukais naudotis

05. Sep 2009, 11:38

eikit mamytes, depiliawau as gal puse metu, kol problematiska koju oda pasidare, pradejo tokiais spuogelais berti, ir nebebandau ☹ as ziu, kad man cia niekas netinka 😀 reikia krema pirkt 😉

05. Sep 2009, 10:31

jo pritariu kad reikia pabandyti maniskis ir man dovanu padovanojo epiliatoriu pirmas kartas buvo skaudus bet nk pripratau ir tiktai maziau atauga plaukai

04. Sep 2009, 23:06

pameginkit skusti ne pries plauka,manes niekada nebere.Natuska pakentek viena karta kojas su epilatorium ir priprasi,man isvis nebeskauda kai daznai naudoju,bet kaip patogu,plaukai ilgai neauga,o jei atauga tai kaip pukelis atrodo 😀

04. Sep 2009, 19:09

oj mergytes su tuo skutimu tai as ne mazas waikas, jau isbandziau tiek wisko ☹ ir patept, ir netept, ir wienokiu peiliukus, ir kitokius, ir su putom ir be ju, ir i sawaite karta, ir kas antra diena, wistiek beria :"( o depiliuot su depiliatorium as net koju negaliu, padowanojo wyras man ji, ir stowi padetas, skada ir wiskas.
sakau gal koks epiliuojamas kremas yra geras????

04. Sep 2009, 18:50

kai nusiskuti reikia pasitepti iskarto kremuku kuno arba bet kokiu riebesniu ir neisberia ir negalima braukyti peiliuku keleta kartu per ta pacia vieta😀

04. Sep 2009, 18:40

nereikia skusti kiekviena diena todel ir beria,reikia kas kokia trecia diena.o as tai depiliuoju depiletorium,na pirmas kartas skausmingas o poto jau nebe uztenka vienakart i men.nusdipeliuot ir viskas ir plaiukai neauga taip greit.super tiesiog o ypac vasara kai grazi bikinio zona buna

04. Sep 2009, 14:52

perliukai, o kokiu kremuku???

04. Sep 2009, 13:49

na man taip pat beria,bet tas berima isnyksta po keletos dienu.siaip nieko daugiau apart skutimo nesu bandziusi.

04. Sep 2009, 13:48

as viena karta bandziau skustis, irgi nubere, po to karto net nebesiskutu 😀 idomu butu suzinoti, ka jus mamytes naudojate 😉

04. Sep 2009, 13:46

depilioju kremu . ir nieko nebuna

04. Sep 2009, 10:44

siaubas, as pries einant pas gine, nesiskutu dwi sawaites, kad einant nusiskusciau ir neisbertu, kad atrodytu twarkingai 😃 nes jei skutu daznai, tai baisu ☹ ☹

04. Sep 2009, 10:34

Man lygiai ta pati beda😀

04. Sep 2009, 10:02

jo, idomu 😉

04. Sep 2009, 08:30

natiuska as ir turiu tokia beda bet kai nuskutu😃 as pasitepu tokiu kremuku tai netaip tada beria pasiziurek Orifleimo kataloge jei jo dar neiseme is prekybos. butu idomu ka kitos mamytes daro o gal tokiu bedu neturi

03. Sep 2009, 21:59

Gulejau wonioj ir surezgiau wisai ne kuklu klausimely 😀 mamytes, kaip t.y. kokiomis priemonemis twarkote sawo intymia wietele??? as skutu, nu bet beria tai siaubas kaip.....bandziau epiliuojama krema, bet grynai intymioms wietoms skirto nerandu ☹ wasku raut kazkaip nedrystu ☹ ka patarsit?

1 2 3 4