Intymios vietos priežiūra

03. Sep, 09:59

Gulejau wonioj ir surezgiau wisai ne kuklu klausimely :) mamytes, kaip t.y. kokiomis priemonemis twarkote sawo intymia wietele??? as skutu, nu bet beria tai siaubas kaip.....bandziau epiliuojama krema, bet grynai intymioms wietoms skirto nerandu :( wasku raut kazkaip nedrystu :( ka patarsit?

04. Nov 2009, 09:55

tai cia jis viskam ane? ir kaip nuskuta, nesimato plauku? kiek mokejai?

03. Nov 2009, 13:37

man tai labai patinka 👍

03. Nov 2009, 09:17

kaip jis atrodo? gal nuoroda kokia rasi su foto? nes turiu tokia pacia beda ☹

02. Nov 2009, 09:39

pasinaudojau Ziwiles patarimu ir isprasiau wyro to elektrinio skustuko, nu supper daikciukas, ir nieko man nebeberia 😛

10. Oct 2009, 22:47

na as ir pazystu kurioms turi maziau plauku ten kur ju galetu visai nebuti.nors as depiliuoju pazastis elektriniu epiliatoriumi,bet vistiek retkarciais padaugeja plotelis plauku.bet kas liecia skausma kaip jau minejau neskauda,nebent kas ziauriai bijo bent vieno plaukelio papesimo.

25. Sep 2009, 14:00

Oho,as dar taip negirdejusi.Tai cia gal jau tokias i raudonaja knyga reikia irasyti😀.

25. Sep 2009, 13:05

na reta bet yra 😀 jei auga bet ploni ir ju lb mazai buna, ant koju ir vos keli plaukai ir pazastyse buna kitom isvis neauga... zinau tokiu atveju seip ne viena 😀

25. Sep 2009, 12:53

sandriux,
turbut reta tokiu, kurioms yra, kad ''ten'' plaukai neaugtu 😃 😃 😃

25. Sep 2009, 12:40

ir isvis kam tie plaukai galetu jie isvis neaugti kur ju nereikia o tai db vargas visam gyvenimuij...pavydziu tom kur plaukai isvis ten niekur beveik neauga ot tai pasiseke 😀

24. Sep 2009, 22:32

Geras pasisakymas sandriux,prajuokinai😀))Bet teisybe

24. Sep 2009, 14:09

o as ir su depilaciniu kremu bandziau ir skutu ir su karstu vasku salone bandziau ir su depiliacinem putom ir su elektiniu sksustuvu ir su epiliatorium... tai padariau isvada tokia kad skusti pries plauka bera o paplaukuij gerai tik minusas tas kad daznai jau lb reikia skusti ir storas plaukas atauga...epiliatorius gerai nes maziau plauku atauga,taciau po to jie yaugineja ir pulinuku atsiranda po nuolatinio naudojimo ir dar skauda...kremai ir depiliacines putos taip pat nekas, tam kartuij gerai swelniai dingsta plaukai jei ploni o jei ne tai nelabai ir pasisalina o po to dar ir iaugineja plaukai....tai geriausiai turbut salone su karstu vassku na pirma kart lb skauda bet po to gereja ir dar reikia kantybes tureti laukti kol plaukeliai ataugs sekaanciai depiliacijai tai kaip nupesiota vista atrodai 😀 bet seip gerai nes po laiko plauku sumazeja ir jie buna plonesni, bet tas karstas vaskas tai tik bikini zonai ir pazastim dar ir antakius galima... o kad neskaudetu tai patariama pries procedura isgerti nuo skausmo vaistu ir buna lengviau 😉 bet cia nezinosi kas is tu visu geriausia nes visom viskas skirtingai...

23. Sep 2009, 15:16

o mane wistiek beria ☹

23. Sep 2009, 13:45

va pabandziau as kaip cia sake ta vietele nusiskutus pasitepti kuno kremu kad nebertu akurat ir manes neberia saunu

18. Sep 2009, 22:28

😃 gal ir nebande, nes prie tu daiktu moteryte ne jaunute dirba 😃

17. Sep 2009, 21:07

o man wyras sake ziurejo sendien tuos daikciukus, bet jam kolege (na jis dirba topo centre, kaipjau minejau) ispeike juos, sake niekam tike ☹
bet as wistiek noriu 😉

16. Sep 2009, 22:13

zivile25 gal netaip supratai,kai vel pradejau naudoti vaska bikini zonai tai dingo puliniai.ju buvo kol skutau ir epiliatoriu naudojau.kai per pilva nemaciau kur apsiskusti tai pasinaudojau skutimo galvute kur buna komplekte prie epiliatoriaus.o pazastys tai normaliai,su epiliatoriumi

16. Sep 2009, 16:34

tai jo, as ir nieko nesakau, mano wyras ziurejo, sake 250lt.topo centre, gal yra ir pigesniu, nzn.reiks paciai paziureti.reiks kaledoms uzsiprasyti 😉

15. Sep 2009, 16:16

zivilwe25,
o kiek tas skutiklis kainuoja?wyras minejo berods pas ji 250lt.?chmmm, daugoka....
wakar susitwarkiau, wel isberta wisa, ir taip stengiausi palei plauka skust, ir patepiau su kremuku, jautri ten oda pas mane... reiks atgailet tam skutikliui pinigu ☹

12. Sep 2009, 20:15

oj austyte, taip ir padarysiu 😉

12. Sep 2009, 13:08

o natiuska savo naktinukais puoskis kuo dazniau,reik juk vyra pradziugint,kad jo dovana tau labai miela ir patiko 😀 ner ko cedint ;D

12. Sep 2009, 13:06

idome temele radau 😀
nu as bikini zonai naudoju vyt putas arba krema jautriai odai palaikau apie 5min ir labai gerai,poto susiltu vandeniu ir kempine nuplaunu arba su tuo speceliu nubraukiu kur prie putu buna ir visi paukai lengvai nusibraukia 😀 ir kartais dar peiliuku perbraukiu poto,tad visai svelni oda buna,pasitepu aliejuku jonsons 😀 berimas kartais buna kai pora kart per ta pacia vieta braukiu,bet pabuna diena ir viskas ciki 😀 o depiletoriu tai bijau naudot,nes manau,kad labai skauda nors visos drauges patenkintos,tai kojom ir pazastim naudoju peiliukus 😀

11. Sep 2009, 23:12

na as bikini zona ir peiliuku skutau ir depiliatoriumi bandziau tai ziauriai iauginejo,net puliuodavo.turiu spec pinceta rauti iaugusiem plaukeliam ir tai nevisada pavykdavo israuti tai budavo pilna spuogu,puliniu bjauru.priestai buvau bandziusi vaska ir po visu kitu priemoniu nesekmingu vel teko lakstyti po pardes ir ieskoti to paties vasko,nuo jo tikrai man neiaugineja,na nebent koks vienas ir tai negiliai o pavirsiui.jo yra pirkti tik droge,ispanu gamybos,ilgai uztenka.yra 10 plaunamu juosteliu bet naudojuosi tik dviem.o del skausmo tai truputi skaudena kai uzlaukiu kol buna daug.jei kokio neisrauna tai tapacia juistele vel uzdedu.o pazastis tai epiliatoriumi depiliuoju.su peiliukais tekdavo skusti rytais nes jei nuskusdavau vakare tai ataugdavo kaip vyram barzda.kai pirma karta depiliavau pazastis tai kojos slapios buvo nuo prakaito,nors skausmo nebijau bet ta kart buvo baisu,bet kai sese bijanti skausmo pasake kad tai daro ir man nebuvo kur dingti o dabar dziaugiuosi kad nereikia kasdien skusti.kas pabande pazastis epiliatoriumi nesigaili,pradzioj kad priprast galima po maza lopineli ir labai neglausti prie odos kad apmazetu plaukeliu o paskui jau drasiai.kai uzeina tai man net antakai ar pazastys iauginedavo netik bikini.sekmes tom kurios bijot epiliatoriu

11. Sep 2009, 22:12

man tai kazkaip kartais vienas, kitas berimas buna, seip dazniausiai labai viskas graziai gaunasi, as visad palei plauka skutu, esu bandziusi su depiliatorium, bet man perdaug skausminga nors reik priprast, ir su vasku bandziau tai man dar ziauriau nei su depiliatorium 😀

10. Sep 2009, 11:46

man kai padovanojo naktinukus, tai tris metus laikiau YPATINGAI progai kol papilkėjo😀 o kai apsivilkau greit nuvilko😀 patariu netaupyk naktinukų gundyk kiekvieną naktį😀 beje apie skutimą, man ir gi berdavo, pabandžiau skusti palei plauką ir baigėsi bėrimai😀

09. Sep 2009, 23:09

chmm....blogai...maniskis tai lepina mane, as dar kartais papykstu, kad ne to norejau, ispindejau, issiauklejau is pat pradziu, reikalawau demesio, tai i menesy karta maziausiai geliu gaunu, kai buna musu draugystes diena 😀

09. Sep 2009, 22:52

o man vyras jokiu dovanu nedovanioja ☹ tik per gimtadieni...

09. Sep 2009, 22:41

mergytes, as ne i tema, bet man wyras kokius naktinukus padowanojo, jokia proga 😃 sexy sexy 😀 😀 😀 gaila ir detis, sakau bus isskirtinems progoms, mmmm, kaip grazu.....

09. Sep 2009, 22:40

zivile25, o tas elektrinis skutiklis, koks wyriskas, ar moteriskas???mano wyras dirba topo centre, reiks uzlauzt, kad padowanotu 😃

09. Sep 2009, 12:10

as naudoju wyt JAUTREI ODAI man neberia .o poto pasitepu vaikisku kremuku

1 2 3 4