Intymios vietos priežiūra

03. Sep, 09:59

Gulejau wonioj ir surezgiau wisai ne kuklu klausimely :) mamytes, kaip t.y. kokiomis priemonemis twarkote sawo intymia wietele??? as skutu, nu bet beria tai siaubas kaip.....bandziau epiliuojama krema, bet grynai intymioms wietoms skirto nerandu :( wasku raut kazkaip nedrystu :( ka patarsit?

26. Sep 2014, 10:42

labas as tai bikini vieta depiliuoju su depeliciniu tai sričiai kremu,palaikai 5 min ir nuvalai mentele..super dalykas,moku apie 15lt iš "avon"žurnaliuko....Kojom naudoju putas,iš tos firmos,ir geras dalykas,peiliukus perku pigesnius vienkartinius...po to patepu visur Kūno kremu..

30. Aug 2011, 12:28

davai darom konkursa,kas uzsiaugins ilgesnius plaukus 😃DD

30. Aug 2011, 12:28

ir as turiu sia beda.po skutimo beria, ir iauga plaukeliai.po vasko proceduru viskas buvo gerai, bet jau skausmelis.o ir laiko nera, nes auginu vaikiuka.tai namie su elektriniu epiliatoriumi tvarkausi, bet ir skausminga procedura ir vistiek iauga plaukeliai. ☹

17. Aug 2010, 15:21

man bere kai skutau su peiliukais nesvarbu brangus pigus, pradejau naudot depiliatoriu tikrai jokio berimo,naudoju ji visom vietom pazastim kojom intymiai vietai-esu patenkinta.aisku su peiliuku greiciau viskas atliekama depiliatoriu ir pasikraut reikia ir sutept. buvau galvojus apie epiliatoriu bet as neisivaizduoju kaip su juo pazastis nuraut ar intymiaja man atrodo neiskestum ir eitum issisketus dvi dienas nuo skausmo😀

16. Aug 2010, 21:53

man irgi po skutimo isberia,ir dar niezti poto ta berima,persti...tai kaip nepatogu buna ☹

14. Aug 2010, 14:35

Sveikutes, oi beda su tuo berimu ten... as visada su tuo kankinuos, nors naudoju gera peiliuka, ir kremuku tepu po skutimosi, bet va pries kelias dienas nusiskutau viska (budavo palieku juostele), tai taip nubere, skauda, rosiuos gimdymui, tai galvoju greiciau ataugtu, nes taip negraziai atrodo ten... ☹ reisk kitokia priemones bandyt, paskaitinejau jusu pokalbius, kazka reiks keist... 😀

18. Jun 2010, 15:01

sveikos, as kiek bandziusi tai man labiausiai patinka vasku depiliuoti (y) ,nes epiliatorius juk nepaema visu plauku kurie yra trumpesni ☹

18. Jun 2010, 14:13

o kaip man kazin tuos iaugusius plaukelius pasalinti, ju tiek daug like kad negaliu rodyt koju nuogu. ar yra kokiu priemoniu jiems panaikint, kaip cia kaskur rase yr kaskas jiems?

18. Jun 2010, 10:25

pabandyk naudoti depiliatoriu, dabar yra atsirades naujoviskas kuris depiliuoja be skausmo ir oda palieka svelnia svelnia, bet jis jau kainuoja nemazai.......

17. Jun 2010, 22:11

ne su peiliuku as skutau, o su cia gal epiliatorium kus is braun silk epil, bet jis labai kaip ir nepaima plaukeliu bet jie iauga labai po jo, skutau su peiliukais tik kad labai greit auga jie, vos ne sekancia diena vel matosi. noris ilgiau kad nesimatytu ju.

16. Jun 2010, 15:11

Tavo kojos jautrios, o peiliukas netinkamas, praeis, tepk body losjonu po skutimosi ir ieskok svelnesnio peiliuko. dabar yra is gillet womens firmos peiliukas su muiliuku. Skutant nepamirs putu.

16. Jun 2010, 11:28

ka daryti, nusiskutau kojas depiliatorium ir labai isbere kojas, bet cia po labai ilgo laiko skutau juo, ir labai daug iaugo plaukeliu. ar yra kokiu priemoniu tuos iaugusius plaukelius istraukt

08. Jun 2010, 23:57

Man nuo visokiausiu budu beria.. jau net ir randeliu yra atsirade.. baisu..

08. Jun 2010, 22:51

man anksciau isberdavo bet tik kartais o dabar visai nebeberia,pakeiciau visai neseniai galvute peiliukui,nuskuta kuo svariausiai ir jokio spuogelio,ziauriai esu patenkinta,tikiuosi taip bus visada,tiesa peiliukas dabar yra Venus breeze,o depiliacijos visokios as bijau kazkada pabandziau,skauda man negaliu kentet...😀

08. Jun 2010, 19:00

oi mamytes mielos cia toks dalykas kad man net baisu ,man buvo taip nuo paprastu peiliuku pvz;gilet isbere uzpuliavo ir atsiduriau net ant operacinio stalo .tai daugiau niekad nebenaudoju peiliuku

08. Jun 2010, 19:00

oi mamytes mielos cia toks dalykas kad man net baisu ,man buvo taip nuo paprastu peiliuku pvz;gilet isbere uzpuliavo ir atsiduriau net ant operacinio stalo .tai daugiau niekad nebenaudoju peiliuku

08. Jun 2010, 13:30

beja noriu perspeti,jei depiliuojates paprastu skutuvu, tai ji galite maksimu naudoti du kartus ,nes jei naudosite daugiau kartu tai va todel mielosios jus ir beria☹

08. Jun 2010, 13:28

sveikutes, esu kosmetologe ir galeciau rekomenduoti geriausia depiliacija vasku, pati tai darau ir man labiausiai patinka😀

31. May 2010, 20:48

na siaip epiliuojant epiliatoriumi reikia daryti pertraukas..vienas epiliavimas, kitas skutimas.taip plaukas neiaugs..ir kaitalioti pastoviai si buda..del bikini zonos tai geriausiai tinka vaskas jautrioms kuno vietoms..epiliatoriai tam reikalui nelabai tinkami..reikia labai krupsciai ir saziningai pylinguot ta vietele siurkscia kempine, kad neiauginetu plaukeliai..zinoma tai kartais nepadeda jei pastoviai epiliuojama..

21. Nov 2009, 12:34

👍

21. Nov 2009, 12:11

neberia 😉 😃

21. Nov 2009, 11:58

na, ar neberia Tawes kai su tuo skuti????

21. Nov 2009, 11:58

nea, atauga daug leciau, bet vistiek isivaizduoju kad per menesi kelis kart jei ne daugiau reiktu.

20. Nov 2009, 19:11

o su wasku darant tokiu pat greiciu ataugineja??

19. Nov 2009, 22:15

va radau ir pigiau 30-55

19. Nov 2009, 22:07

plauku salininas vasku bikini srity 50-80 lt

19. Nov 2009, 22:04

turbut, net nzn..
geriausia butu pasalint lazeriu, kaina 400 - 500 😃

19. Nov 2009, 21:29

ir brangoka turbut 😕

19. Nov 2009, 19:44

nea, nebandziau. gal ir nieko, bet vistiek daznokai reiketu tvarkytis ten. nesusiderinciau ☹

19. Nov 2009, 19:18

jo, pawydziu kurioms nera tokiu bedu.
o Tu nebandei pas kosmetologe bikiny srity su wasku twarkytis???as niekad nebandziau, kazin kaip ten ???

1 2 3 4