Gimdymas

07. Sep, 06:17

Laukiu šio "malonumo" ir visai neramiai jaučiuosi, gal mamytės galit papasakot kaip jūs gimdėt, kokie pojūčiai, baimės, skausmai? Kuo daugiau žinau, tuo ramiau laukiu:)

09. Sep 2009, 20:38

o kai dvynukus gimdai tai net neisivaizduoju kaip tau bus.o cezario nenori

09. Sep 2009, 17:14

Labai idomūs visų įspūdžiai, aš ir save raminu, kad atkentėsiu dėl savo mažiukų, nors ir kaip būtų neramu.😀

09. Sep 2009, 16:05

O man tai sunkokas gimdymas buvo ☹ man tik prasedejo skausmai pilve isikvieteme greitaja, nuveze i gimdymo namus, vandenys nenubego, kirpo.Skaumas gimdant buvo siaubingas, bet istveriau su ta mintim, kad svarbiausia, jog pagaliau gims musu stebuklelis.Buvo plisimas ☹ uzsiuvo, labai skaudejo, sunku buvo ten atsisesti.Na, bet visu skirtingas buna gimdymas 😀 tad linkiu lengvo gimdymo 😀 o bijoti tikrai nera ko 😀

09. Sep 2009, 14:06

perliukai teisingai ko maziau zinai to geriau😀

09. Sep 2009, 12:01

istikro kuo maziau zinai tuo geriau,as ir visko prisiklausiau ,nors nieko panasaus nebuvo.nei daktarai klyke nei sauke neika. aisku ruosiames gimdymui tase susidejau jau paskutini menesy nes maniau vyras panikuos.bet buvo taip kad puse 6 ryto nubego vandenys tada pasakiau vyruj bet jis neissigando.isiskvietem taksy as apsirengiau o skaudejo tai labai bet kentet galim. nuvaziavom kuo ramiausei .mano vyras gimdyme nadalyvavo.tik buvo tokia beda kad pamirsom vaikuj rubeliu pampersus bet dave valdiskus 😀 poto jau atsivezem savo.ir galiu pasakyt tik tiek kad gimdyt juoku darbas bet saremius kentet ujojoj

09. Sep 2009, 10:55

as ir bojijau bet po to pasakiau sau kaip bus taip nk cia nepakeisi vistiek reikes gimdyti, gimdymo nejutai ir neskaudejo bet va tie nelemti saremiai man jie patys baisiausi buvo

08. Sep 2009, 20:43

kai laukiaus savo leliuko t.p.klausinejau kaip ten viskas ar skauda,bet paskui sakau juk vistiek niekas napapasakos to skausmo ir tu jo nesuprasi ,kol pati nepatirsi,gimdziau as naturaliu budu. buvau taip apsisprendus tai 11val.kankinaus kol gimda atsidare visiskai kiek reikia,o paskui minuciu reikalas su akuseres pagalba lelius jau guli ant manes...ir skausmo nebera 😀

08. Sep 2009, 11:55

Kaip įdomu😀 gražiai papasakojat😀 aš visai nebijojau, bet kuo arčiau gimdymas tuo labiau bijau, juolab, kad nešioju dvynukus...

08. Sep 2009, 11:20

As irgi labai pergyvenau del to,o kuo arciau gimdymo diena buvo to baimes bleso.Pagimdziau rugsejo 6 d. saremei prasidejo 2val nakties ir 5.16 ryto gime man sunus.Saremei buvo skausmingi,bet kai lelius islindo visi skausmai prejo😉

07. Sep 2009, 22:11

Na mano gimdymas nebuwo labai sunkus, wis laukiau, kada labiau skaudes ir nesulaukiau 😉 nors ir skatinamus leido, o su jais sako skausmai padwigubeja, bet nieko, istweriau.Gimdziau 5 wal, labai padejo wyro buwimas salia...
Mamytes, o kai uzdes Jums lelyte ant krutines, ta pacia akimirka wisus skausmus pamirist 😉

07. Sep 2009, 21:01

Na pasiruošt turit dideliam skausmui, jau tie sarėmiai... Bet asmeniškai man pats gimdymas, stumimas, tai nebuvo nieko sunkaus, dabar negraziai pasakysiu panasiai kaip darytum kaku 😀 Akusere viska pasakys, kaip ir kada reikia stumti. Ištverusios sunkumus, suprasit kad buvo dėl ko stengtis 😀 Palinkeciau stiprybes 😀

07. Sep 2009, 20:51

kuo mažiau žinosit, tuo įdomiau. tada ne taip ir baisu 😉 kai gimdžiau pirmą kartą, tai buvo be galo įdomu, smalsu.. o kas bus toliau, o kas toliau.. ir tas skausmas lyg sumažėdavo. o dabar, kai viską žinau, tai... 😛

07. Sep 2009, 18:21

aga man taipat butu labai ydomu suzinoti kas ir kaip tn su tuo gimdymu 😀

07. Sep 2009, 18:17

Laukiu šio "malonumo" ir visai neramiai jaučiuosi, gal mamytės galit papasakot kaip jūs gimdėt, kokie pojūčiai, baimės, skausmai? Kuo daugiau žinau, tuo ramiau laukiu😀

1 2 3 4