Gimdymas

07. Sep, 06:17

Laukiu šio "malonumo" ir visai neramiai jaučiuosi, gal mamytės galit papasakot kaip jūs gimdėt, kokie pojūčiai, baimės, skausmai? Kuo daugiau žinau, tuo ramiau laukiu:)

19. Jan 2015, 12:33

na kad nenori dabar cp daryt tai tikrai,drauge kaip gimde tai kankinos kol prarado samone,tada tik dare cp

17. Jan 2015, 13:16

Mano močiutė vos nemirė gimdydama, mama gimdė gan nesunkiai, sesė gimdė sunkiai, antrą norėjo tik cp, tačiau nerado kas sutiks daryti už pinigus ir gan lengvai pagimdė pati. Mano pirmas planinis cp, antras natūralus ir nieko ten baisaus. Aišku aš už cp ir ieškokit kas darys su parašu, žodinė sutartis nieko nereiškia bei svarbu, kad spėtų atlikti cp. Neseniai pažįstama gimdė, sutarė dėl cp, prasidėjo naktį ir nespėjo padaryti cp, pagimdė pati, pinigai sumokėti už cp į kišenę. Ar atiduos? Aišku, kad ne.

15. Jan 2015, 20:48

Kadangi tiek mociutes, tiek mano mama labai sunkiai gimde, mano nuomone del cp tikrai nepasikeis. Gal gydytoja ir pati paskirs cp, o jei ne, vadinasi mokesime pinigelius...

12. Jan 2015, 22:45 virgutex

Dabar jau nėra lengva darytis cp savo noru, nebent yra pažįstamų ir gerai pamokama. Pati norėjau antro cp, realiai vieni medikai netgi kalbėjo, kad man jį turi daryti, tačiau pagimdžiau pati. Jums siūlyčiau pirma pastoti, o po to mąstyti apie gimdymą, belaukiant keičiasi mąstymas, požiūris ir tas natūralus ne toks jau baisus.

12. Jan 2015, 20:27

Dekui, Laurytea, kad pasidalinai savo istorija 😀
Kaip yra is tiesu del pasirinkimo daryti cezario pjuvi? ar gali busima mamyte prasyti daryti cezario pjuvi is anksto?

12. Jan 2015, 13:39

Sveika , pasidalinsiu taip pat savo patirtimi 😀 Isvaziavau i ligonine kai jau dar buvo parosemieji saremei. Nakti dar nieko buvo tik 3 cm. Ryte po abziuros , vat tada tai prasidejo tikrieji . Vandenis patys nenubego tai teko nuleist. Taip prakentejau visa para su skausmais. Kai gimdymas prasidejo man buvo tik 8 cm tad vaikelis sumane nelaukti ir jau iseiti tai biski praplete o as apsejau su idreskimais be plysimu 😀 Pats gimdymas man truko tik 15 minuciu, labai greitai. Vaikelis gime sveikas , stiprus gavom 9 is 10 baliuku 😀 na o dabar mums jau 6 menesiukai 😀

12. Jan 2015, 13:21 virgutex

nera uz ka😀

11. Jan 2015, 19:40

Aciu, Dovile 😀 Gal yra vilnieciu mamyciu, kurios galetu pasidalinti patirtimi apie pacius gimdymo namus bei gydytojus Vilniuje?

11. Jan 2015, 19:18

istikro mes esam skirtingos asmenybes,tai kas buna vienai to kytai tikrai nebus😀 patarciau ramiai laukti sawo laiko ir maziau cia dometis.nes paskui tik dar labiau bijosi,as ir laukuosi suo metu nors neramu kazko man.bet nesidomiu tokias dalykais nes pimas gymdymas nuo anrto labai kuom skiresi

11. Jan 2015, 18:47

Sveiki. Man 36 metai. Su vyru planuojame vaikeli. Tai darome jau dabar.
Prisipazistu, labai bijau gimdymo, nes tai bus pirmoji mano tokia patirtis.
Noreciau cezario pjuvio ir nuskausminamuju. Gal galetumete pasidalinti savo patirtimi? Baime ir nezinia is tiesu labai didele...

17. Nov 2009, 09:07

Oho ir taip dar buna kad is naujo kirpt reikia... Jezau man jauciu irgi nekaip gyja tai jau bijot pradejau....

11. Nov 2009, 19:48

be to sutrukinejau ir kirpo, sedet liepe net parai nepraejus, taigi suaugo blogai teko po dvieju menesiu po gimdymo vel kirpti is naujo...

11. Nov 2009, 19:45

veidas buvo visas melynas (ten turejo but)

11. Nov 2009, 19:43

sveikos, as taip pat noreciau pasidalinti savo patyrimais,nu saremiu pradzios iki gimdymo pabaigos praejo 14 val.vandenys patys nenubego, tai iki 8 cm, anekdotus skaldem su sese, juokekes o kai nuleido valdenis tai jau juokas nebeeme...gimdziau laaabai sunkiai be nuskausminamuju...skausmas neapsakomas, veikas buvo visas melynas nuo stenejimo, kapiliarai sutukineje....pagimdziau mergyte truputi pridususia...priduso gimdymo metu, gavom tik 6 baliukus...bet mums jau 5 menesiukai ir augam sveikutes, ji mano didziausias turtas.jei reiktu iskenteciau dar tiek pat ir daugiau 😀

11. Nov 2009, 08:50

Sveikos, as taip pat kaip uoga gimdziau KAuno klinikose ir esu labai patenkinta prieziura 😀 Gimdymas naturalus, po vandenu nubegimo skausmu is vis nebuvo, laukem keturias valandas nieko nevyko, tad pradejo skatinti ir per pora valandu jau buvau pagimdzius. Negaliu sakyti, kad skaudejo nezmoniskai, pries tai isivaizdavau simta kartu baisesni skausma, o dabar galiu pasakyti, kad dar desimt pagimdyciau jei tokie lengvi gimdymai. Aisku sedeti dar ir dabar padoriai negaliu, bet tikiu,kad greitai viskas praeis.

09. Nov 2009, 19:05

Gimdziau naturaliai, be nuskausminamuju. Nuo saremiu pradzios iki gimdymo praejo 14 valandu! Buvau labai pavargusi, nevalgiusi, negerusi... Kai jau artejo pats gimdymas visiskai nebebuvo jegu, tai man lasino laseline su kazkokiais vitaminais.. Skausmas saremiu metu buvo nepakeliamas, tarpais nieko neprisimenu... Bet pats gimdymas jau nebeatrode toks baisus, sukaupiau visas likusias jegas ir sekimngai pagimdziau. Tarpviete neplyso, tik siek tiek sutrukinejo lytines lupos, taigi po gimdymo galejau normaliai sedeti ir nieko neskaudejo😀 Taigi, jei nebutu tu saremiu galeciau gimdyti ir gimdyti😀

28. Oct 2009, 15:50

uogai nuosirdziausi linkejimai😘😘😘

27. Oct 2009, 20:58

oj uoga, koks grozis 😍 nuosirdziausi sweikinimai!!! 😘

06. Oct 2009, 18:29

sveikinu uoga sulaukus ir savo stebukleliu😀 😘

06. Oct 2009, 16:47

Sveikinu, uoga 😀

06. Oct 2009, 15:29

aciu mamytes už palaikymą😀 kaip sakoma pasidalintas džiaugsmas padvigubėja😃

06. Oct 2009, 13:52

t.y.del taves dziaugiames 😀 😃

06. Oct 2009, 13:51

oi uoga atsiprasau labai svarbu kad vaikiukai sveikuciai taip kaip as tave suprantu turiu 6men berniuka ir yra ka veikt ir dar 5 metu mergyte dar sunkiau yra 😀

06. Oct 2009, 13:50

aciu ir tau, uoga, kad dar speji ir mums viska pranesti 😀 sveik, ir pasistenk pailseti 😉 mes visi uz tave laaaaaabai dziaugiames 😉

06. Oct 2009, 13:47

kristinute5 maitinu pati, kartais vakare tenka primaitint mišinuku, mat pati dar nepailsiu po gimdymo, tai pienukas nespėja gamintis , o gimdžiau Kauno klinikose, ten viskas buvo super, nuo gydytojų iki palatų 😀 ir niekam nieko nemokėjom 😀 LAURA ne mažiukai peršalo, o aš pati 😀 jie sveikučiai, nes geria mamytės pienelį😀 Neri, kad neturiu laiko pailsėt, va kas yra☹ aciu visoms už sveikinimus😀

06. Oct 2009, 12:02

didziausi sveikinimai ir bukit sveikuciai😘

05. Oct 2009, 23:19

pavydziu uogai baltu pavydu,du dziaugsmeliai vienu metu pasaka 😀

05. Oct 2009, 22:19

as kai pasigimdziau po savaites ar dvieju man buvo 39 temp bet krutis labai skaudejo nes pieno daug turejau o vaikutis neisvalgydavo.o idomu kaip tu maitini?abu iskart?😀

05. Oct 2009, 22:04

sveikinu,uoga, susilaukus graziu mazyliu 😉😘

neri neri 05. Oct 2009, 21:10

geriausias vaistas poilsis,bandyk pailseti,kol vaikiukai miega,namai nesugrius ,juk laikinai,stiprybes

1 2 3 4