Apie kontraceptikus

23. Aug, 08:47

:)

13. Jun 2010, 19:59

tik vienas jame nepatinka apsirutuliuoja,nelabai higieniskai atrosos,tai vis vakare nulupineju ,nes nuo drabuziu krastao apsivelia

13. Jun 2010, 19:30

na buna sako kad kartais gali atlipti

13. Jun 2010, 19:26

nezinau ar sutapimas gal,bet nuo ziedo mane i wc daznai varydavo

13. Jun 2010, 19:25

as ir naudoju pleistra,jis man patinka

13. Jun 2010, 19:21

bet man per 3 metu naudojima jis tik kelis kartus atlipo 😉

13. Jun 2010, 19:05

as taip pat naudoju pleistra jis man ir patinka ir tinka na man dar nebuvo kad butu atlipes

13. Jun 2010, 19:00

man tai labai patiko evra pleistras nebuvo jokiu salutiniu poveikiu,menesines reguliarios,neskausmingos(skausmingu niekad ir neturejau),vienas nepatogumas,kad yra kelis kartus atlipes,na bet nieko,nusipirkau kita ir uzsiklijavau.kai nustosiu maitinti greiciausiai ji vel naudosiu,nebent susizinosiu,akd implanats i ranka geriau 😉

08. Jun 2010, 11:39

as jau cia minejau, zieda naudoju, man labai patinka, bet brangoka, taipogi galwoju apie spirale, ta paprasta varine, bet vis dvejoju....

05. Jun 2010, 23:31

Sveikutes,mergaite6 kokia tu spirale isidejusi? As ir galvoju apie spirale, dar vis napsisprendziu nes pasiklausius moteru nuomones tai vienom labai gerai kitos skundziasi.... zodziu zinau tikai kad naudosiu kazkokius kontraceptikus tik nepsisprendziu ka,kazkaip tai nesinori kiekviena menesi laukiant sirgimo dienos bijoti,susirgsiu ar ne....

02. Jun 2010, 13:30

viskas seis laikais kenkia ir kontraceptikas,spirale,ir tas susilaikymas.bet kaip pastoja moteris o vaikelis nelaukiamas ar neplanuotas tai save moteris vel grauzia

31. May 2010, 19:54

na as tai uz naturaluma..😀 visda gydytoju issiklausineju kokia zala organizmui, tai atsoka fantazija ka benaudot..
kadangi esu pries visokia chemija skirta vidiniam vartojimui ..tai nenaudoju..😀

24. May 2010, 14:54

Maitinu krtim,ginikologe israse kt azalija.Gerti be pertrauku,menesiniu nebuna,tik kartais pateplioja.Israse 3men. Jaigu tiks gersim ir toliau.

15. May 2010, 23:56

pritariu ir patariu pasikeisti ginekologe,nes siais laikais tai lb svarbus gydytojas,juk reikia pastoviai tikrintis ir siaip issiklausineti ko nori ir kas yra...

15. May 2010, 18:54

Reiketu su ginekologe pasitarti, nes kontraceptiku dabar visokiausiu yra, vienur daugiau hormonu, kitur - maziau. O ginekologe ne problema pasikeisti.

15. May 2010, 12:14

gal galite papasakoti apie kontraceptikus,ar gydytojai individualei israso ar galima pasitart kurie geriausi,nes mano gynekologe labai bjauri,o as ju dar niekada nesu naudojusi ,kazkaip pagalvojau gal reiketu pradeti

03. May 2010, 21:02

norisi,nu bet...kolkas dar naudoju tabletes,o po to ziuresiu ir as,kazka reiks galvoti 😀

03. May 2010, 21:00

nepabaigiau pirmo sakinio,norejau pasakytui,kad nutraukimas negarantuoja ,kad nepastosi,nes net nuo mazos daleles spermos galima pastoti...reiktu pagalvoti... 😀 nes jauciu ir mes taip darytume,bet bijom,nes reikia,kad ir mano organizmas atsigautu ir siaip,be pilvo noriu dar pabuti 😃

03. May 2010, 21:00

kas del kandonu ar nutraukinejimu,tai hmmm,kiek galima kentet.juk norisi ir negalvojus apie tai pasimy....

03. May 2010, 20:59

as ir daug galviojau ka daryti.pasiule spirale,isidejau.bet va kad tos dienos dabar l gausios.ir skausmas.tai nebezinau,jei taip toliau tai sakiau issiimsiu..gal geriau pleistriukas vis del to.net nezinau.o kad kenkia tai cia ir taip aisku.bet juk negimdysime vaiku kiek dievas duos.

03. May 2010, 20:56

nu jo...nes tas susilaikymas(kaip suprantu linciuke5 turejai omeny nutraukimas akto anksciau laiko,nes juk nebus,kad visai nesimylesit).bet kaip tik vakar kazkur skaiciau,kad ta spirale moteriai paagrande gimdos kakleli,ir tiksliai neatsimenu kokios pasekmes,bet baisios,be to ,sako kitoms jauciasi,tai velniai zino kaip cia...as anksciau pleistra naudojau,man labai patiko,bet va vakar ir perskaiciau,kad nera kontracepcijos,kuri nezalotu moters,tai ir nebezinau,ka daryti,nes prezervatyvu nenoriu nei as,nei vyras...

03. May 2010, 20:50

tai linciuke isidek spirale,kad butu ramybe,jei dar neplanuojate antro

03. May 2010, 20:31

turi omeny,kad leliukui kenkia?

03. May 2010, 20:30

siandien buvau pas daktare klausiau, tai sake kad ir anie kenkia, liepe geriau susilaikyti😀

03. May 2010, 20:21

ne tai yra specialus dabar,kur maitinancioms galima,tai vaikiukui ar pienui jie nieko,tik va sako ,kad moters sveikatai gali buti negerai ☹

03. May 2010, 20:19

as jokiu negeriu, daktare sake negerai jei maitini, tai ir negeriu

02. May 2010, 21:48

sveikos mamytes,zinojau,kad kontraceptines tabletes negerai,bet kazkaip nekreipiau demesio,kai israse cia Norvegijoj gydytojas,tai jas ir geriu jau 3 menesiai,bet dabar kai taip baisiai pasnekejo per Nuodemiu 10 apie jas,tai net nebezinau,issigandau,o vartoju cia cerazette,jos tokios pat kaip azalia.ir pasakykit,gal kam taip buvo,nes neramu ir nezinau ka galvoti,zodziu... vis dar maitinu mazyle,jai 5 men,kai buvo 1,5 men po gimdymo susirgau ir gyd israse KT,nu ir dabar 2 men nebeturiu as tu menesiniu,nesuprantu,testai ir kraujo tyrimas neigiami...?idomu ,kas cia?gydytojas nieko nesake...

28. Apr 2010, 10:39

kkristaliuk as ir geriu azalia man gine israse pusei metu ju,bet as nepaklausiau jai nebemaitinsiu tai jos man gali nebetikti????cia gal tik maitinancioms?

28. Apr 2010, 10:36

laba as ir geriu kt be pertraukos puse metu gersiu. o paskui galvoju detis spirale

28. Apr 2010, 09:13

as irgi kazkaip bijau tu KT, jau ne is vienos moters esu girdejus kokiu blogybiu buna pagerus jas keleta metu ir paskui nutraukus.

27. Apr 2010, 20:27

as tai pries kontraceptines tabletes. Dar ateityje pamatysim tu KT poveiki, nes nera tiksliai istirta.

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10