Apie kontraceptikus

23. Aug, 08:47

:)

07. Oct 2010, 11:39

sveikos, o kai men turi buti, ka tada darote? nustojat gerti? man 3d turejo buti, bet dar iki siol nera ☹ taipogi galiu pamirsusi isgerti sekancia diena 😉

07. Oct 2010, 11:33

nemazai metu vartojau MARVELON man jos tiko ir patiko.budavo,kad ir pamirsdavau isgerti,tai sekancia diena tai padarydavau,jokiu problemu nebuvo.ir niekada neziuredavau minuciu,nes buna tokiu situaciju,kad butent tuo laiku negali isgerti

07. Oct 2010, 09:47

Labas mamytes. Pasiskaiciau visa sia temele, laibai jau ivairiu nuomoniu yra ir apieKT, ir apie zieda, ir apie spirale. Pati naudoju YAZ, nu atrodo nieko, bet kadangi jau laikas eiti pas gine, tai galvojau pakeisti i kazka naturalesnio. Nes ir as yvairiausiu straipsniu straipsniuku prisiskaiciau apie KT. Jau turiu dvi mergytes, daugiau nenoriu tai tikrai (o kaip bus paskui laikas parodys). Preziku abu su vyru visiskai nepripazystam. Taigi esu giliam apmastyme. Galvoju gal pleistriuka pabandyti, bet kazkaip nelabai tikiu kazkokiu pleistru.

06. Oct 2010, 23:50

mielos mamytes, kadangi lietuvoje vis dar siaucia krize, o mes vistiek norime buti grazios ir tureti grazia sypsena, kvieciu jus i jaukiai irengta odontologijos klinika silainiuose, kur nebrangiai sugydysiu ir suprotezuosiu dantukus😀 na o jei ir jusu mazyliai jau turi dantukus, mielai apziuresiu ir juos. plomba dabar tik 50 lt, dantu higiena ultragarsu 50 lt.mane rasite silainiuose tel 860968561.
pati auginu 3 menesiu suneli😀 ir vel gryztu i darbus😀 bandysiu suspeti padaryti jusu sypsenas dar grazesnias😀 iki malonaus

04. Oct 2010, 14:31

t.y. lindynette?

30. Sep 2010, 10:18

o kuri nors naudojate linete?

17. Sep 2010, 12:36

taip taip mamytes,teplioja nereguliariai su sitom kontraceptinem,didziausia nesamone,nervuoja ir mane,na bet ka padarysi,o daugiau sakiau,pabaigsiu pakeli uz poros men ir viskas mesiu lauk as ta kontracepcija,snekejau su vyru,kad bandysime su prezervatyvu,ai biski ir baisu del rizikos,kuria kelia kontraceptikai-VISI...zodziu

14. Sep 2010, 13:15

maitinanciai, berods kitu ir nera KT.

14. Sep 2010, 13:12

Aišku, ačiū.Užsirašiau pas gine, tegul išrašo kitas KT.Na jau čia kas per nesąmonė.

14. Sep 2010, 13:01

Labas DIVKA, jo taip ir buna su AZALIJA, kad teplioja ilgai, as tai ir bandziau juos, bet puse pakelio isgeriau ir meciau lauk, daugiau sakiau neprasidesiu, vargina tas nuolatinis tepliojimas, vos ne kaip menesines☹

14. Sep 2010, 11:53

Mamytės, gal kuri vartojat KT AZALIA?Aš vartoju dar tik antrą pakuotę.Pirmą mėn.mėnesinės kaip ir normalios buvo.O dabar kažkokia nesąmonė.Pradėjau sirgti rugsėjo 2, iki dabar teplioja taip, kad be paketo niekur.Nesuprantu, kada visatai baigsis.Gal kuriai taip buvo.Inform lapą kaip tyčia gi išmečiau,tipo viskas buvo aišku...

19. Aug 2010, 14:53

Samija,man atrodo,kad dabar kontaceptikus kuria,kurie siaip svoriui itakos neturi,nebent isimtiniai atvejai,kai atsiranda salutinis poveikis 😉

19. Aug 2010, 14:15

naudoju KT ''Lymdinette30'' visai nesenai pradejau jas vartoti😀...bet labai bijau del svorio ,tikiuosi nepriaugti ☹

19. Aug 2010, 11:13

nu aisku,gaila,kad neima taip...tiesa prisiminiau viena dalyka,gal ir tau pravers si informacija.Siaip mano mazike labai rami nuo gimimo,taciau budavo tarpu,kada ji siek tiek irzlesne ir keldavosi nakti pavalgyti,nors nuo 2 men nebesikelia,o pasirodo,kad nuo menesiniu pakinta pienuko skonis ir vaikiukas gali atsisakyti kruties.Maniske neatsisake,bet butent tada ,kada sergu buna siek tiek irzlesne ir keliasi nakti pavalgyti,greiciausiai del to,kad tas pakites pienuko skonis jai nelabai patinka ir tiesiog maziau privalgo 😉

18. Aug 2010, 23:28

tai jau dabar kritineja ant zemes,nu bet reciau,nes pradzioj atsistoti ismoko,o atsisesti ne,tai krito ir krito vargsas mano kudikis 😀 kaip maitinimas,siaip ar gerai miega leliukas?

18. Aug 2010, 21:52

oij nedarasiau,ji vaiksto isikibus i baldus,pati dar ne,bet uz menesiuko antro manau jau tikrai 😉

18. Aug 2010, 20:57

mes ir nuo gimimo sverem kilogramu daugiau nei visi kiti,bet va dabar pradejo vaikscioti,pries tai ropoti,tai priaugam po pora simtu 😉

18. Aug 2010, 00:04

aciu 😀 uz savaites bus 9 menesiukai, o tavo bachuriukui kiek savaiteliu? 😉

17. Aug 2010, 23:04

man ir neisdege susirgau is kart,tiklsiau gavosi kraujavo po gimdymo,o po to susirgau iskart,ech... 😃

17. Aug 2010, 22:06

na cia skirtumas tas,kad vienos yra paprastos visom moterims,o kur mes vartojam yra maitinancioms 😉 taigi ziauriai manme nervuoja tos nereguliarios menesines,nes pries nestuma turejau visiskai reguliarias,o dabar kas dvi sav,tai teplioja,tai sergu,buvo ir virs 2 men isvis nustojusios menesines...zodziu....toks tas ir poveikis..o tu norikad tave pykintu,ar dar ka? 😃 😃 😃 juokauju,tikriausiai nesi vartojus kontraceptiku iki siol,nes siaip kai nera salutiniu poveikiu ir gerai,reiskias tau jos tinka 😉

17. Aug 2010, 22:02

As vartoju Jeanine, pries nestuma jas vartojau ir po gimdymo gydytoja tas pacias israse, gan brangokos, bet man jos tiko o eksperimentuot kazkaip nenoriu

17. Aug 2010, 20:42

as Norvegijoj vartoju cerazette,jos tokios pat kaip azalia.evaldukomamyte,o kokio poveikio tu nori? 😃 man vienintelsi poveikis tai visiskai issireguliavusios menesines... 😉

16. Aug 2010, 22:33

man isvis su tabletem buna beda,jei ka skauda isgeriu,bet visoki vit.ar pan pasimirsta...as po gimdymo spirale isidejau,5m ja galima nesiotis tai apsauga garantuota

26. Jun 2010, 09:57

Sveikos mamytes 😀
As asmeniskai nenaudoju jokiu 😀
Naudojau gal pora menesi pries kokius gerus du metus bet paskui meciau i sona. istiek pamirsdavau laiku isgerti 😀

26. Jun 2010, 09:54

sveikos😉 man gydytoja po gimdymo gerti tabletes "azalia" sako netgi maitinanciom tinka,kaina 39lt,pertraukos netgi nereikia daryti,tikrai geros tabletes.

23. Jun 2010, 22:48

mamytea, yra tableciu ir po 20lt, drauge geria lyndinete 30 berods. as zieda naudoju, man jokio nepatogumo nera ji isidedant, bet velnias, kad brangus 😕

23. Jun 2010, 14:56

nu matai,as pvz savo tabletes kartais uzmirstu isgerti,nors ir priminima esu isvedus,bet daznai buna,kad tuo metu maitinu mazike,ar siaip kur ne namie,ir uzmirstu,tada savaite reikia saugotis dar plius kitais budais,o su evra niekad neuzmirsdavau,nes kai karta i savaite,labai patogu,o idomu ar tabletes pigesnes uz pvz pleistra 😀 nu gal del tableciu patars kitos mamytes 😉

23. Jun 2010, 14:33

aiskutis, kad nezinau, labiau man priimtinesnes 😀 na, as nemaitinu 😀

23. Jun 2010, 14:26

o kodel tabletes? evra pleistras,tiksliai nzn,nes seniai pirkau...kainuoja apie 50 lt,is tableciu dabar geriu maitinancioms😉

23. Jun 2010, 14:25

brangu? as noreciau is tabletyciu 😉

1 2 3 4 5 6 7 ... 10