Apie kontraceptikus

23. Aug, 08:47

:)

26. Sep 2009, 16:05

na as tai naudojau kontraceptines kazkaip gerai jauciausi ir saugei nuo ju tik ju negalima ilga laika vartoti, nes vis del to tikiu kad nera gerai ir be to mazina galimybe pastoti... tai as naudojau naudojau po to issigandau kad negalesiu leliuku tureti ir nustojau jas naudoti ir va db po kazkiek tai laiko pastojau nes nesisaugojom visai 😀 na man kontraceptikai budavo patogiausia...

15. Sep 2009, 12:45

o jei kalbant apie nuodus tai skaiciau straipsni- cituoju 😃
"hormonai nera organizmui svetimos medziagos- jos cirkuliuoja kraujyje nuo pat gimimo iki mirties. tai naturali organizmo sudedamoji dalis. bet nevalia pamirsti kad hormonai- biologiskai aktyvios medziagos, su kuriomis reikia ismokti tinkamai elgtis. stai daugelis zmoniu nebijo gerti antibiotiku, kuriu naturaliomis salygomis zmogaus organizme nebuna, o hormonu kazkodel baiminasi."
tai va mamos 😃

15. Sep 2009, 12:39

o man gine sake kad galima maitinanciom tik azalia ir MIRENA

12. Sep 2009, 16:33

ot grazu😀 pasiskaiciau maitinancioms negalima ziedo..

12. Sep 2009, 13:29

siuo metu nenaudoju...pati maitinu tai kontraceptiniu gerti negaliu,prezervatyvai..na nei man nei vaiko tevui jie nelimp 😀 o spirale visiskai nepasitikiu..nazinau..daug skaiciau aisku turi begale pliusu,tarkim skaitoma geriausia MIRENA,bet paskaitant ir minusus..brrr..visokie negimdyviniai nestumai,pacios spirales dingimas ir galiausiai operacija,kad ja istraukt,yvairus skausmai ir t.t...o dar kainuoja apie600Lt tai nene aciu,bet ne😀 nebandytas yra ziedas reiks pabandyt 😉

11. Sep 2009, 15:04

Esu naudojus žiedą, patiko jis mms, ir labai patogu ir nepamirši,ir diskomforto nejautėm jokio, kokios firmos nepamenu, o kainuodavo kažkur apie 35lt

11. Sep 2009, 13:08

mamyte-vartoju minulet man jas pasiule pati ginekologe reikia recepto o kaina be nuolaidos mazdaug 26litai

11. Sep 2009, 09:54

kontraceptikus parduoda kiek zinau tik su receptu.tad nueik pas savo ginekologe ir pasitarsi kokius vartot.

10. Sep 2009, 21:01

monita, kokias kontraceptines tabletes vartoji? reikia recepto? kokia kaina ju? 😀

10. Sep 2009, 17:25

tfu tfu tfu, man dar niekad nera plyses 😀 tai sakau, sudejus kiek ju iseina per menesy, kontraceptikai pigiau 😉

10. Sep 2009, 14:10

o as vartoju kontraceptines tabletes,nes tikrai siuo metu nebenoreciau antro leliuko..o tais prezervatyvais nelabai or paitikiu..nes buna kad ir plysta ir nepasakyciau kad jie is pigiuju..

09. Sep 2009, 22:46

zivile, as zinau labai daug atweju kur moterys ir su spiralem pastoja, as pries prezerwatywus nieko pries neturiu, bet wyrui malonumas ne tas ☹ ir mes paskaiciawom, kad mums su prezerwatywais yra labai brangu 😃 kur matyta 3vnt\5lt.ir daugiau 😀
aaa, tikrai, mes buwom Egipte, ir pamirsom ir lietuwos gumyciu nusipirkt, tai bandem ten ieskot, jie iswis PRIES wisoki saugojimasi, prezikais prekiauja tik del turistu, ir ka jus manot, 3vn.paciu liewiausiu kandonu ten kainuoja 🤓10 doleriu 😃

06. Sep 2009, 21:40

ir as jau klausiau, gal kas ta zieda naudojo, bet atsakymu negawau ☹

06. Sep 2009, 18:16

mamytes kurios isidejote zieda pasidalinkit savo patirtimi 😀 kokios firmos dejot, kiek kainavo, ju pliusai ir minusai 😀

06. Sep 2009, 18:14

as pries nestuma ir geriau tabletes o dabar po gimdymo nebenoriu ju gert tai speju desiu zieda nes kitos iseities nezinau.

04. Sep 2009, 18:57

man nuo tableciu taj buvo ziauriai blogaj vos nealpdavau, zvakutes gerai apsaugodavo bet nelabai malonu kad labai putoja ir bega ... tad kaj pagimdysiu zadu detis spirale...

31. Aug 2009, 11:20

mamytes noriu jus perspeti,kad jei naudojat priklijuojamus kontraceptikus po to deginantis saulej gali likti plemai kur buvo klijuota!!!! ten neraso sio salutinio poveikio,bet man taip buvo,ir kas svarbiausia jau pries deginantis 3 men nebeklijavau....tai vat kiek visi brudai organizme isilaiko! gerai,kad jau isnyko,sakiau jokiu nebevartosiu ☹

31. Aug 2009, 09:02

as turejau ginekologine liga kai mergytei jau buvo metukai , tai po operacijos daktaras kaip gydimo buda patare gerti kontroceptikus, geriu ir esu patenkinta, svoris nedideja, gerai jauciuosi..

29. Aug 2009, 20:48

Kerryy as pritariu Tau 😉 siais laikais nzn.nuo ko nuodijies....pries dukryte geriau 4 metus tabletes, o dabar dar maitinu, nustosiu maitint wel gersiu, o man nuo ju sworis krito 😉 tikiuosi ir dabar kris 😀 o gal kas naudoja zieda?kokie atisliepimai?

29. Aug 2009, 15:19

pas mus taip pat saugojasi tik mano vyras.spirales as kolkas negaliu detis(po cezario),o tabletes,pleistrai man kazkaip nepatikima.galu gale pas mane gana nemaza kuno mase,tai kas garantuos kad ta hormonu doze bus pakankama?

27. Aug 2009, 17:48

man vyras neleidzia ju naudoti nes mano jog zaloju savo organizma, todel saugojasi tik vyras.

27. Aug 2009, 15:44

nea is pradziu tai taip panaudojau viena dezute bet daugiau ne nes ta viena pakuote man kainuodavo 70lt tai nutraukiau

27. Aug 2009, 10:54

man tai nuo kontraceptiniu svoris auga tai atsisakiau jiu dabar turiu spirale

27. Aug 2009, 10:28

nenaudoju, nes maitinu. o kai nustosiu tai butinai naudosiu, nes kolkas daugiau vaiku tikrai nenoriu 😀. o nuodai musu organizmui tai net oras kuriuo kvepuojam 😉

25. Aug 2009, 19:34

o as turiu spirale penkiems petams, tai va taip ir saugomes

24. Aug 2009, 14:57

o man nuo jų labai svoris augdavo

24. Aug 2009, 10:05

as irgi nenaudoju kontraceptiku. is vis jokiu tableciu nepripazistu, net nuo galvos skausmo negeriu

23. Aug 2009, 22:49

Kontraceptines pradejau gerti nes skyre mano ginekologe gydymui. Na o paskui taip ir likausi prie ju. Geriau gal apie du metus. Bet paskui nustokjau, pradejom saugotis "gumytem" :-) kai nusprendem kad norim leliuko, nebesisaugojom. O dabar vel saugomes tik "gumytem".

23. Aug 2009, 22:19

Nenaudoju kontraceptiku,yra kiti dalykai apsisaugoti,o ne vien tabletes,kurios kenkia ir neturi naudos.

23. Aug 2009, 21:43

Nenaudoju tikrai, nes tai tikras,,brudas" .Teisingai sake supermama tai tikri nuodai organizmui.

1 ... 6 7 8 9 10