Anyta

28. Jul, 01:40

Sveiki ,gal galite patarti ka reikia daryti kad anyta duotu ramybe? kartu negyvename su ja, gyvenam su mano tevais... bet tik jei su anyta susitinkam viska daro kad sukirsinti, grasina kad vyras paliks mane.... mano tevus alkoholikais vadina, skelbia visiem nebutus dalykus, turi labai lakia fantazija....siaip jos vengiu bet buna kad reikia susitikti....suzinojus kad anuke gali gimti su negale, liepe vaikeli numarinti (buvo galimybe), nes sugriausiu kitaip jos sunui gyvenima,bet prie svetimuvaidinha labute,lenda ikyriai....

28. Jul 2010, 16:23

O pas jus taip nuo pradziu buvo, ar tik kai vaikas gime?
pas mus ai vaikas gime viskas apsiverte. Yra tik jos nuomopne, tik jos vienos teisinga... o marti kvaila ir pati blogiausia, nieko nesupranta, viska daro negerai,...

28. Jul 2010, 16:20

nu uosviene kaip uosviene suprantu,dauguma jos buna marciom nepatenkintos,bet tai ko tai sistrai siaustis?

28. Jul 2010, 16:14

vyras eina uz mano seima ir mane su dukryte.... anytai tikrai vakiuka nerodysiu,,,,sunus pats nelabai su ja bendrauja ir pati maciau kaip rasydavo vyrui ir motina ir sesuo kad ateis laikas pasigailesi kad su ta ziurke susidejei panmatysi ir t.t. o uosvio deje neteko pazinti, pasakojo kad labai geras buvo, bet mire kai vyrui 12m buvo, yra patevis bet nekreikia demesio jis i tai....

28. Jul 2010, 16:09

aciu dievui kad man dave protingus ir tevus ir uosvius😃niekada nesikisa i musu seima,bendraujam visi gerai,daznai susitinkam.o su tokia uosviene kaip vilteskamiles gyvenime nebendrauciau,tegul ir tas vyras ant manes pyksta,bet tikrai nei as pas ja kojos nekelciau nei pas save neisileisciau,o ir anukytes nerodyciau.zinai tikrai geras gyvaciu lizdas☹o tai uosvis yra?ar cia tik mamyte su dukryte vadovauja paradui?

28. Jul 2010, 15:55

nei pas tevus nei pas uovius-negyvenimas....
tiesiog as idestyciau jai.kam tylet.graziai be pakelto balso ir galutinai pasakyciau taskas-musu bendravimas cia ir baigiasi..nebujok kalbet..o vyrui motina-tegu jis bendrauja,jam butina..bet jei jis sunelis mamytes tai tau prastai tada...

28. Jul 2010, 14:44

tada matau vienintele iseiti - absoliuciai jokio bendravimo su ja, tiek is tavo, tiek is vyro puses, nes kitaip lips ir lips ant galvos..

28. Jul 2010, 14:41

ne viena karta buvo bandyta statyt, apsisukus ta pati daro, as jau net issakiau ka apie ja galvoju... jai niekas neitinka jai visi blogi kas su jos nuomone nesutinka

28. Jul 2010, 14:35

Oi kaip užjaučiu, pasirodo manoji tai labai gerai, palyginus su taviške. Pasirodo dar ir tokių priedurnių būna. Jei tik vyras tavo labai į ją nelinksta, tai reikia kiek įmanoma atsiribot, tuo labiau kad kartu negyvenat. O vyras kaip? Negalėtų pasikalbėt ir pastatyt į vietą jos.

28. Jul 2010, 14:20

as buvau du men atsiribojusi bet per krikstynas teko kviesti uir ka jus manot tokia auka suvaidino kad baisu, vos ne kilima tiesti jai reikejo....

28. Jul 2010, 14:16

Baisu, kai sitipa tevai kisasi i gyvenimus. Viltekamile, jus gi finansiskai visiskai nepriklausomi nuo anytos, maziau su ja bendraukit ir viskas. As su seserim baisiai nesutariu, tai atsiribojau visiskai nuo jos seimos.

28. Jul 2010, 14:07

Pas mus irgi karas. Kol laikome įtampą, tol galime bendrauti. o kai tik "atleidžiam vadeles" iškart prasideda bandymas pakeisti mūsų požiūrį, nusistatymą, net šeimynines tradicijas.

28. Jul 2010, 14:05

siaubas.. na net nezinau ka patarti, sakau maciau kas dejosi sesers seimoj, kol jos vyras mamos i vieta nepastate, irgi kirsinimai baisiausi, barniai.. dabar uztat ramu ramu.. o gyvenat tam paciam mieste? manyciau, kad kazkaip reiketu kad vyras su ja maziau bendrautu arba kad sugebetu ja i reikiama vieta pastatyti..bet kai dar ir sesuo ziauraus charakterio...nezinau gal jei nepavyksta graziuoju iskelti ultimatuma vyrui :-/

28. Jul 2010, 13:58

buvom nesenai stipriai susipyke per ja, vasada jis zinojo ka ji daro ir kaip elgiasi, bet vyrui isgerusiam pradejo sneket kokia as baisi... jis visada gina mane ir mano seima, dabar isvis po sio kvirco praregejo. kai atvazevau pasiimti vyra anyta lieope palikti masinos raktelius nes masina vyro (pirko pries santuoka) ir su 5men vaiku vaziuoti su taksu ir viskas buvo per vaiko krikstynas(sekancia diena). ji mum ne kiek nepadejo kai buvo sunku, jo sesuo dar ziauresnio charakterio kartais atrodo kad galetu ir susituoktu su broliu

28. Jul 2010, 13:51

na panasi situacija su mano sese ir jos anyta buvo, tai dabar jau 2 metai kaip isvis jokio bendravimo, kadangi sesers vyras pagaliau praregejo kokia ji veidmaine. O kaip tavo vyras su ja sutaria ir ka jis siuo klausimu mano?

28. Jul 2010, 13:49

as su tokia net nebendrauciau, siaubas

28. Jul 2010, 13:40

Sveiki ,gal galite patarti ka reikia daryti kad anyta duotu ramybe? kartu negyvename su ja, gyvenam su mano tevais... bet tik jei su anyta susitinkam viska daro kad sukirsinti, grasina kad vyras paliks mane.... mano tevus alkoholikais vadina, skelbia visiem nebutus dalykus, turi labai lakia fantazija....siaip jos vengiu bet buna kad reikia susitikti....suzinojus kad anuke gali gimti su negale, liepe vaikeli numarinti (buvo galimybe), nes sugriausiu kitaip jos sunui gyvenima,bet prie svetimuvaidinha labute,lenda ikyriai....

1 2 3 4