Anyta

28. Jul, 01:40

Sveiki ,gal galite patarti ka reikia daryti kad anyta duotu ramybe? kartu negyvename su ja, gyvenam su mano tevais... bet tik jei su anyta susitinkam viska daro kad sukirsinti, grasina kad vyras paliks mane.... mano tevus alkoholikais vadina, skelbia visiem nebutus dalykus, turi labai lakia fantazija....siaip jos vengiu bet buna kad reikia susitikti....suzinojus kad anuke gali gimti su negale, liepe vaikeli numarinti (buvo galimybe), nes sugriausiu kitaip jos sunui gyvenima,bet prie svetimuvaidinha labute,lenda ikyriai....

15. Oct 2010, 11:50

kaip butu gerai, kad jos suprastu ir tai vertintu, bet, deja, i zmogu, jo siela ir daromus darbus nekreipiama demesio. jei neturi daug pinigu, neuzimi svarbios vietos visuomeneje, tada esi niekas, netinkama sunui i zmonas, anukai tada nereikalingi ir nemylimi.

15. Oct 2010, 11:48

adatele, cia aprasei mano mamos istorija vienas prie vieno zinok, tik po sia diena prie akiu gera uz akiu loja, tokia jau mociute bet ant seno zmogaus pykti negalima, vistiek vaziuojam pas ja ir ji laaaabai myli savo pronuke 😀

15. Oct 2010, 11:42

zinai, adatele, as noreciau but mylima ne del savo pasiekimu karjeroje, ne del to, kad esu turtinga ar grazi, o todel, kad esu moteris kuri daro jos sunu laiminga, kuri stengiasi uzauginti jos anukus teisingais ir gerais zmonemis..galu gale, todel, kad esu zmogus..

15. Oct 2010, 11:36

mano kaimyne kitu akyse yra dievabaiminga moteris, bet savo seimoje marcios nekente daugiau nei 10 metu. dukros seima budavo priimami kaip didziausi sveciai, aplink juos sokinedavo. kai atvaziuodavo sunus, jiems patiekalai kasdieniai, jie turedavo namus sutvarkyti ir t.t. bet marti nepasidave, ja labai palaiko vyras ir nenusileidzia savo mamami. kai kaimyne sirgo, mire jos vyras, tada sunus ir marti tapo labai reikalingi. kai marti daug pasieke karjeroje, tai yra priprazinta anytos ir giminaiciu, kuriems ji buvo per prasta. mano mama ir sako, saunuole, kad nepasidave, kad vyras labai reme, ja vis stume i prieki.

15. Oct 2010, 11:36

as manau, kad iseities nelabai cia rasi 😀 maniske per toki savo charakteri baigia su visa gimine susipykti.. ir tai jai nesukelia nepatogumu. Paprasciausiai yra tokiu zmoniu, kuriems patinka kitus juodinti, kitiems igelti. Tai kompleksuoti zmones, kurie taip bando save isaukstinti..ir net tada kai nuo ju nusisuktu paskutinis zmogus, paskutinis pazystamas...net tada jie nepamatytu saves, savo elgesio..liktu kalti kiti. Zmogus turi visu pirma matyti savas klaidas, o ne pulti aukleti ir keisti visa pasauli..jei nori pakeisti pasauli - visu pirma keisk save 😀

15. Oct 2010, 11:35

ir buvau gera ir pradzioj rupinausi viskuom, kol su vyru nepastebejom kad ji specialiai mus kirsina ☹

15. Oct 2010, 11:34

ji pastebejau net draugu neturi, tik kaimyne ir dar viena....o pries mano vestuves tai su vyro sese susipykau, buvau 6am menesy ji puole ant manes grasindama kad i vestuves neateis isivaizduokit as pasakiau per prievarta neliepiu eiti. tai ji su vyru motinai pasiskunde kad as juos is vestuviu isvariau, kad uzdraudziau dalyvauti. tai ji (anyta) man nesciai isdrebe kad vestuviu nebus, ir ji buvo davus 500lt ant veseles sako atiduokit pinigus, sakau tuoj, o vyra sderebe nori dalyvauk nori ne bet jos bus. va tada lapute nu tipo susitaikom nesipykstam, zinokit nescia dvi paras su raminamaisiais buvau, ir poto mano mazylei pilvely bukle pablogejo, suzinojus kad vaikas gali buti neigalus anyta drebe kad negriaut sunui jos gyvenima ir septintam men daryt issiurbima

15. Oct 2010, 11:32

oj, nu man tada su anyta labai pasiseke, nes kiek paskaiciau, kai kuriu istorijos net siurpa kelia

15. Oct 2010, 11:31

taip, redvelvet, ji marcia tik ir kaltintu, nes ji sugriove JOS sunui gyvenima.

15. Oct 2010, 11:30

moteriskei reiktu pirma paciai su savimi susitvarkyti, nes jei visi nusisuka, tai gal tikrai kazkas su ja negerai, ir ji taip issilieja

15. Oct 2010, 11:28

adatele, tokie zmones nera gailestingi, jie nesigaili..kad sunus nutols nuo tevu - liks kalta marti..zodziu belieka su tuom susitaikyti..

15. Oct 2010, 11:27

as su vyru ir snekejau, kad ateis tokia diena kad ji gali guleti ligos patale, galiu duoti galva nukirsti dukte jos nepriziures,ji netokia, nes girsta atostogu i lt pas ja ne nebuna, lekia pas baba kuri ja isaugino. kai mazyle gime pradzioj dar vesdavom, tai tik kai atvezdavom meile beribe budavo, bet zinokit kai ji paimdavo ant ranku, vakaras mum kosmaras budavo neidavo mazyles nuraminti. galvoju gal ji nekoki aura skelidzia. jos mama net pykstasi su ja..... isunio zmona kaip buvo isvadinus visiem ir dar kai suzinojo kad ji pastojo tai visiem pareiske kad kai susituoks bus persileidimas, apsimeta kad nescia.... nu ar tai grazu ☹

15. Oct 2010, 11:26

ir isvis....koks skirtumas kas tavo tevai..gal ji labiau myletu tave jei butum prezidento dukra? Tai zema, skirstyti zmones padal luomus, banku saskaitu turini ar issimokslinima.. juolab, kad vaikai nera atsakingi uz tevu poelgius..

15. Oct 2010, 11:24

is jos puses, taip elgtis ir smeizti kitus zmones yra negrazu, protingi zmones taip nesielgia. jei ji galvoja, kad graziai ir gerai elgiasi, tegul galvoja, bet ateis diena, kai liks viena, nei sunus, nei anuke neziures ir laikys svetima, va tada gales verkti ir gailetis, bet bus per velu

15. Oct 2010, 11:23

viltekamile, juodindama kitus saves sviesiom spalvom nenuspalvinsi..man atrodo, kad cia ji parodo savo neisprusima, neissiauklejima...tik tiek..gal tokiom pat kaip ji tai gali pasirodyti idomu, taciau protingas zmogus nesprendzia apie kita pries tai jo nepazines.

15. Oct 2010, 11:18

musu mazoji jai ir pirmoji anukele, o vyro tetis mires, pasakojo kad geras buvo ☹ , va tame ir esme, sunus tolsta, o ji bent dabar pradejo vaidinti kad pasiilgsta, bet nera is jos jokiu ziniu..... ir svarbiausia kad kitu akyse mano tevus juodina, neva jie alkoholikai ir panasiai....

15. Oct 2010, 11:04

man baisu, kai anytos tai elgiasi, atrodo, pacios marciomis nebuvo. dziaugiuosi, kad mano anyta man yra gera ir anuka dievina. bet, ji pasakojo, kaip pas ja darbe kolege, labai nustebo, kad anyta rupinasi anuku, sako, ar tu myli Martyna, juk jis marcios vaikas, kai dukra tures vaiku, pamatysi, sitas nerupes, nes dukros bus brangesni. tai anyta jai ir pasake, kad anukai visi vienodai brangus, neskirstau ir nesiruosiu to daryti, visus mylesiu, kiek turesiu, o Martynas bus brangiausias, kiek ju bebutu, jis pirmasis anukas.
anytos bjaurios, o mano senelis dar bjauresnis. mociute, tecio mama, visus anukus myli, o senelis per gyvenima nera manes ir sesers pagyres, pasveikines, nors dukros vaikus visada prisimena. mano mama yra ne karta pasakiusi, kad jam mes esame marcios vaikai (mano mama jis gerbia ir blogo nesako).

15. Oct 2010, 10:54

va čia ir skaudžiausia,kad kaip užaugs vaikiukai , jie viską supras, matys ir jaus...

15. Oct 2010, 10:31

Viltekamile, pas mane tokia pat situacija. Su anyta nesutariam nuo to laiko, kai tik susipazinom. Nezinau, ar as cia tokia bloga, ar jai itikt neimanoma. Anuke taip pat jai nera idomi, labiau myli dukru vaikus ir aisku, kad tai skaudu. Is esmes man skaudu tai, kad ateis diena, kai mano mazoji tai supras ir puikiai zinau ka tai jai reiks. Ir man teko ir dar tebetenka patirti "marcios vaiko" dalia. Keleta metu vis stengdavausi itikti anytai, ruosdavau vaises kai suzinodavau, kad ji atvyksta, sutikdavau su kiekvienu josios zodziu, kiekviena nuomone...bet pajutau, kad virstu grindu skuduru.. bet juk tai nepadare manes geresnes jos akyse, as tik daviau jaipuikia proga mane menkinti. Dabar jau metai su virs kai nebendraujam ir jos nuomone mano atzvilgiu nepasikeite...tai kam tada stengtis itikt, jei rezultatas vis vien tas pats? Esme tame, kad ji galvodama, kad sitokiu savo elgesiu kenkia man is tikro kenkia pati sau.. mano vyras, jos sunus kuo toliau, tuo labiau nuo jos tolsta.. Neleisk sau apie tai galvoti, tai nieko nepakeis, tik labiau skaudinsi save. Ji gyvena savo gyvenima, o tu savo ir tu uz ja nesi prastesne...turekim savo anytas kaip pavyzdi, kaip nesielgti su savais vaikais 😀

14. Oct 2010, 12:41

kaikada paglvodavau kad su manim kas negerai, nes ir jo sesuo tokia pat viska daro kad isskirtu kad gal;etu turbut ir su broliu susituoktu, bet ikai suzinojau kad jo ir praeita pana neitiko tai viskas aisku... o as labiau neitinku nes nenusileidziu

14. Oct 2010, 12:34

na mano anyta tai visai gera 😀

14. Oct 2010, 12:28

nu bet tikrai iš kur tokių bjaurybių atsiranda,čia tik viena išeitis,nebendrauti su tokia,tai jai vyras nepalaikytų tai išvis nekas būtų,jaučiu kad ir išskirtų,kiek tokių būna atvejų,kai mama išskiria,aš tai nesuprantu,jei jau mamai nepatinka marti tai reikia kaišiot pagalius,tai turėtų džiaugtis,kad tik sūnui gerai,o ne skirti,juk ne ji gyvena,o sūnus

13. Oct 2010, 19:50

manau kad gal ir pasiskaito, bet as neslepiu ka galvoju ir tiesiai sviesiai esu pasakius, neturejau graziu vestuviu bei krisktynu, galiu padekoti tik jai ☹

13. Oct 2010, 19:48

As savaja taippat nesiskundziu, bet va atsiranda kokiu bjaurybiu!!!
VILTEKAMILE, o jus ir nebendraukit, nors ir 10 metu, tai jai bus geda, kai Tavo dukryte nezinos kaip mociute atrodo, isvis, kas ta mociute ... uzteks ir Tavo teveliu meiles Tavodukrytei 😉 sakau, gyvenk lyg ji neegzistuotu, o jei dar vyras Tave palaiko, stiprybes 😉
o vaikas yra vaikas, koks jis bebutu, su negalia, ar igalus, kaip jai ir liezuvis apsiverte siulyti kudykiukiu atsikratyti, fui!!! bjaurastis!!! noreciau, kad ji cia pasiskaitytu 😃 apie save ''graziu'' zodziu 😃

13. Oct 2010, 19:43

nu mano tai labai gera,negaliu skųstis 😀 viskuom padeda,nesu girdėjus blogo žodžio iš jos 😀 galvoju pasisekė man su anyta

13. Oct 2010, 19:38

mano mazei 8men tuoj bus per paskutinius 5men anyta mete virna kart per krikstynas ir tai mus sukirsino ☹ asaru pakalnes buvo, anuke ne nesidomi ☹ nors lai nesidomi mum ramu nesikisa i musu gyvenyma

13. Oct 2010, 19:17

Anyta-velnio pramanyta!!!

13. Oct 2010, 19:16

pasiusciau as tokiaant 3 raidziu,ir nebendrauciau visai....

13. Oct 2010, 19:01

Ne, nu baisu, kad dar tokių anytų randasi. Vos ne lietuvių liaudies Katrė. Baisu. Bet iš tikrųjų, gaila tų anūkų -kių, kur benkartais vadinami, arba neišlipa iš mašinos.Manau, jeigu dar turi tokios moterys sąžinės ir širdį, joms taip pat tokia situacija skaudi, jos taip pat kenčia.Tik tos moterys gi principingos. Iš pykčio bet ką pasakytų ir padarytų.Bet baisu, tikrai užjaučiu tokias marteles.

13. Oct 2010, 15:32

Mano anyta irgi ne paescia.Teko metus pas ja gyvent po vestuviu ir vaiko gimimo....Galvojau kad isprotesiu!!!!Mes su vyru miegodavom antram aukste, tam paciam aukste ir uosvis (jis maladiec senelis), o ji apacioj. Dar tuo laiku uosviai laike karves tai kai gryzdavo i namus po melzimo tai iskar anytos balsas nuo 5 val ir tik staugia ant uosvio, o jo vargselio ni cipt neisgirsi...TAip ir prikeldavo mano sunu nuo 5 ryto,....Visko buvo, grina veidmaine ir seimu ardytoja, as nesuprantu kaip galima kenkt savo sunaus seimai???As neisivaizduoju ka tokios bjaurosios anytos masto?va brolio zmonos mam- Super!Ir tiek su mano seima bendrauja, nes tam paciam kaimeli gyvenam ..nera tokio staciokiskumo ir gobsumo kaip is mano anytos.Dabar sunuj 4 metai tai paskaiciavus bus treji kaip jau nuosavam bute gyvenam, aciu dievuj bet vistiek per telefona sugeba supjaut nervus, man tai isvis neskambina, bet dazniausiai vyrui pamajakina kad jis is savo saskaitos jai atskambintu....Tiek anyta tiek mes gyvenam tam paciam miesteli tik jie daugiau uz miestelio ribos o mes centre. Tai viena diena mes nuvykom iki anytos namu nes vyrui reikejo pasimt masinos detale ir pasitaike kaiptik uzrakintos namo duris tad ieit negalejom ir grizom namo, vyras paskambino savo mamai pasakyt kad norejom uzeit bet neturejom rakto ir viskas. O ta grizus namo, jungesi savo tv ir paprasciausiai televizorius issikodavo, na ir prasidejo. Ji atskambina ir rekia mano vyrui i ausi(as buvau kaip tik salia )- Tu sulauzei mano televizoriu!!!! tu ,asile, ka pridirbai!!!!Durniau tu!!!" ir visais kitokiais zodziais isreke net virui pasisakyt neleido, o jis dejo ir padejo rageli, anyta skambinejo kokius15 kartu kol nutilo, tada atskambinus dar stauge bet jau tikrai mano ausim taip klausantis buvo ziauriai pikta.Na nuvaziavom pas ja, pamate mane iskart kokia gerute, kokia meilute, aceit "fui suneli, kodel tu taip mane negraziai isvadinai per telefona...Nu neiskenciau ir isreziau, kad pati kalta kam pati taip savo vyra isvadinot net pasisakyt neleidot jog mes i vidu net neijejom ir jokio teliko nesulauzem nes kartu ir as vaziavau...Tai nebezinojo kur akiu det, visa raudona kaip burokas paliko

1 2 3 4