Anyta

28. Jul, 01:40

Sveiki ,gal galite patarti ka reikia daryti kad anyta duotu ramybe? kartu negyvename su ja, gyvenam su mano tevais... bet tik jei su anyta susitinkam viska daro kad sukirsinti, grasina kad vyras paliks mane.... mano tevus alkoholikais vadina, skelbia visiem nebutus dalykus, turi labai lakia fantazija....siaip jos vengiu bet buna kad reikia susitikti....suzinojus kad anuke gali gimti su negale, liepe vaikeli numarinti (buvo galimybe), nes sugriausiu kitaip jos sunui gyvenima,bet prie svetimuvaidinha labute,lenda ikyriai....

29. Jul 2010, 23:42

Gerai, kad dar protingą vyrą turi, nes manasis baisus mamyčiukas, kiekvieną jos žodį klauso, net jei netiesą pasako, ginčyjasi iki pamėlynavimo. Jei susipykstam, iš kart lekia viską mamytei papasakot, SIAUBAS. Vis kartoju, kad jam su ja reikėjo tuoktis ir vaikus gimdyt.
Ir ką bedaryčiau , sulaukiu "Mano mama tai taip daro"
Ir vis ką bepasakyčiau, pasiūlyčiau jam "Mano mama taip sakė geriau"

29. Jul 2010, 12:35

nu baisu pasiklausius kokiu anytu buna joms atrodo kat turi buti taip kaip jos nori

29. Jul 2010, 11:40

su vyru karu gyvenam jau 2metus kazkur.... o siaip buvo lyg ir faina pradzioj bet laikui einant supratau kad ji lape ir veidmainiausja, ir ka jus manot ka as suzinojau, ji vyrui sake viska atiduos tik kad mane paliktu

29. Jul 2010, 11:06

o kiek laiko jus su vyru kartu? pradzioje daznai visiems buna sunku apsiprasti ir isileisti nauja zmogu

29. Jul 2010, 11:03

baisi ir skaityti,turi buti Viltekamile stuipresne ir naglesne uz tas 2 furijas kartu sudejus 😃 jei rimtai tai man pvz butu pradejus draskyti akis tai taip atkirsciau,kad gyvenime nebeprasiziotu... del tos masinos tai tikrai buciau sakius ne tavo yra, o mano VYRO! jis dave jis ir atims,jei bus reikalas.... kas cia per nesamone!

29. Jul 2010, 09:40

as seniau pergyvenau del nesutarimu su anyta,bet jau 5 metai ir kuo toliau tuo maziau jamu i galva,o taip ji manes nekencia,tik nezinau kodel.svarbiausia,kad vyras uz mane ir dukryte visada esam laimingi.😀

29. Jul 2010, 08:33

is tikro, vis galvodavau, kad cia mano vienos interesai su anyta nesutampa. Bet kaip matau - tokiu pilna. Su vyru esam kartu jau 5m, ir per tuos 5m gal tik metai tesusidaro, kai normaliai sutarem...ir tai mano iniciatyva (nurydavau visas pastabas). Dabar jau metai su virs, kai nepalaikom rysiu visai, vyras per Skype paskambina, pasiteirauja kas kaip, o as nelendu ten kur manes nenori. Taciau man labai skaudu del dukrytes, juk ji tokia pati anuke kaip ir kiti jos vaiku vaikai, taciau yra nemylima, atstumiama..atvaziavusi palaukia kieme, masinoje kol uosvis mus aplanko, neidomu jai nei kaip ji auga, nei kaip atrodo, ar serga, ar viskas gerai..nu zodziu tokios piktos ir principingos moters dar nesu gyvenime sutikusi.

28. Jul 2010, 19:20

vot mano mama tai ira man labai gerai bet kaip anyta tai ji pikta ir ptiekabi tai va mano vyriuj nepasiseke su anyta

28. Jul 2010, 19:14

maniske irgi dare kad tik geriau butu mums

28. Jul 2010, 19:09

na mano anyta tai gera negaliu skustis gal delto kat retai susitinkam ir kaip suzinojo kat eu nescia sake tik saugokis ir prisiziurek save

28. Jul 2010, 18:04

na cia nebutinai reik padaryt kazka kad anytai neitikt, tiesiog jei jos bjaurus budas tai ji nores ir prisikabins prie menkiausios smulkmenos. pfu ant tokiu...

28. Jul 2010, 17:09

na is kur gi tokiu zmoniu atsiranda dar... sveiki zmones taip nesielgia gi..siaubas kaskoks. o jus laikykites ir kaip daugelis sake,nebendraukit,isviso ignoruokit ja ir ta seseri

28. Jul 2010, 17:08

na nezinau mano anyta tai super as jai paskambinu dar vyra paskundziu 😀 Ji visada uz mane mes kartu negyvenam taciau per diena kokius 2-3 kartus tai susiskambinam . Nezinau ka reik padaryti kad taip neytikti anytai 😀

28. Jul 2010, 17:02

skanaus linacka 😉

28. Jul 2010, 16:46

tikrai kad per tas uosvienes vienos bedos😃😃pradejom cia diskutuoti ir pamirsau kad ceburekam teslos mielines prisiminkiau,ateina db i virtuve pilnas stalas teslos😃😃einu kept😃

28. Jul 2010, 16:39

man atrodo kad tu dziaugis kad tavo mergytei viskas gerai ir spjauk tu i ta uosviene,tiesiog nieko negalvok apie ja,ir savaime pasimirs

28. Jul 2010, 16:35

man kai baiges kantrybe isdejau viska bet tada driebe kad nesinervuociau putos neva isnasru drimba tai likau sokiruota. ji man net vestuves pasistenge sugadinti ir va vaiko krikstynas sugadino

28. Jul 2010, 16:35

ne linciuke o linacka sorry

28. Jul 2010, 16:34

tai ka tu nori,jei gere tai garantuotai protele pamete😃😃

28. Jul 2010, 16:34

kad ne linciuke gerai mes sutariam isviso vokietijoje labai artimai seimos vaikai bendrauja,kiekvienas sekemadienis kartu 😀

28. Jul 2010, 16:34

mazyle laikosi labai gerai 😀 dideliais zinksniais zengiam i prieki 😀
o anyta tokia pasidare kai as pastojau pradzioj lauke labai, o gimus ne nesugebejo aplankyti motyvuodama kad kaune gime tai negali atvaziuot (masina turi)...
o dabar viska pridejus ir atemus suprantu kad ir draugistes meytu ji viska dare,o sesuo nuo pradziu suzinojus kad as laukiuos pasake kad daryciaus aborta ir negriauciau jos broliui gyvenima..... ji nepatikesit bet jam ant kakalo lipdavo.

28. Jul 2010, 16:33

o patcios vaikai gatveje uzauge,pati gerus visa gyvenima,pargerus buta ir tt vaidino teisinguole,kai dejau kalbos per vien abaliu berneliu uzeigoje,kol ji nepriskabino prie manes,mat iskirpet per didele,paskui skambino atsiprasinejo...

28. Jul 2010, 16:33

as tai jauciu susimusciau,ne mano nervam butu klausyti tokiu nesamoniu,o gal ta mano uosviene ne tokia jau ir gera,gal mato kad uz save moku pastovet tai ir tyli😃😃😃(juokauju)

28. Jul 2010, 16:30

😃😃😃😃 taip jai ir reikejo 😃

28. Jul 2010, 16:29

O AS jai viena diena atejus pas mane ,praverus duris atidarius savo burnele ,neileidau ir dar pirstus priveriau,aisku nenoredama ,bet...oij su ja man vargo buve

28. Jul 2010, 16:28

cia visom mum puiki pamoka kad nebutume savo vaiku antrom pusem kazkada tikros raganos... jau neduok dieve tokia boba....

28. Jul 2010, 16:28

as turjau drauga tai jo motina man i akis sakydavo,kad as menesiniu jam pripyliau,kad jis i tokia isiziurejo 😃

28. Jul 2010, 16:28

nesu nieko panasaus girdejus is anytos,neikad nera nieko pasakaius kaip darau del ko darau,nic nieko..giria tik,teko girdet 😀
bet cia dar ir nuo marcios priklauso kaip priima tuos posakius,priekabius,kitai atrodo,kad kabinasi ir tt..
o tu nusiramink ir viskas-nebendrauk ir viskas...

28. Jul 2010, 16:27

pazystama irgi savo marcios nekente.Sakydavo, kad ji pasileidele ir t.t, o ta vaikiuka jos ir savo sunaus tai benkartu vadindavo...Baisu, iki siol nesutaria

28. Jul 2010, 16:26

oi uzjauciu as jus☹man net nervas ima skaitant😤aisku negali buti visi geri,nu bet kad taip...Viltekamile,kaip sveikata tavo dukrytes?

1 2 3 4