Anyta

28. Jul, 01:40

Sveiki ,gal galite patarti ka reikia daryti kad anyta duotu ramybe? kartu negyvename su ja, gyvenam su mano tevais... bet tik jei su anyta susitinkam viska daro kad sukirsinti, grasina kad vyras paliks mane.... mano tevus alkoholikais vadina, skelbia visiem nebutus dalykus, turi labai lakia fantazija....siaip jos vengiu bet buna kad reikia susitikti....suzinojus kad anuke gali gimti su negale, liepe vaikeli numarinti (buvo galimybe), nes sugriausiu kitaip jos sunui gyvenima,bet prie svetimuvaidinha labute,lenda ikyriai....

Astina Astina 28. Nov 2019, 00:01

Ir aš apie anytą... Nuo pat pradžių labai puikiai sutarėme. Man ji buvo ne tik anytą, bet ir mama, draugė. Nuoširdžiai ją pamilau. Ir pati jaučiausi mylima. Gyvename šalia, tad daug laiko praleidavome kartu. Bet... Atsirado žentas... Iš pradžių abi džiaugėmės... Bet kuo toliau, tuo labiau pradėjau pastebėjo, kad jau manęs kaip ir nebereikia... Vis dažniau keistų replikų išgirstu... Kažkaip lyg ir skauda... Kartais dėl to, kad jaučiu, kaip netenku brangaus žmogaus, gražaus bendravimo. Kartais dėl to, kad visa šeima jaučiamės atstumti, kažkaip netelpantys į jų džiūgavimo nauju žentu/vyru burbulą. Kartais dėl to, kad nesuprantu, kodėl viskas taip... O kartais pykstu ant savęs, kad leidau sau taip prisirišti... Žodžiu... Pasiguodžiau 😀 nes kažkaip labai jau slėgti visokios mintys pradėjo... :/

05. Jan 2011, 08:13

vyras stengesi kad jo mama musu nesskirtu bet kartai as pati palustu,o jam kartai atsibosta mane matyti nelaimynga

04. Jan 2011, 11:28

jai protingas vyras,tai tikrai jusu seimos neisskirs anyta

04. Jan 2011, 10:36

kartais pagalvoju su tokiais pasakimais ji bando seima sugriauti
nes su savo intrigom jau viena seima iskyre bijau kad manes ir tas lauke nes as po vienu stogu gyvenu tikekimes nepavarksiu kovoti su ja

04. Jan 2011, 08:27

Mano ir pats -iausias,jei butu kitoks negyvenciau,na mes dar nesusituoke,tik "sumete skudurus"😀

03. Jan 2011, 19:45

as nei labai daug gero nei labai daug blogo negaliu pasakyt, viska pasako mano vyras 😀 jis pats geriausiai zino kokia jo mama tad as tik pritariu jam nes matau ta paty 😀 kadangi mazai matomes tik pro reta ir trumpam tai ji man netrukdo 😀

03. Jan 2011, 19:33

Jai turbut su galva negerai,nepyk lauritele,kad taip pasakiau,bet tokia pirma mintis kilo,kai perskaiciau,kad Tavo vaikeliui tik 4men...Tokio amziaus maziukai juk dar priklausomu nuo tevu,miegaliukai mazi spirgiukai..Prisimenu saviskius tokio amziaus,tai baisiai valgus buvo,kentejo tada mano miegas....

03. Jan 2011, 13:10

as gyvenu su anyta ir labai nesutariu aisku skaudu bet jau nebegaliu buvo laikas kai ji labai kisosi tai mes su vyru labai pykomies ir vos ant skirybu slenksio nestovejom,o dabar visiem sneka dad as vaikus primokiau kad jos nekestu noreciau paklausti kaip galima primokyti 4men kudyki?

01. Jan 2011, 13:20

Noreciau ir as tureti,girdejau is vyro giminaiciu,kad buvo nebloga moteris,gaila nespejom susitikti;"(

22. Dec 2010, 13:42

labutis jetau man dar labai pasiseke mano anyta uz mane visom keturiom,tikrai labai gera ir dauk mum padeda netgi sunu kuriam 2menesiukai pasiema nakciai karts nuo karto kad mes su vyru pamiegotume ,kekviena diena atvaziuoja ir tikrai nesipykstam nu aisku buna jos ir pamokymu kuriu man nelabai reikia bet stengiuos nusileist.

22. Dec 2010, 13:17

labas o as nei uosvio nei uosvenes neturiu,abu mire,uosviene pries 10metu uosvis praejusiu metu lapkrityje.;'(

03. Dec 2010, 23:39

renate pritariu tau,as tai pat pasimokiau is savo anytos.

03. Dec 2010, 23:09

na jau astonija! Pas mane ir yra sunus labai ji myliu bet kad galvot apie tokia tolima ateiti tikrai nera. Deja iseis ir dukra ir sunus ir nieko nepakeisi. Bent jau as is savo anytos gavau pamoka kaip nesielgti

03. Dec 2010, 23:01

na va,o as gyvenu su anyta,problemu buvo be galo daug,kai laukiausi pirma karta,kol buvau nescia ji labai mane "ede",skaudino ir pan...deje mano pirmas vaikutis zuvo,del komplikaciju☹ir as vel pastojau,dabar turiu dukryte,ir stai su anyta sutariam lyg ir,ji man padeda,gerinasi,galbut sazine grauzia...bet aisku giliai sirdi jauciu nuoskauda nuo anksciau....kaip sakoma 2 bituciu viename avilyje nebuna😀

29. Nov 2010, 18:03

Manau cia dauguma turi blogas anytas, neisimtis ir as, bet as jau nebekreipiu demesio, jos privengiu ir todel man daug lengviau 😀 Bet is dalies jas suprantu, pati susilaukiau sunaus ir zinokit mane net siurpas krecia pagalvoju, kad viena diena jis ves ir iseis is namu 😃 Nors tokia diena tikrai issaus, o ar as busiu gera anyta, negaliu pasakyt 😀 Ir manau dauguma cia tokiu bus, kurios augina sunu 😀 Ir musu vengs marcios, o kartu ir musu suneliais, kaip ir mes vengiam savo anytu 😀

29. Nov 2010, 17:22

Jo as irgi dziaugiuosi kad mazai matomes😀

26. Nov 2010, 22:45

lafe, gerai, kad retai matotes. Na nesuprantu as tokiu anytu, tikiuosi as tokia nebusiu, kai sunelis uzaugs ir mergaite susiras 😀 mano anyta, kaip ir nieko, sutariam normaliai. Tik va vaikui gimus prasidejo aiskinimai. Buvo atvaziavus 2 savaitem pas mus i svecius, tai tik ir girdi : kaip idomiai maudai, kaip idomiai galvyte plauni, tik tiek rengsi?truputi vaikas suverkia: jis valgyt nori!!! kai pasakai, kad ne nenori, tai tipo juokais sako, va ragana mama, vaika badu marina, bet man tai kazkaip nejuokinga, kai mane bloga mama vadina... Anokios cia bedos, palyginus su kitom 😀

26. Nov 2010, 18:03

Sveikos merginos,papasakosiu ir as jums apie savo anyta. Mano anyta labai sunkus zmogus ji turi tris vaikus ir taip gavosi kad mano vyras jauniausias,tai kai pradejom kartu gyvent as galvojau kiad ji is pykcio gala gaus kaip cia tai ja viena paliko. Visiems kaimynams aiskino kad as tokia anokia,o pries pat musu vestuves man pareiske kad ji manes nepripazins net po vestuviu,aciu Dievui mes su ja negyvenam... Kai suzinojo kad as laukiuosi tai pradejo svaiditi replikas "kaip tu ta vaika auginsi?? ar tu sugebesi su juo susitvarkyt??" ir t.t Gerai kad nors vyras palaiko mano puse ir mes ten beveik nevaziuojam,tai ji net per telefona sugeba davest mane iki asaru... tai vat tokia mano anyta...

20. Nov 2010, 00:54

labas vakaras

i sias diskusijas ilgai nelindu ne stai opi tema. kiekvienai mamai noretusi kad jo vaikeli nesiotu ant ranku. yra ir kitas aspektas- naturalus pavydo jausmas ir konkurencija kuri pasamoningai jaucia kiekviena mama. zmona tampa pacia svarbiausia moterim jos sunaus gyvenime ir uzima jos vieta. o tai jau savaime nera malonu. jei nepavyksta issiaiskint zmoniskai yra galimybe vengti anytos ir su ja bendraut tik kada reikia. aisku nereikia pamirst, kad vaikams mociute- labai svarbus asmuo. kalbant su anyta butina ta pabrezti "as labai dziaugiuos, kad mano vaikai turi tokiamociute, nes mociute vaiko gyvenime yra be e svarbiausias zmogsu..." taip tarsi parodysit, kad jums ji svarbi, kad jus ja gerbiat irkad ji yra apskritai vertybe. kartais reikia pabut protingesnems uz vyresnius ir juos svelniai apvyniot aplink pirstuka 😀 kartu juk nieko nemeluosit.
pravartu ir pasakyt kad ir tokia fraze: "bloga anyta praranda sunu, o gera atranda dukra... tikiuosi kad as jums busiu tokia artima kaip dukra"

pagarbiai

Psichologe Vika

16. Nov 2010, 14:11

kaip reginute minejo sutinku su sia nuomone, kai pamate kad praranda, nepatikesit kokia silkine paliko.... sake atvaziuos aplankyti 😀 paziuresim ar pazada teses 😃 simpatikeee kaip tik mano vyro sesuo mus kirsina, ir vyras jau senai pamate, tad su ja nebebendrauja

16. Nov 2010, 14:07

sveikos pasidalinsiu ir as savo patirtimi... mes su vyru gyvenam pas jo tevus turim sunu kuriam 2m 7men dar yra vyro sesuo jei jau 19m... zinot kai nebuna salia vyro sesrs anyta tiesiog auksine,su galima ir pakalbeti ir pasitarti na bet dukte salia viskas jau blogai viskas negerai... nzn kodel taip... pykstames del visko kur vyro sesuo issisuka... kai ji ejo i mokykla budavo kad grista ir as virtuvei bunu mazajam valgyt ruosiu kai motina grizta ji skusdavosi kad negali pavalgyti kad ji manes nekencia.... va paskutinis jos pokstas(vyro sesers) ji kazkokiam vaikinukui dave mano nr kai su vyru buvom jis man paskambino su pasleptu nr ir nesamones pradejo kalbeti,o maniskis labai pavydus ir pradejom pyktis neva pas mane yra meiluzis...

16. Nov 2010, 13:51

sveikutes,yra viena gera gyvenimiska taisykle-jai jau nepatinki anytai,jos nuomone bus sunku pakeisti,nes daznai jos interesai skirsis nuo taviskiu. Tiesiog gyvenk su vyru ir megaukis gyvenimu anksciau ar veliau ji nusileis,nes jai jos sunui su tavimi gerai gyventi,tai nelabai ka ir prikisi. O, daugiau ar maziau jos pavydzios ,nes bijo buti sunui nebereikalingos ir gal but prarasti pranasuma kury turejo iki tol.

20. Oct 2010, 19:18

mano anyta tai visom kategorijom po kazkiek priklauso 😀

20. Oct 2010, 19:16

Mano anytos tipo cia deja nera..☹ bet straipsniukas geras 😀

20. Oct 2010, 10:58

esu ta straipsni skaiciusi 😃 man rodos 😀

20. Oct 2010, 10:43

http://gyvenimas.delfi.lt/namai_ir_seima/ka-daryti-jei-anyta--monstras.d?id=37561599 paskaitykit apie anytas, kaip reikia teisingai elgtis, ko jos siekia savo elgesiu😀

15. Oct 2010, 11:58

stengsimes 😃

15. Oct 2010, 11:57

tai, jo, gyvenimas negailestingas. bet nieko, isgyvensim ir be anytu busim laimingos. nors pati turiu sunu, bet tikiusi nebuti anyta velnio pramanyta😀

15. Oct 2010, 11:55

zinok, kai su vyru pries santuoka lankem seimos kursus, psichologas gerai pasake kodel anyta nesutaria su marcia, o gi DVI MOTERYS MYLI TA PATI VYRA IR ANYTA NESUPRANTA KAD SUNU AUGINA NE SAU O KITAI. o ir be to is 4 pirmumo vietu kodel seimos issiskiria yra 1. smurtas
2.alkoholis
3. tevu kisimasis, ir anytos
4.charakteriu isiskirimas. ir sake atveskit man anytas as jas viaas isauklesiu, ne jum reikia eiti i seimos krusus o teveliams kurie kisasi i santykius

15. Oct 2010, 11:51

gal yra anytu ruosimo mokykla, kur jos mokomos buti ziauriomis ir negalestingomis?😀 nes dauguma daro ir sako taip pat

1 2 3 4