2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

12. Jan 2015, 15:31

Labutis mamytes,matau visai mires forumas...gaila..

18. Oct 2014, 14:40

labas,jai viduriukai uzkietija tai vaistiniai nusipir klizmute padarysi

18. Oct 2014, 13:08

sveikos mamytes,
ka patartumet nuo pilvuko skausmo 6 men vaikuciui ?jau kelinta diena jis dejuoja,bandau duoti slyvu tyreles,bet surakina lupytes ir neima,dar turiu ir vaistuku,bet kad jie ir ne kazka☹

17. Oct 2014, 20:49

mum vanduo ir patinka,tik maniskis kazko nekaip nakti miega,tai vargyna mane tas😀

15. Oct 2014, 22:28

Manoji ir niurzgeti pradeda neikandusi 😃 Vis kazka naujo parodo kiekviena syki. Buvo aptingusi verstis ant pilvuko,tai siandien atsigavo mergiote ir be perstovo ant pilvelio atsiversdavo 😃 O vanduo tai rojus jai,galetu istisa diena mirkti vandenyje,jei kas tik jai leistu 😃

15. Oct 2014, 18:54

pas mus ir taip pat viskas burnoj,jai neikanda iki asaru supyksta😀

15. Oct 2014, 17:15

Sveikutes mamytes,ui kaip nuostabu,kad jau turite dantuka 😀 Savajai ir atradau pora besikalanciu dantuku 😀O kaip viska kisam i burnyte,tai ne tas zodis 😀 Ir mamai taikosi i zanda ikasti,taip dantukai niezti jai 😀

13. Oct 2014, 21:08

labas😀o mes va pasidziaugsim mano sunelis jau turi pirmaji dantuka😀

01. Oct 2014, 12:44

Štai ir mes augam ir daug sypsomes 😀. Visai nebeuzsuku laiko nėra per daugiausiai kai dar vyresnis sunelis sukiojasi. Kaip sekasi kitom mamytem auginti angelelius?

27. Sep 2014, 13:08

Sveikos, augam zaibo greiciu 😀)) sekasi puikiai, mazoji labai megsta maudynes, jau baseine nardom, vonioj pliuskenasi po pusvalandi 😀 Viskas sekasi kuo puikiausiai, aciu diev kad taip ir toliau!🌷

21. Sep 2014, 14:06

ieškau didelių ir mažų modeliukų nemokamoms fotosesijoms 😀 https://www.facebook.com/ViktorijaJ.Photo

19. Sep 2014, 16:56

Sveikos mamos 😀 esu pradedanti fotografė ir ieškau mažųjų modeliukų. Kiekvienai fotosesijai paruošiu po aksesuarų komplektuką. Vilnius. Tikiuosi bus jums naudinga šį info. Juk šis jūsų gyvenimo etapas stebuklingas ir tikrai vertas įamžinimo gražiose foto. Mano el.p. mezgiukas@gmail.com

15. Sep 2014, 15:55

labas,kaip jus laikotes panos?😀kaip vaikuciai auga?😀

07. Sep 2014, 12:00

Sveiki 👋
Mano dukryte Austeja, gime Geguzes 8diena ❤
Bet lyg siol verkia, Kai maudomes ☹ gal kas gali ka nors patarti?

06. Sep 2014, 19:31

Sveikutes mamytes 😀 kaip jusu mazieji angeliukai auga? 😀 Manoji tai su kiekviena diena vis kuom nors nustebina 😀 Tai puse dienas paklykauja,paspigauja 😃 Arba 5val. ryto su zaisliukais pradeda kalbetis ir su barskuciais zaisti 😃

18. Aug 2014, 22:16

Labas, Edyta. Mano dukryte kol buvo kokiu 2 men. irgi nemego buteliuko, bet po truputi pradedavau pratinti nusitraukdama pienuka ir ji duodama is buteliuko, nes bijojau kad jei kada reiketu issiskirti keliom valandom butu problema ir siuo metu su buteliuku tikrai nera bedu. Koki buteliuka naudojate, gal jai nepatinka srove? Bandyk siulyti buteliuka tada kai dar neverkia, kol geros nuotaikos, nes kai jau buna irzli ir pavargusi tai tik kruties ir nori nusiraminimui ir pan. Del pienuko mazejimo 1. rekomenduoju pavartoti pankoliu arbatos (yra vaistinese) 2. Man dar padeda nusitraukimas pientraukiu.. kazkaip 'uzkuria' pieno gamyba, bet ta darau tikrai retai, nes visada bunu su dukryte, tad pirmenybe maitinimas is kruties, tik jis vienintelis labiausiai skatina pienuko gamyba, todel stenkis kuo dazniau siulyti kruti kas pora valandu, jei tik ims tegul zinda nors ir tustoka krutine taip suaktyvins gamyba. Ka pirmiausia rekomenduoju skirti demesi del pienuko gamybos, siulyti kruti kuo dazniau, paciai ilsetis visi namu ukio darbeliai palauks, miegok su vaikiuku pietu miego jei tik iseina tada irgi padaugeja pienuko, nes organizmas pasiilsi, stenkis nesportuoti intensyviai kol maitini, nes tai mazina taip pat pieno gamyba.. gerk daug vandens 2-3 litrus.. jei vienas vanduo neskanu tai su citrina tikrai atgaivina 😉 o kai jau pienuko padauges sekanciu etapu bandyk siulyti buteliuka.. kai jau pienuko pas tave bus pakankamai.. nu nezinau cia mano mintys sokineja viena nuo kitos, tikiuosi kazka naudingo is savo patirties pasakiau 😉 pranesk kaip seksis ir jokio streso, tik didelis noras maitinti mazylke leis maitinti tiek, kiek pati to noresi. Sekmes! 😀

05. Aug 2014, 10:29

Sveikos! Aha tokie karsciai kazkaip tingisi ka nors daryt net ir valgyt 😀 augam gerai. 7dieni pakrikstijom mazyle.. nors buvp +38 kai kur net +40 .. dukryte atlaike svente puikiai, o ir patys viskuo likome labai patenkinti 😀 12 diena einame pas daktariuka svertis ir matuotis o tada jau zadame lekt prie juros. Kas nors gal jau buvote su mazaisiais pajury?

22. Jul 2014, 10:35 brukne123

aciu tikiekimes kad visi taip islis 😀

22. Jul 2014, 02:48

Saunu, linkiu taip ir toliau 😛

21. Jul 2014, 18:25 brukne123

seilinasi baisiai ir irzlus labai.o taip tfu tfu tfu daugiau nieko 😀

20. Jul 2014, 22:55

O! dantukai vienas po kito lenda saunumelis!! O temp nekyla? Tik seiliojasi?

20. Jul 2014, 19:54 brukne123

mes turime jau keturius dantukus ir dar du lenda 😃 bet burbulus pucia gerai 😃 kumscius kramto o jeigu ikisu pirsta su marlyte jam pamasazuoti dantienas,kranto pirsta kaip reikia 😃

20. Jul 2014, 12:21

Kiek jau turit? Mes lb laukiam to pirmojo. Pradejo jau burbuliuoti kazkas viskas gerai, matyt buvo kitais reikalais uzsiemus tirinejo aplinka ir maziau bendravo, o dabar vel po biski pradejo 👍😀

18. Jul 2014, 08:54 brukne123

sveikos.jeigu garsus leidzia sunerimti nereikia manau 😀 mano maziukai vakar buvo su mociute prie ezero,vyresnis prisimaude 😀 mazius visa laika miegojo vezime 😀 iki siol abu miega 😀 o mes jau daug dantuku turime 😀

18. Jul 2014, 00:02

Sveikos, vaje Olenka liudna zinia. Sveik greiciau! Mes karstas dienas leidziame pas mano tevelius 5 min masina ir mes kieme ant gultu.. mergyte pavesineje miega net saldu ziuret. Buvom ir mes matuotis svertis tai gerokai paaugom per ta menesi 63 cm ir 6,8 kg 😀 mano mergyte 2 men labai daug gugavo isguguodavo kone sakini.. o dabar kazkas nutiko..visai nebeguguoja tik sypsosi daug it sukrenkscia.. suka suka liezuviuka bet nieko nebepasako.. ar man reikia del to sunerimta.. sakau gal issigando kada ir gal kokia kalba uzkrito.. zinot kaip buna.. o gal be reikalo nerimauju...net nzn..

17. Jul 2014, 08:37

sveikos.o man teko nutraukti maitinima ☹ puline angina man ☹ jau gerti reikia antibiotikus ☹

16. Jul 2014, 16:13

Savo karietoje karalaite😍

16. Jul 2014, 16:12

Sveikutes, mes tai liepos 23 d eisime svertis,matuotis 😀 Ana savaite buvome isleke i Jurmala,pasibuvome truputeli prie juros 😀 Atrode karsta bus,bet vejelis buvo,tai nesijaute to karscio 😀

16. Jul 2014, 14:53

Sveikos.Kaip laikotes,gal kas buvo ar planuoja vaziuot prie juros?Mes vakar gavom skiepa.Pasisverem tai 6.700kg ir 61cm😀

1 2 3 4 ... 66