2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

02. Mar 2012, 15:59

geri zodziai😀

02. Mar 2012, 15:59

geras😀

02. Mar 2012, 15:58

Vienam zurnale skaiciau vieno vyro zodzius, kad vyras gyvenime turi buti myleti tris moteris: ta- kuri pagimde, ta-kuri gimdys, ta-kuri gims😀

02. Mar 2012, 15:56

na reik keist kas menesi nes kaip istampo jei visad burnytej.

02. Mar 2012, 15:55

nu ka nuo rytojaus pradesim rimtai kose valgyt

02. Mar 2012, 15:55

o kurios naudojat soskes, keiciat?maciau yra pagal men ir pan. as kai turiu nuo gimimo, tai tas pacias naudoju, 2 vienodos, viena turiu, kuria nesiojuosi,o kita lovoj buna..

02. Mar 2012, 15:54

gerai kad pasakei monika,na buciau tada ziurejus per tv3paly.lt kartojima😀

02. Mar 2012, 15:50

Taip taip rugiles mama, juk ka manai rodo ir penktadieniais😀 manoji tai siandien kelis kartus po valandele miega, brolis pradeda triuksmaut ir nubunda, siaip man ji ilgiau miegotu😀

02. Mar 2012, 15:47

jums gerai manoji apie 30 min pasnaude tik nuo 10 ryto,o jau medis linguoja prie musu vejas nemazas lauke

02. Mar 2012, 15:44

mes nuo 2miegam iki siol

02. Mar 2012, 15:39

o mes siandien labai mazai miegam.pamiegojo tik masinoj,aciu mamytems uz sveikinimus😀

02. Mar 2012, 15:38

rimtai monika?aciu kad pasakei buciau pramargalinus

02. Mar 2012, 15:37

Mes ir avent naudojam, tiek su didziuoju juos naudojom, tiek su mazike😀

02. Mar 2012, 15:36

Kaip man siandien diena greitai prabego, mazoji vel miega😀

02. Mar 2012, 15:35

labukas.su menesiadieniais.mano pana visai siandien diena nemiega.mes kita savaite vaziuosim svertis.labai idomu kiek paaugom.pas mus nuo mazens avento soskytes.

02. Mar 2012, 15:35

Sveikinimai, jubilijatems😀 o apie skiepus, man atrodo rodys sivakar per ka manai😀

02. Mar 2012, 15:27

mums daktare sake galit nuo 5.5 men jau pradeti kruopas ragauti

02. Mar 2012, 15:16

as avent turiu bet jis mums reikalingas vezimuke ir atokedutej kai vaizuojam o taip neima

02. Mar 2012, 15:07

aciu giedre😀

02. Mar 2012, 15:07

musu ciulptukas avent o kuom skiriasi lateksiniai ir silikoniniai tai nezinau

02. Mar 2012, 15:04

sveikos, mamytes, kokius ciulptukus pirkot leliukam?as pries isvaziavima noriu viska supirkt ko vaikui reiks ir palikt mamai, kad jai maziau vargo butu.darbar ziurejau kids.lt ten yra lateksiniai ir silikoniniai. gal zinot kuo jie skiriasi ir kurie geresni?

02. Mar 2012, 14:46

aciu tik ryt bus 😀 rugilesmama su 5menesiuku😀 ot atsiliekam nuo usu menesiu. daktare sake duot jau kose nes 400gr priaugom

02. Mar 2012, 14:41

su klaidom parasiau😃

02. Mar 2012, 14:41

ai tiksliai gidres mergaitei 4 meneiuskai,prisidedu ir as prie sveikinimu😀

02. Mar 2012, 14:37

bei Giedre sulaukus 4-iu menesiu 😀

02. Mar 2012, 14:17

kita savaite antrad lygtai per laida KA MANAI kalbes apie skiepus maciau reklama idomu bus pasiziureti

02. Mar 2012, 14:15

aciukas😀

02. Mar 2012, 14:15

tai saunu gintariux saunuolis tavo mazius😀

02. Mar 2012, 14:14

Sveikinimai sulaukus 5-ojo menesiaus 😃

02. Mar 2012, 14:14

nu dziugina manao mazius snd mane, labai daug kartu pats prisitrauke,kad atsisestu, o atsisedes su viena ranka laikesi mano pirsto, su kita apsiciupinejo pedute.. 😀 ir dar pasiciupinejes nusijuoke balsu 😃 taip smagu 😃😃😃😃 s

1 ... 86 87 88 89 90 91 92 ... 257