2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

22. Nov 2010, 11:25

labukas mamkaimanoji tik 120ml suvalgo dagiau neiveikiam o kumstukus ir pirsta tai pasigavusi ciulpia kol ne atiimi :-)

22. Nov 2010, 10:47

Bet kaip anksti jie jau pradeda kasytis.... 😀 Aš dar nesitikėjau tų seilėtekių ir smagenėlių paburkimo bent porą mėnesiukų 😀 Tai vat, baigėsi pilvukų skausmai, prasidės dantukai 😀

22. Nov 2010, 10:39

pandukas aga manasis irgi su tais kumstukais kisasi istysai 😀

22. Nov 2010, 10:36

Labas rytas, mamytės 😀 Na o mes valgom vis dar gana normaliai 😀 Tik manoji ištisai kumščius, pirštukus susikišusi į burną, seilės varva upeliais... 😀 Net valgydama padaro pertraukėlės, kad rankutes susikišti į burnytę, pasikasyti smegenėles 😃 Prasidės po biški jau dantukų dygimo problemėlės... ☹

22. Nov 2010, 10:22

niu maniskis gime 4,688kg ir visada tureo gera apetita bet pastaruoju metu pastebejau kad maziau suvalgo nes man visu krutu neisvalgo o seniau viska isvalgydavo ☹

22. Nov 2010, 10:13

Mes kas 3.5 mazdaug, o nakti jis ismiega be maistelio. Mat Lila, jis pas mane didokas gime - 3.9. Dvieju menesiu svere 6 kg lygiai, dabar pas daktare kita savaite ir ziuresim iek priaugo. Man jei jis palikinetu palaipsniskai, tai kazkaip suprasciau, bet dabar nei is sio nei is to pradejo tierk palikineti, nors anksciau godziai suvalgydavo viska.

22. Nov 2010, 09:19

Va ir vakar nakti apie 23.30 paskutini karta pavalge ciut ne ciut ikisau, bet paliko 60 ml, o dabar atsikeles jau valanda ir valgyti dar nesipraso...

22. Nov 2010, 09:18

As paruosiu pagal numatyta ant apkuotes norma - 150 vandenuko ir penki sauksteliai misinuko, tai gaunasi gal apie 170 ml gryno maistelio

21. Nov 2010, 23:39

Labanaktukas visoms. Nevalgo mano Martynelis ☹ Nebezinau ka ir galvot, palieka po 40-60 ml nuo maitinimo ir niekaip nebeigrusi... Vartosi, kojas kilnojasi, sukasi ant sono noredamas apsiverst ir taip inirtingai, kad dar ir puse atpilt pradejo. Nebezinau nei ka galvot... ☹ Paguoskit, kad cia nieko tokio, m?...

21. Nov 2010, 21:21

labas vakariuaks mes buvom vakar pusbroliuko tortadieni o sende kaime pas senelius , o rytoj mana vyrelis leks stintu zvejoti, tai vienisausme ačiū garbaniuke lauksme lipduku labai labai

21. Nov 2010, 18:18

Ogi jokiu 😉 Ramiai sau va leidziam vakariuka 😉

21. Nov 2010, 12:28

Visiska ramuma 😀

21. Nov 2010, 11:29

kaip ramu cia 7dieni...

21. Nov 2010, 11:29

sveikos,engrida as db dar renku tuos lipdukus...atsiusiu ir priklijuotus ir laisvus..kai tik iseisime i lauka...

20. Nov 2010, 21:39

Labas, mes tai buvom isleke pasizmoneti, tai va tik dabar ir prisedau 😉

20. Nov 2010, 17:47

Sveikos as tai uzsiemusi nuo ryto keksiukus kepiau....po to vistienos krutinele...kol tevelis su mazaja pabuvo....😀

20. Nov 2010, 12:40

laba diena sestadienio mamaukai, ramuma cia , kuom užimtos nejau pietus gaminate ?:-)

19. Nov 2010, 18:29

nu bet mamukai kokie tylus? kur pradingusios?

19. Nov 2010, 17:35

Sunku kai reikia daktara keisti ☹

19. Nov 2010, 16:28

Tai vat kai maza sergama tai ir neaisku tie gydytojai kurie labaiu ismano savo darba :-)

19. Nov 2010, 15:06

o as sende nieko negaminu vyrio vel nera darbe tai dickiui siaip ka pamakaluosiu :ž0 bet jau lauke kaip niuru kad fui sus veisa kambary tenka sedeti

19. Nov 2010, 15:05

mamukai o as pasiskusiu :-) sende pasiskambinau pas seimos gydytoja prisiregistruoti na eilinniam pasitikrinti del skydlaiukes hm pasirodo mano seimos gydytojos nebera jau kaip ir nebedirba sako rinkites kita gydytoja, nu vat grazu nuo mazumes augau pas ja o dabar rinkites kita ek, tai vat lila o pas ka jus lankotes kurioje poliklinikoje? gal turi ka rekomenduoti?

19. Nov 2010, 13:56

pakankamai.nuo 2men keliasi viena karta per nakti ir miega iki 10 kartais iki 11val... o tik gimusi vos du kartus kelesi...

19. Nov 2010, 12:46

Mano siandien irgi kelesi penkta, kazkodel nenorejo miegoti. Bet uztat dabar parpia jau 1.5 val!!!!

19. Nov 2010, 12:04

Sveikos gyvos mamytes...ir as sia nakti labai blogai miegojau,galima sakyti naktis be miego...☹

19. Nov 2010, 10:59

labas rytas mamukai, nu as tai labai gelai miegojoi net juokinga 9 valanda paguldiau vaikus ir sakau pagulesiu kol jie uzmigs ir patikekite visi iki ryto luzome :-) lila as sende darau iskrovos dienele bet vat be kefyro nemegstu as pienisku produktu nevartoju

19. Nov 2010, 08:51

Labas Lila, as irgi prastokai miegojau, labai vakare galva isiskaudeje buvo. Bet va atsikeliau lyg ir nieko 😀

19. Nov 2010, 00:00

Labanaktukas visoms 😉

18. Nov 2010, 21:59

Oi, nekalbek apie pyragaicius, taip uzsinorejau 😀

18. Nov 2010, 20:42

Rytoj gaminsiu tokius pyragaicius nerealiai skanus 😀 Labai paprasti, ir idaras gali buti belekoks 😀