Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
labukas mamkaimanoji tik 120ml suvalgo dagiau neiveikiam o kumstukus ir pirsta tai pasigavusi ciulpia kol ne atiimi :-)
Bet kaip anksti jie jau pradeda kasytis.... 😀 Aš dar nesitikėjau tų seilėtekių ir smagenėlių paburkimo bent porą mėnesiukų 😀 Tai vat, baigėsi pilvukų skausmai, prasidės dantukai 😀
pandukas aga manasis irgi su tais kumstukais kisasi istysai 😀
Labas rytas, mamytės 😀 Na o mes valgom vis dar gana normaliai 😀 Tik manoji ištisai kumščius, pirštukus susikišusi į burną, seilės varva upeliais... 😀 Net valgydama padaro pertraukėlės, kad rankutes susikišti į burnytę, pasikasyti smegenėles 😃 Prasidės po biški jau dantukų dygimo problemėlės... ☹
niu maniskis gime 4,688kg ir visada tureo gera apetita bet pastaruoju metu pastebejau kad maziau suvalgo nes man visu krutu neisvalgo o seniau viska isvalgydavo ☹
Mes kas 3.5 mazdaug, o nakti jis ismiega be maistelio. Mat Lila, jis pas mane didokas gime - 3.9. Dvieju menesiu svere 6 kg lygiai, dabar pas daktare kita savaite ir ziuresim iek priaugo. Man jei jis palikinetu palaipsniskai, tai kazkaip suprasciau, bet dabar nei is sio nei is to pradejo tierk palikineti, nors anksciau godziai suvalgydavo viska.
Va ir vakar nakti apie 23.30 paskutini karta pavalge ciut ne ciut ikisau, bet paliko 60 ml, o dabar atsikeles jau valanda ir valgyti dar nesipraso...
As paruosiu pagal numatyta ant apkuotes norma - 150 vandenuko ir penki sauksteliai misinuko, tai gaunasi gal apie 170 ml gryno maistelio
Labanaktukas visoms. Nevalgo mano Martynelis ☹ Nebezinau ka ir galvot, palieka po 40-60 ml nuo maitinimo ir niekaip nebeigrusi... Vartosi, kojas kilnojasi, sukasi ant sono noredamas apsiverst ir taip inirtingai, kad dar ir puse atpilt pradejo. Nebezinau nei ka galvot... ☹ Paguoskit, kad cia nieko tokio, m?...
labas vakariuaks mes buvom vakar pusbroliuko tortadieni o sende kaime pas senelius , o rytoj mana vyrelis leks stintu zvejoti, tai vienisausme ačiū garbaniuke lauksme lipduku labai labai
Ogi jokiu 😉 Ramiai sau va leidziam vakariuka 😉
Visiska ramuma 😀
kaip ramu cia 7dieni...
sveikos,engrida as db dar renku tuos lipdukus...atsiusiu ir priklijuotus ir laisvus..kai tik iseisime i lauka...
Labas, mes tai buvom isleke pasizmoneti, tai va tik dabar ir prisedau 😉
Sveikos as tai uzsiemusi nuo ryto keksiukus kepiau....po to vistienos krutinele...kol tevelis su mazaja pabuvo....😀
laba diena sestadienio mamaukai, ramuma cia , kuom užimtos nejau pietus gaminate ?:-)
nu bet mamukai kokie tylus? kur pradingusios?
Sunku kai reikia daktara keisti ☹
Tai vat kai maza sergama tai ir neaisku tie gydytojai kurie labaiu ismano savo darba :-)
o as sende nieko negaminu vyrio vel nera darbe tai dickiui siaip ka pamakaluosiu :ž0 bet jau lauke kaip niuru kad fui sus veisa kambary tenka sedeti
mamukai o as pasiskusiu :-) sende pasiskambinau pas seimos gydytoja prisiregistruoti na eilinniam pasitikrinti del skydlaiukes hm pasirodo mano seimos gydytojos nebera jau kaip ir nebedirba sako rinkites kita gydytoja, nu vat grazu nuo mazumes augau pas ja o dabar rinkites kita ek, tai vat lila o pas ka jus lankotes kurioje poliklinikoje? gal turi ka rekomenduoti?
pakankamai.nuo 2men keliasi viena karta per nakti ir miega iki 10 kartais iki 11val... o tik gimusi vos du kartus kelesi...
Mano siandien irgi kelesi penkta, kazkodel nenorejo miegoti. Bet uztat dabar parpia jau 1.5 val!!!!
Sveikos gyvos mamytes...ir as sia nakti labai blogai miegojau,galima sakyti naktis be miego...☹
labas rytas mamukai, nu as tai labai gelai miegojoi net juokinga 9 valanda paguldiau vaikus ir sakau pagulesiu kol jie uzmigs ir patikekite visi iki ryto luzome :-) lila as sende darau iskrovos dienele bet vat be kefyro nemegstu as pienisku produktu nevartoju
Labas Lila, as irgi prastokai miegojau, labai vakare galva isiskaudeje buvo. Bet va atsikeliau lyg ir nieko 😀
Labanaktukas visoms 😉
Oi, nekalbek apie pyragaicius, taip uzsinorejau 😀
Rytoj gaminsiu tokius pyragaicius nerealiai skanus 😀 Labai paprasti, ir idaras gali buti belekoks 😀