Laukiesi rudenį? 7 idėjos, kaip smagiai praleisti laiką

Laukiesi rudenį? 7 idėjos, kaip smagiai praleisti laiką

30. Sep 2021, 08:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Kūdikio laukimas ir ruduo puikiai dera! Lauke jau vėsu, bet dar nėra šalta. Puikus metas lauktis, kai toks gausus vaisių ir daržovių derlius, viskas šviežia ir naudinga jūsų ir būsimo mažylio sveikatai.

Ką galite nuveikti šiuo auksinio rudens laikotarpiu? Štai kelios idėjos:

  • Surenkite fotosesiją!

Nėštumo fotosesija yra puikus būdas prisiminti ryškiausias laukimosi akimirkas. Augantis Pilvukas spalvingų rudens lapų fone atrodys fantastiškai, o auksiniai lapai jūsų, nėščiosios, grožį paryškins geriau nei bet kuris kitas aksesuaras.

  • Atsipalaiduokite

Vasara gali būti tikras iššūkis būsimoms mamoms, ypač per karščius, kai nesinori net kelti kojos į lauką. Tad ruduo yra puikus metas atsipalaiduoti ir pasisemti jėgų likusiam laukimosi laikui.

  • Apsilankykite spektaklyje ar kino teatre

Nėštumo metu jūs nusipelnėte visiškos ramybės ir galimybės skirti dieną tik savo norams. Į norų sąrašą galite įtraukti apsilankymą teatre ar kino teatre su drauge ar vyru, kad bent porą valandų pakeistumėte kasdienę aplinką.

  • Mėgaukitės vitaminais

Ruduo yra puikus metas vartoti natūralius vitaminus. Rinkitės vietinių ūkininkų produktus, kad gautumėte kuo daugiau natūralių vitaminų ir mikroelementų, kurių jums ir besivystančiam kūdikiui šiuo metu reikia.

  • Dalyvaukite jogos pamokose būsimoms mamoms

Kada, jei ne dabar?! Jogos pratimai būsimai mamai padės pagerinti savijautą, sumažinti tinimus, taip pat paskatins kraujotakos sistemos funkcionavimą. 

  • Papildykite savo garderobą

Nėštumo metu, žinoma, pasikeis (arba jau pasikeitė) jūsų garderobas, kuris turi būti toks, kad jaustumėtės patogiai ir tuo pačiu gražiai. Nepamirškite, kad neštukės drabužiai turi būti tinkami šiam sezonui. Tad pasiimkite į parankę geriausią draugę ir eikite linksmai apsipirkti rudeniui tinkamų drabužių.

  • Pažiūrėkite gerą filmą

Ne paslaptis, jog lietuvišką rudenį daugiau lietingų nei saulėtų dienų. Bet neverta pasiduoti liūdesiui – tokiomis dienomis leiskite sau atsipalaiduoti ir pažiūrėkite gerą filmą.