Kraustymosi malonumai ir bemiegės naktys

Kraustymosi malonumai ir bemiegės naktys

23. Jan 20:13 owiduke owiduke

Prasidėjo mano ilgosios atostogos. Kol kas nepajutau nei pačių atostogų gerumo, nei darbo trūkumo. Visą savaitę turėjau veiklos. Kiekvieną dieną po truputį pakuoju daiktus į dėžes ir krepšius. Vyras vis išveža į naujus namus.

Bekraustydama daiktus peržvelgiu ko turiu pasilikus nuo pirmosios dukros gimimo. Aš dar kol kas nieko per daug nepirkus antrojo vaikelio gimimui. Laukiau kraustymosi pradžios, kad galėčiau peržvelgti kas stovi dėžėse. Dabar viską peržiūriu ir po truputį papildau sąrašą ko trūksta. 

Su pirmąja dukra viską pirkau nežinodama reikės ar ne. O dabar jaučiuosi turbūt labiau subrendusi ir turinti šiokios tokios patirties, nes prieš rašydama į sąrašą būsimą pirkinį, gerai pagalvoju ar tikrai to daikto reikia. Iš pirmojo nėštumo pasimokiau, kad tiek daug rūbelių pirkti nereikia. Tad šį kartą esu nusipirkusi tik kelis bodžiukus, kelnytes. Visa kita turiu likusius rūbelius nuo dukros. Taip pat dar turiu kelis maišelius drabužių, kur draugės perleido savo vaikučių dėvėtus rūbus. Tad pačiai pradžiai, pirmiems mėnesiams, mums jų užteks. O jeigu kažko pritrūks, tai nusipirksiu eigoje. 

Grįžtant prie kraustymosi temos, tai labai patinka šis procesas. Vis atrandu užslėptų mielų smulkmenų, nuotraukų dėžėse. Taip smagu atrasti tai ir prisiminti kas buvo. Tik vienas didelis minusas, kad jaučiuosi kaip kokia senutė. Sunku susiriesti, nešti sunkiai negaliu ir tempai mano netoki kaip prieš nėštumą. Bet vis save raminu, kad tai normalu. Juk mano pilvelyje yra gyventojas. Negaliu būti tokia pat aktyvi, lanksti kaip prieš nėštumą. Labai laukiame kada galėsime jau apsigyventi naujuose namuose. Viskas beveik paruošta, bet dar laukiam santechniko, kol sumontuos visą santechniką, taip pat baldininkas turi pabaigti surinkti virtuvę. Trūksta dar kelių smulkmenų, bet finišas jau čia pat... 

Pirmadienį buvau pas gydytoją. 30 nėštumo savaitė. Kraujo, šlapimo tyrimai geri kaip ir visada. Spaudimas žemas, bet tai irgi normalu, nes jis toks visada -100/60. Sekantis vizitas bus per mano 30-tąjį gimtadienį. Tą dieną bus apžiūra echoskopu. Laukiu nesulaukiu pasimatymo su mažuoju pilvo gyventoju. Judesius jaučiu puikiai. Duodasi pilvelyje kaip reikiant. Dukros tokių stiprių judesių nejutau kaip šio mažojo stebuklo. Kartais kai įspirs ar įsirems kažkur manyje, tai net kvapą gniaužia. 

Pirmojo nėštumo metu, vyras dirbo trimis pamainomis. Nežinau, ar būdavo sutapimas, ar dukra jausdavo, bet tomis dienomis, kuomet jis keldavosi 4val ryte į rytinę pamainą - tai ji visada duodavosi pilvelyje ir negalėdavau užmigti 1-1,5val. Šio nėštumo metu, vyras dirba keturiomis pamainomis. Bet tai įtakos turbūt neturi vaikeliui. Nes jis jau kelios savaitės, kaip pažadina mane 03:00-03:20val nakties. Nesakau, būna naktų, kuomet paguliu keliolika min ant vieno ar kito šono, ir paskui užmiegu. Bet dažniausiai nemiga kamuoja net iki  2,5val. 

Ką gi, tiek apie kraustymąsi ir bemieges naktis. Kitą kartą papasakosiu kaip sekėsi rinktis vežimėlį.