Dovana rašančioms būsimoms mamoms - knyga „Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis!"

Dovana rašančioms būsimoms mamoms - knyga „Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis!"

15. Oct 2020, 17:54 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Dėkojame, kad į nėštumo projektą įsitraukė Odeta_lav, Owiduke, SeikarolinaAudrone. Laukiame dar daugiau būsimų mamyčių, kurios nori rašyti savo BLOGą Mamyčių klube ir kartu su mumis dalintis laukimu iki pat Didžiosios dienos. Jums jau ruošiamos pirmosios dovanos! Viena jų - nauja knyga LAIMINGA NĖŠTUKĖ, LAIMINGAS KŪDIKIS!

Nėštumas – magiškas laikotarpis, kurio metu moters kūne ne tik fiziškai auga nauja gyvybė, bet ir pati moteris patiria didžiulius vidinius pokyčius, kurie, jei tik moteris nepasiduoda negatyvioms mintims, pripildo gyvenimą harmonijos, ramybės ir pasitikėjimo savimi. Hormonų išdaigos, santykiai su vyru, mitybos tabu, sportas – viskas, kas svarbiausia Jūsų į pasaulį ateinančiam kūdikiui – juk LAIMINGA NĖŠTUKĖ = LAIMINGAS KŪDIKIS!

Nuotaikingai, lengvu stiliumi pasitelkdama savo patirtį ir asmenines įžvalgas antrojoje savo knygoje Anželika Stackevič atsakys į beveik visus Jums kylančius klausimus. 

Perskaičiusios šią knygą visos besilaukiančios moterys sužinos:

  • Kas būdinga visiems trims nėštumo trimestrams;
  • Kaip viso nėštumo metu palaikyti darnius ir emociškai laimingus santykius su vyru;
  • Kaip rūpintis savimi – ne tik vidumi, bet ir išore;
  • Apie taisyklingą mitybą, maisto papildus, vaistų vartojimą;
  • Apie fizinio aktyvumo svarbą, jogą besilaukiančioms, sportą su svarmenimis, masažą, nėščiųjų kineziterapiją vandenyje bei intymiųjų raumenų mankštos svarbą;
  • Apie vaisiaus vystymosi etapus;
  • Apie kūdikio kraitelį – kaip išsirinkti ir ką būtina nusipirkti iš anksto;
  • Kaip kuo geriau pasiruošti gimdymui tiek fiziškai, tiek emociškai.

Knygoje rasite net 10 motyvuojančių istorijų – interviu su kitomis laimingomis nėštukėmis!

Autorei Anželikai Stackevič – 28 metai. Ji – VU baudžiamosios justicijos magistrė. Be teisės, turi begalę įvairių pomėgių: aktyviai kilnoja svorius, lanko jogos užsiėmimus, užsiima meditacija, šoka. Ji – pirmųjų kūno rengybos (fitneso) varžybų FitModel kategorijos prizininkė. Bet svarbiausia – ji LAIMINGA moteris! Todėl nori pasidalyti laimės receptais su kitomis nuostabiomis Visatos būtybėmis… Psichologija Anželika domisi daugiau kaip dešimtmetį. Ji perskaitė krūvas knygų, išklausė daugybę įvairių seminarų, baigė bazinius ir specialiuosius mokymus santykių mokykloje „Love Is” Ukrainoje. Anželika mano, kad informacija tampa žiniomis tik tada, kai pradedame ją taikyti gyvenime bei gauname teigiamų rezultatų, o galiausiai – pasidaliname su kitais. Taip prasidėjo ir jos kelionė…

Ši knyga, skirta nėštukėms – jau antrasis Anželikos bandymas pasidalinti su skaitytojomis savo laimės receptais.

Odeta_lav Odeta_lav 16. Oct 2020, 13:46

Kaip smagu😀 kaip tik vakar skaičiau apie šią knygą ir galvoju, kad reikia įsigyti ir paskaityti😀

owiduke owiduke 16. Oct 2020, 11:25

Ačiū 😀