35 savaitės – finišo tiesioji

35 savaitės – finišo tiesioji

07. Apr 2021, 22:54 Seikarolina Seikarolina

Labas! Labai ilgai nerašiau, nes paskutiniu metu jaučiuosi labai „sunki“ ir nėra ūpo kažką nuveikti. Bet kiek galima, padėtį taisysiu :D

Mano fronte – nieko naujo. Pilvukas vis didėja ir didėja. Šiuo metu yra 35 savaitės, 8 nėštumo mėnuo, kaip aš sakau - finišo tiesioji. Ir toliau lydi dubens skausmai, dar prisidėjo ir nugaros skausmas. Turėjau vizitą pas gydytoją, mažylis nebus jau toks mažylis – sveria jau 3 kg 260 gr. Palyginimui - pirmagimis 35 sav. svėrė 2 kg 720 gr. ir gimė 4 kg 355 gr. Dideli vyrai mūsų šeimoje gimsta :D Kadangi pirmas gimdymas baigėsi skubiu Cezario pjūviu, antras gimdymas bus planinė Cezario pjūvio operacija, įvertinus su gydytoja visas rizikas, didelį vaisiaus svorį - natūraliai gimdyti nebandysiu.

Iki didžiosios dienos liko vos 4 savaitės. Negaliu patikėti, kad laikas taip greitai pralėkė. Labai nekantrauju susitikti su savo mažyliu! Tiesa, mūsų mažylis vardo dar neturi. Svarstome iš dviejų variantų, norisi trumpo vardo ir kad derėtų su pirmagimio. Pirmagimio vardą susapnavau. Dažnai sapnuodavau, kad supu sūnų Herkų. Sapne berniukas buvo gražių mėlynų akių ir šviesių plaukų. Būtent toks Herkus ir yra – mėlynakis šviesiaplaukis, nors gimė juodais plaukučiais, bet per kelis mėnesius tapo „blondinuku“. Šitas vardas iš karto jam puikiai tiko. Atsinešė savo vardą pats.

Na ir prasidėjo nėštumo galo smagumai – lizdo sukimo sindromas. :D Norisi valyti visus kampus, langus, spinteles. Nors iš šito būsto išsikraustom į naujus namus, bet man norisi visus kampus palikti švarius. :D Tiesa, anksčiau 2 kambarių butą sutvarkydavau per 4 valandas, dabar tam reikia dviejų dienų. Apsukos stipriai sulėtėjo, vis dėlto ir pilvas ne mažas, skauda visur. Bet mažyliui visas kraitelis jau suruoštas!

Šiandien tiek! Tikiuosi, kad iki gimdymo dar rasiu laiko papasakoti kaip gyvenu. Antras nėštumas tikrai žymiai sunkesnis nei pirmasis, bet mažylis lygiai tiek pat laukiamas kaip ir buvo laukiamas pirmagimis.

Iki!

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 08. Apr 2021, 13:26

Karolina, ačiū, kad radai laiko parašyti. Manau, visoms mums smagu paskaityti ir prisiminti nėštumo dienas 😀 Linkiu sėkmės ir sveikatos - tikrai jau visai nedaug beliko iki didžiojo susitikimo 😀