26 savaitės kartu

26 savaitės kartu

31. Jan 2021, 22:30 Seikarolina Seikarolina

26 savaitės kartu

Tas laikas taip greitai bėga! Atrodo, kad neseniai vargino nuolatinis pykinimas, o dabar jau puikiai jaučiu mažylio judesius.

Bendrai apie savijautą, tai dubens skausmai šiek tiek sumažėjo. Nežinau dėka ko... Ar dėl mankštų, kurias palengva darau namuose, ar dėl nešiojamo diržo pilvukui. Tiesa, pastebėjau, kad daugiau palaipiojus laiptais, skausmai darosi intensyvūs. Judesius jaučiu puikiai, bet mažylis mano ramus kaip ir buvo pirmagimis. Judesius jaučiu ryte ir vakare, dieną ir naktį – ramybė. Šiek tiek vargina kylančios rūgštys, bet pienas puikiai jas „nugesina“, tai dar su jomis susitvarkau. Pykinimo ir bendro silpnumo nebėra, pagaliau galiu gyventi. Neskaitant vis didėjančio pilvuko, viskas yra laaaabai lengva :D

Jau praėjo gerokai daugiau nei puse nėštumo, po truputį ruošiu kraitelį mažyliui. Kai laukiausi pirmagimio, nebuvau „pametusi“ galvos dėl tų visų kūdikiškų dalykų. Drabužėlių turėjau tiek kiek reikėjo, daiktai, mano akimis, patys būtiniausi. Tai su šiuo mažyliu tikrai nepirksiu vystymo stalo, nes jis buvo tik kaip lentyna daiktams. Mano sūnus gimė didelis, greitai išaugo, baisu buvo akis nuo jo nusukti ten paguldžius, nes bijojau, kad iškris. Šiam vaikučiui pirksim komodą su vystymo lenta, komodą puikiai panaudosim ateityje, o vystymo paviršių tiesiog nuimsim ir padėsim į palėpę kai jo nebereikės. Su pirmuoju vaikučiu turėjau įsigijusi sauskelnių konteinerį, kuris taip pat liko nepanaudotas. Tokių mažų kūdikių sauskelnių turinys nesmirda, tai tik nereikalingas plastiko naudojimas (sauskelnių konteineryje dedasi plastikiniai „maišeliai“ į kuriuos tos nešvarios sauskelnės ir keliauja). Toliau, manau, bus nereikalingas nei kūdikio lizdelis, nei apsaugėlės, nei vokeliai, nes su pirmuoju taip pat nepanaudojau. Buvo man labai nepatogu juos vaiką laikyti, o lovelės apsaugėles pradėjom naudoti tik nuo 7 mėn., kai mažylis pradėjo vartytis. Jau turiu įsigijusi pirmųjų mažylio drabužėlių, tiesa, pirkau iškart 62 dydžio, nes pirmagimis į 56 dydį netilpo. :D Daug drabužėlių yra likusių nuo pirmagimio, bet vis tiek juk norisi kažko naujo.

Na, ir pabaigai. Vis dėlto, mūsų šeimą papildys dar vienas berniukas. Mano nuojauta manęs neapgavo, būsiu pagerbta tarp vyrų. Gal, kada nors, bus galima pasvajot ir apie dukrytę... Kada nors. :D O dabar didžiausia dilema, kokiu vardu gi pavadint mažylį. Laukiu Jūsų pasiūlymų, gražiausių berniukų vardų komentaruose!

Ačiū, kad buvai! Iki kitų kartų.

Seikarolina Seikarolina 01. Feb 2021, 16:53

Ačiū labai ?

floryte floryte 01. Feb 2021, 00:38

Smagūs rūpesčiai! Ramaus laukimo!?