Reikia verti mažajai princesei į ausytes auskariukus ar ne – kitas klausimas. Kiekviena mama turi savų argumentų, tačiau jei tikrai tai planuoji padaryti, atvyk į laidos filmavimą!
Šia tema esame anksčiau diskutavę. Buvo įvairių nuomonių „už“ ir „prieš“ ausyčių durimą vaikystėje. Tačiau jei anksčiau ar vėliau planuoji tai padaryti, su savo dukryte kviečiame dalyvauti „Mamyčių klubo“ laidoje, kurios metu specialistai papasakos apie šią procedūrą ir ją atliks.
Tad, mielos mamytės, išdrįskite dalyvauti šaunioje laidoje.
Rašyk tiesiog čia, komentaruose, arba adresu: egle@mamyciuklubas.lt
man keista kai zmones issako savo nuomone is karto smerkadmi kitus.klaiku neklaiku,viniem grazu kitiem ne. Man grazu ir as versiu.
nezinau as savo mergaitei praduriau per jos antra gimtadieni nei ji nusidraske nei ji krapstinejo nors labai smalsi dabar jai 5 metukai tai tik didelis noras keisti auskarus.
savo sunu papuosiau auskariukais dar iki 1-ojo gimtadienio.per sia ,,opercija,,mazasis net nesuregavo.uzgijo greit ir jokiu problemu nebuvo.dabar jam 11metu ir auskarai yra jo ,,dalis,, zinoma,jei noretu,issivertu.bet iki siol dziaugiasi,kad anksti pradurem ausis,kol dar nebuvo jokios baimes.dabar tai bijotu skausmo 😃
na manau kiekviena mamyte mano kitaip ir nereikia ju smerkti kiekviena elgiasi savaip ir jai tinkamai.as nesigailiu kad anksti isveriau ir tikrai nelindo nei prie ausyciu nei prie auskariuku nebuvo nei karto nei pametusi nei ka nors i darzely ejo nuo metuku ir judrumu ji tikrai nesiskundzia bet vat lig siol viskas gerai.
kai uzaugs pati nuspres ar jai ju reikia ar ne😀
Man tai labai negražu mažos mergaitės su auskarais. Labai sutinku su Lauros nuomone, kad vaikam reikia leisti pabūti vaikams.
Spės dar ir ausis prasidurti, ir plaukus dažytis, ir t.t.
Kiekviena mama galvoja skirtingai ir nereikia pykt už jų nuomonę ,manau.
Aš tai versiu savo dukrytei, bet laukiu vasaros, nes manau greičiau ausytės sugys.O laidelėje mielai sudalyvaučiau, bet man gan toli.
Iš aš manau ,negali būi toks argumentas - gražu, kvaila kažkaip. mERGYTĖ ,KOL MAŽILIUKĖ IR NESUPRANTA GALI PATI KRAPŠTYTI TĄ AUSĮ IR PULIUOS, BETO VAIKA NEMĖGSTA VALYTI AUSŲ DAŽNAI,darželyje ir žaisdami netyčia vaikai gali nudraskyti. Mažiukui tai nepatogu irvisiškai nereikia - prasivėriau sau ausis tik 22 metų - užtenka pasidžiaugt, kažkaip neišgražėjau stebuklingai tapau mergina ir pati nusprendžiau ar man to reikia ir dukrai iki mokyklos tikrai neversiu.
savo dukrytei tik pernai pradurem jai tuomet buvo 5,6 metuku .As asmeniskai uz kad durt ausytes vyresniam amziui 😀
mes ir noretume,bet dukrytei metukai su biskeliu,kazi ar nenusidraskys jin.. 😕
man taip pat labai grazu kaip mergyte su auskariukais ir sako geriau mazesnei iverti tada ji nei lenda prie ju nei taip jaucia.as pirmajai dukrytei iveriau beveik metuku o antrjai 7men.ir cia kiekvienos mamytes nuomone verti ar ne
mergelike tavo tiesa.. cia kiekvienos atskira nuomone.. vieniem grazu, kitiem ne .. vieni veria del akyciu.( mat ausytese yra akyciu taskai) kazkas tokio.. man taipat buvo iverti del akyciu, bet tuo paciu ir grazu 😀 😛
Sveiki as savajei ausytes perduriau 4 men ir nebuvo jokiu problemu, as cia kur dabar gyvenu (Ispanijoj)mergytem ausytes jei nori tevelei perduria tiesiog dar net neisejus is ligonines ka tik gimusiom.Tai as tik uz assyciu perdurima kuo anksciau .
O dieve brangus aš tikriausiai žiauriai esu atsilikusi, nors man tik 22metai. Man yra klaiku kai kudikiai su pravertom ausim. Juk spes, mamos kur jus skubat? kam reikia? vaikiskumas tuo ir zavus, kad jis yra tyras ir skiriasi nuo musu, suaugusiuju isvaizdos.
2 GIMTADIENIO PROGA DURYTEI IŠVĖRĖME AUSKARIUKUS,NEBUVO JOKIŲ PROBLEMŲ NĖ KAI DŪRĖ,NĖ KAI GIJO,TIK REIKDAVO ĮKALBĖTI KAI VALYT REIKĖJO,O ŠIAIP VISKAS LIUKS,JAU KELI MĖNESIAI KAI GYDOMUOSIUS PAKEITĖM AUKSINIAIS,PATI IŠVIS NELIEČIA,TIK SAKO KAD GRAŽU
Man taip pat gražu kai mažos mergytės su auskariukais 😀 Bet savo mergytei "jei turėčiau tokia" 😃 tai nedrysčiau verti taip anksti 😀 Manau nėra ko skubėti... 😀
nenoriu,kad suprastumet klaidingai 😀 gerbiu jusu nuomone.bet paklausykit,visu mamu argumentas grazu,o jus pagalvojat ar tokiam mazam vaikuj reikia tu auskaru?mes jas pagimdem,bet neturim teises kesintis i vaiku kunus.kai paaugs pacios paprasys tada taip 😀 bet dar karta pabreziu,tai yra mano asmenine nuomone 😀
grazu, kai pas mazas mergytes auskariukai 😀
mam dar sake kad kai mazyte patogiau, nes didesnes daznai issigasta kai viena ausyte praduria. o mazyte nesupranta kas vyksta 😀 sak eas net neverkiau 😃 o tada tai nebuvo manau tu sautuvu 😃