Norėtum dukrytei įverti auskariuką – kviečiame į laidą!

Norėtum dukrytei įverti auskariuką – kviečiame į laidą!

23. Jan 2010, 09:00

 

Reikia verti mažajai princesei į ausytes auskariukus ar ne – kitas klausimas. Kiekviena mama turi savų argumentų, tačiau jei tikrai tai planuoji padaryti, atvyk į laidos filmavimą!

 

Šia tema esame anksčiau diskutavę. Buvo įvairių nuomonių „už“ ir „prieš“ ausyčių durimą vaikystėje. Tačiau jei anksčiau ar vėliau planuoji tai padaryti, su savo dukryte kviečiame dalyvauti „Mamyčių klubo“ laidoje, kurios metu specialistai papasakos apie šią procedūrą ir ją atliks.

 

Tad, mielos mamytės, išdrįskite dalyvauti šaunioje laidoje.

 

Rašyk tiesiog čia, komentaruose, arba adresu: egle@mamyciuklubas.lt

06. Feb 2010, 15:51

Man ir grazu kai mažytes su auskariukais tikrai versiu ir savo mažytem

01. Feb 2010, 12:25

Man tai irgi grazu kaip mazikes su auskariukais,palauksiu metu ir ta proga bandysiu durt,as savo vyresnelem leidziu durt kur nori,tik ne veido sriti,pasiuliau i bamba gal nori,norejo iveriau,antra skyle ausi prasidure,ir kad tai sugadys vaika ar i mergas per anksti iseis nemanau kad tai veikia,pas mane taip nera.priduriu kad cia mano nuomone.

01. Feb 2010, 10:33

na mus pakviete i laidele auskariukus vertis man tai grazu visai kol maza geriau tegu veria

31. Jan 2010, 18:22

Aš asmeniškai savovaikui neversiu kūdikystėje auskariukų.Kam kūdikiui suteikti skausmą?Kai užaug ir pati norės, tegul,tada ir skausmą kitaip kentės...

27. Jan 2010, 18:52

MAN IR LABAI GRAZU AUSKARIUKAI PAS MAERGYTE MANO VYRAS TAI NEPRIESTARAUJA KAD LAIDELEJE PRADURTU AUSYTES IDOMU BUTU PADALYVAUTI

26. Jan 2010, 07:33

ka as zinau .jai vyrui patinka auskarai lai veres 😃 man tai slykstu bet berniuka vaikuti nereikia toki daryti.nebent jis pats to nores.mano vyras irgi turi viena skyle ausi et jis labai gailisi kad isidure.man debiles kas berniukam auskarus dure tada pradekim berniukus ruzavai renkt tas pats bus

25. Jan 2010, 11:59

aciu svecias kad atkreipei demsi, kakaip sita praleidus buvau 😃 jei berniukas su auskarais - gejus, tai mergaite tada kas? 😃 mamytes veria savo kudikiams auskarus nezinodamos nei prasmes nei istorijos. bile grazu.... ir idomu kas cia senamadiskos - tos kurios veria - tai daroma nuo priesistoriniu laiku, ar tos kurios neveria? 😃

25. Jan 2010, 11:51

svecias 👍 mano vyras irgi su auskaru ausyje 😃 bet nesimato dar jokiu simdromu 😃

25. Jan 2010, 11:41

😀

25. Jan 2010, 11:40

mamytes,negi iseina ,kad vyrai su auskarais gejai?????tai ka, 5metus gyvenu su gejum?ir dar vaikuti kartu auginam...ir visi (beveik visi)musu draugai gejai????o siaubas 90 procentu ju dar ilgais plaukais....bet atleiskit,vyriskesniu ir patikimesniu vyru nesu sutikus per savo ne toki jau trumpa gyvenimeli.manau,kad kiekviena mamyte savo atzalele puosia pagal save.kas vienom bjauru,kitom gal labai grazu.todel,manau ,turekim daugiau toleransijos 😃

25. Jan 2010, 10:51

tegu veria, bet ne 12 metu 😀

24. Jan 2010, 23:50

berniukui tai tikrai nesamone kam ji nuo mazu diebu daryti gejumi...........

24. Jan 2010, 23:50

vivulia tu labai jua senamadiska jei nores tai ir vers ir i bamba ir i liezuvi...................

24. Jan 2010, 23:48

Mano mergaitei dabar 5 metai. Jei auskariukus isveriau 2.5 men.Kodel taip anksti?Tiesiog mano drauge vere mergaitei 1 metuku tai liko mergyte tik su vienu auskariuku vaikscioti nes antro nebeisdure tiksliau nebeislaike............

24. Jan 2010, 23:15

o man labai grazu,kada mazos mergytes su auskariukais,ir mano mazylei dar tik 5menesiukai,bet kai truputi paaugs tikrai versim auskariukus,mano nuomone grazu kai mergaites mazos su auskariukais.

24. Jan 2010, 22:12

galvojau 2 metuku proga vert, si men, bet palauksim vasaros, kai nereikia kepuryciu siltu. man grazu, as savaja papuosiu...

24. Jan 2010, 20:38

man ziauriai neestetiska, amoralu ir atsiduoda muilo operom. cia viena
o antra pagalvojus kad paauglystei mergina nores parodyt kad jau "suaugusi" - tai geriau jau ausys tam atvejui lieka, negu bamba, antakis ir t.t.
mano dukros tai gaus kaip dovana izengus i pauglyste - jei nores aisku 😉

24. Jan 2010, 18:30

normalus vyras auskaru nenesioja.kam berniuko ausis gadint,nesamone

24. Jan 2010, 13:57

bet ne berniukui auskara reik verti.gejus paskui ir padaro

24. Jan 2010, 13:55

Maniskei pradurem 9men 😀 ir viskas gerai ,aciu dievuj 😀 dabar beveik metai ir 10men 😀 jai patinka ir tinka.....gal ir yra tiesos..anksti ir pan..bet kiekvieno asmeninis reikalas..nepatiks,tai issiims ir atsiaugins skylutes...klipsus nesios 😃 bet netikiu..nes paneles ar taip ar taip vistiek anksciau ar veliau uzsinores prasidurti..jei butu antra dukryte,tai lygiai ta pati daryciau ...tik gal ne 9 men.o dar anksciau 😀

1 2 3 4 5