Nepagražinta tėvystė – 10-ajame laidos „Mamyčių klubas“ sezone nuo rugsėjo 9 d.

07. Sep 2018, 08:53 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

„Kartais būti mama reiškia būti labai pavargusia“, – neslepia laidos „Mamyčių klubo vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. „Aš neįsivaizdavau, kad skausmas gali būti toks stiprus“, – praėjus savaitei po gimdymo atvirauja atlikėja Anžela Adamovič-Gečienė. „Kartais būti tėčiu reiškia, kad visus darbus namuose reikės daryti penkiskart ilgiau, bet kartu su sūnumi“ – prisipažįsta jubiliejinio sezono „Mamyčių klubo“ laidų pašnekovai.

20180906092337-77782.jpg

"Mamyčių klubo" laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su Marija Barbora ir Aleksandru (Tomo Kaunecko nuotr.)

Stebint žinomas mamas viešojoje erdvėje, kartais atrodo, kad jos visada susitvarkiusios, visada šypsosi, jų vaikai švarūs, protingi ir paklusnūs, o vyrai – pagrindiniai pagalbininkai buityje.

„Deja, tiesa kiek kitokia. Motinystė – ne tik gražios nuotraukos, bet ir bemiegės naktys, pykstantys vaikai, betvarkė namuose, visą dieną neklotos lovos, atšalusi kava ir horizontai, į kuriuos dairantis akivaizdu, kad taip būtinos pagalbos šią akimirką prisišaukti nepavyks. Tačiau tikras gyvenimas kartais toks. Todėl šį sezoną norime padrąsinti mamas būti visokiomis. Dalintis ne tik džiaugsmais, bet ir rūpesčiais, nes tikrame gyvenime jų tikrai netrūksta“ – pasakoja laidos veidas ir siela Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Šį rudenį laida „Mamyčių klubas su žiūrovais sveikinsis jau 10-tą kartą. 

Pirmoje sezono laidoje - šį sekmadienį, rugsėjo 9 d., 8.30 val.:

  • lankysime jaunus tėvelius, muzikinio projekto X Faktoriussuvestą porą Anželą ir Žygimantą Gečus. Pernai vasarą susituokę atlikėjai ant rankų sūpuoja sūnų Žaką. Kaip jiems sekasi būti tėvais, pamatysite jau pirmoje šio sezono laidoje

20180905090748-70192.jpg

  • joje taip pat sužinosite, kaip Indrės ir Jogailos Morkūnų dukrelei Marijai sekėsi pirmą dieną darželyje. Specialistai patars, kaip jam pasiruošti bei ką daryti, kad rytai būtų sklandūs.
  • su sūneliu Aleksandru laidos vedėja apsilankys ekskursijoje, kuri pritaikyta šeimoms su vežimėliais. 
  • na ir sužinosime, kaip aktorė Agnė Grudytė bei jos dukrelė ruošėsi mokyklai, ko iš tikrųjų reikia, o ko nelabai

20180905090906-57389.jpg

„Labai norime padrąsinti ir paskatinti tėčius. Todėl nuolat ieškosime ir rodysime tuos, kurie drąsiai leidžia laiką su savo atžalomis, nori kartu augti ir kitiems patarti, koks įdomus gali būti vaikų laikas su tėčiais“, – sezono naujienomis dalijasi Indrė.

Tad jubiliejinis, 10-asis Mamyčių klubas, skirtas mamoms, tėčiams ir kitiems šeimos nariams įkvėpti drąsos ir pasitikėjimo auginant mažylius. Žiūrėdami laidą Mamyčių klubas sužinosite, kokiais džiaugsmai ir rūpesčiais gyvena Lietuvos mamos, tėčiai, jų atžalos, kas joms padeda nepalūžti sunkiomis akimirkomis.Taip pat laidose šį sezoną – aktualūs patarimai besilaukiančioms ir pradedančioms mamoms, receptai kaip viską spėti ir rasti laiko sau, kai namuose daugiau nei vienas mažylis, ką veikti su vaiku ir daug kitų atradimų laukia jūsų šio sezono laidose.

Mamyčių klubas su jumis kiekvieną sekmadienio rytą - nuo rugsėjo 9 dienos, 8.30 per TV3! 

20180906092807-48224.jpg