„YappyAir“ čiužinys - saldžiam miegui

„YappyAir“ čiužinys - saldžiam miegui

22. May 2020, 12:01 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

YappyKids komanda nori pasiūlyti jums naują YappyAir čiužinį. Ypatingai orui laidus hipoalerginis čiužinio užvalkalas su „Oro dalelėmis“ padės kūdikiui geriau miegoti, kas palaikys jo vystymąsi ir augimą. Čiužinio užvalkalo audinys yra minkštas ir hipoalerginis. „Oro poveikio“ dalelių dėka, čiužinys gerai praleidžia orą ir turi tinkamą ventiliaciją.

YappyAir čiužinys sudarytas iš trijų sluoksnių:


 

Iš vienos pusės, čiužinys turi LATEX GEL sluoksnį – tai natūralus lateksas su specialiu geliu, skirtas šilumos kontrolei. Jo funkcija yra perteklinės šilumos sugėrimas, kai kūdikis užmiega. Šis gelis perima ir sulaiko šilumą, o čiužinys išlieka vėsus – miegui patogi temperatūra leidžia greitai užmigti ir atstatyti visas jėgas.


 

Iš kitos pusės yra LATEX MEMORY sluoksnis – ši medžiaga yra ypatingai minkštą ir turi įsiminimo funkciją. Dėl čiužinyje padarytų angų jis puikiai praleidžia orą ir yra gerai ventiliuojamas. Itin aukštas komforto lygis prailgina gilaus miego fazę, kurios metu organizmo jėgų atstatymas yra efektyviausias.

Čiužinio viduje yra  aktyvuotos anglies putos, kurių tankis ir standumas puikiai pritaikytas čiužinio apsaugai nuo mikrobų ir nemalonių kvapų.    

www.yappy.lt