Neapsikraukime: tas pats kremas – ir kūdikiui, ir  trimetei

Neapsikraukime: tas pats kremas – ir kūdikiui, ir trimetei

27. Dec 2018, 10:31 Emama Emama

Nesu iš tų mamų, kurios itin kruopščiai domisi vaikiškos kosmetikos rinka, atidžiai studijuoja sudėtį ar „googlina“ įvairius geriausiųjų rinkimus. Kremus, šampūnus ar prausiklius vaikams renkuosi pasitikėdama pardavėjais – jei prekė skirta vaikams, dažniausiai tikiu, kad ji iš tiesų skirta jautresnei vaikiškai odai ir yra švelnesnės sudėties.

20181227102748-31931.jpg

Kasdienai skirtas Little Siberica kremas „Baby daily care cream“ pirmiausia patraukė žodžiu „kasdienis“ – ypatingai žiemos metu, kai lauke šalta, o namie – šilta, tie maži veideliai prašyte prašosi būti kažkaip pamaloninti.

Dažnai išsiverčiame su kokosų aliejumi, tačiau lyg ir norėjosi neapsiriboti vien juo. Be to, į šio vaikams skirto kremo sudėtį įeinantys ramunėlių ir medetkų ekstraktai kėlė pasitikėjimą.

Natūralūs ramunėlių ekstraktai juk suteikia antiseptinį ir gydantį poveikį, o medetkos minkština, rūpinasi jautresne, linkusia šerpetoti vaikų odele.

20181227102812-39224.jpg

Kadangi kremas tinka vaikams nuo pat gimimo, juo tepu ir kūdikio, ir mūsų „didžiosios“ beveik trimetės odą. Tepu, tiesą sakant, viską – nuo paraudusio užpakaliuko iki veido. Jis tinka ir nuo slogos sudirgusiai panosei, ir nuo seilių pabertam smakriukui.

Ir kaskart džiaugiuosi, kad rezultatas puikus. Juk niekam nesinori, kad bandydamas pagydyti bėrimus, pavyzdžiui, nuo kūdikiui nuolat tekančių seilių (ech, tie dantukai...), sulauktum kito bėrimo – nuo kremo.

20181227102835-34483.jpg

Tiesą sakant, man patinka dalykai, tinkami viskam, nes labai nemėgstu apsikrauti daugybe buteliukų, dėžučių ar indelių.

Štai kartą dukrytę iš darželio pasiėmiau stipriai paraudusiais žandukais – auklėtoja tarstelėjo, kad ilgėliau buvo lauke, o po miego pabudo skaisčiais žandais. Pašalo – akivaizdu, nes oras tądien buvo žvarbokas.

Namie iškart patepiau „Little Siberica“ ir jau po pusvalandžio raudonio kaip nebūta. Jau kitą dieną būtent šio kremo nunešiau ir į darželį – kad auklėtoja pateptų iškart, kai tik pareis iš lauko.

Iš pedagogės, beje, irgi išgirdau pagyrų šiam gaminiui; „O, „Little Siberica“ – labai geri jų kremai“.

20181227102908-91274.jpg

Nors ir sakoma, kas per daug, tas nesveika, šiam kremui toks posakis negalioja. Pabandykite beveik trimetei paaiškinti, kad negalima teptis kremu kaskart, kai tepasi mama ar tepamas brolis. Todėl mūsiškę „kremuojasi“ tikrai dažniau, nei galbūt reikėtų. Šį kremą duodu jai be jokios baimės – tegu tepasi.

20181227102932-17464.jpg

Turiu ir vieną mažą paslaptį – jums ją atskleisiu: kai niekas nemato, šito kremo nuvagiu ir sau: jis labai patinka mano rankoms. Labai!