#konkursas Žindymo istorijos: „Džiaugiuosi, kad mums puikiai sekėsi“

#konkursas Žindymo istorijos: „Džiaugiuosi, kad mums puikiai sekėsi“

06. Apr 2022, 14:13 IevaKur. IevaKur.

Pirmagimį žindžiau 13,5 mėn ir be galo tuo džiaugiuosi. Nėštumo metu nusipirkau ir perskaičiau Vitkausko knygą apie žindymą. Maitinimas buvo lengvas ir sklandus. Jokių buteliukų, mišinukų ir nutraukinėjimų. Visur ir visada, kai reikėjo mažyliui. Baigėme lengvai ir sklandžiai. Vaikui jokio streso ar piktumo (išskyrus pirmąją naktį), o mamai jokių mastitų ar kt bėdų ?

Su antrąją žindymas truko 14,5 mėn. Pradžia buvo truputį skaudesnė, prireikė MAM kompresiukų, kas buvo man didžiausias stebuklas ir laimė, nes užteko vienos dėžutės bėdoms sutvarkyti. Maitinomės kaip ir su pirmuoju: visur ir visada, kada mažylei reikėjo. Tačiau nuo pusės metukų teko grįžti į darbą, mažylė liko su tėčiu, tačiau žindymo nenutraukėm.

Toliau maitinau, nutraukinėjau pienelį, o išėjus į darbą mažutę maitino tėtis iš buteliuko. Baiginėjom po biški palengva, iki kol pradėjo išmiegoti visą naktį ir tada baigėsi mūsų žindymo kelionė.Man tai buvo be galo nuostabi patirtis. Maitinimas krūtimi suteikė nuostabų jausmą ir ryšį su vaikučiais.

Džiaugiuosi kad mums taip puikiai sekėsi ❤️❤️❤️ kas čia žino, kad kada dar teks grįžti į šią kelionę ??

KONKURSAS: Pasidalinkite žindymo patirtimi ir laimėkite prizą – Philips plaukų džiovintuvą