Visagalė reklama

Visagalė reklama

18. Feb 2011, 09:00

Sveikos. Štai prasideda jūsų diena. Ką pirmiausiai darote? Įsijungiat TV? Perskaitot laikraštį? Važiuojat į darbą ar vežate vaikus į mokyklą? Ar atkreipėte dėmesį, kiek aplink mus reklamų...

 

...televizijoje, internete, el.pašte, spaudoje, autobusų stotelėse ir didžiulėse vitrinose. O jau nuo televizijos reklamų tai vaikų nuplėšt neįmanoma, tiesa?

 

Pamenate, Kalėdų periodu populiarią reklamą, kurioje deklamavo eilėraštį: tapu tapu tapu tapu eina meškinas be batų. Jis keliauja pas tave, neša bučkį už mane. :) Sūnus net iš kito kambario atbėgdavo išgirdęs :D

 

Kokią įtaką reklamos daro žmonijai ir augančioms kartoms? Žinau, kad yra žmonių, vadinamų reklamų aukomis - pamato reklamą ir privalo pirkti!

 

Ar ne per daug jau tos reklamos?

18. Feb 2011, 16:04

tai aras lietuvis?

18. Feb 2011, 16:04

Nieko nepraradai. 😃

18. Feb 2011, 16:04

tpo Aras vardu lietuvis

18. Feb 2011, 16:03

kaip gaila, kad praleidau vasario 16 dienos tema... o tai dabar nelabai ka suprantu... 🤓|

18. Feb 2011, 16:03

per tv6 😀 toks idomus 😀

18. Feb 2011, 16:03

na jei teisingai pamenu, tai tamsta esate lituaniste 😉 Mergina susijaudinus rase, ne taip issireiske 😉

18. Feb 2011, 16:03

Kokį čia išlikimą žiūrite. Nebuvau vis dieną tai dabar kaip į pušį atsitrenkusi. 😃

18. Feb 2011, 16:02

😃

18. Feb 2011, 16:01

as FRAU

18. Feb 2011, 16:01

ziurit islikima?katik prasidejo 😀

18. Feb 2011, 16:00

😃 😃 😃 Kaip tu čia taip ant elito? A? Aš gal pvz. ponia, o ne pijokė. 😃

18. Feb 2011, 15:59

Nieko nesugalvojau. Atvažiuos po darbo ir pasitarsim.

18. Feb 2011, 15:58

Visą dieną dirbau. 😀 Net pas Jus neužsuku. Nes jeigu tik įkišu nosį - šakės. Nebe išlendu. 😃

18. Feb 2011, 15:58

as jau ten pasisakiau 😪
parlekiau is darzelio,perkele siandiena maziu pas dickisu jau,turejo but 🎉,bet nebus..idave cd su 700 foto 🤓| ziuresiu ka jis nuveiek per metus

18. Feb 2011, 15:56

Nu ir pripliurpėte... Ohoho... Kas naujo MK?

18. Feb 2011, 15:55

joo.. neisimoketumme jauciu 😃 😃

18. Feb 2011, 15:52

ka cia issikeiski, bijau, akd kas pareiskimo neaprasytu, kad toks didelis suva palaidas laksto ☹

18. Feb 2011, 15:50

😃 😃 😃 vyras jauc prasikeike kad bereikalo nupirko 😃

18. Feb 2011, 15:49

na reikes, kai JOkubas uzmigs, ir suni tuo paciu pavedziosiu. JUk vis dar negalim vieno isleist, bega i kaima... O vakar juokiaus, vyras nupirko 10 m. pavadi, isvede i lauka, pririso, kad prasivaiskciotu pats, tai suo nugrauze ta sniura ir vistiek pas panas isbego 😃

18. Feb 2011, 15:47

tai su tinginiu kartu eik 😃

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 30