Sveikos. Štai prasideda jūsų diena. Ką pirmiausiai darote? Įsijungiat TV? Perskaitot laikraštį? Važiuojat į darbą ar vežate vaikus į mokyklą? Ar atkreipėte dėmesį, kiek aplink mus reklamų...
...televizijoje, internete, el.pašte, spaudoje, autobusų stotelėse ir didžiulėse vitrinose. O jau nuo televizijos reklamų tai vaikų nuplėšt neįmanoma, tiesa?
Pamenate, Kalėdų periodu populiarią reklamą, kurioje deklamavo eilėraštį: tapu tapu tapu tapu eina meškinas be batų. Jis keliauja pas tave, neša bučkį už mane. :) Sūnus net iš kito kambario atbėgdavo išgirdęs :D
Kokią įtaką reklamos daro žmonijai ir augančioms kartoms? Žinau, kad yra žmonių, vadinamų reklamų aukomis - pamato reklamą ir privalo pirkti!
Ar ne per daug jau tos reklamos?
tai aras lietuvis?
Nieko nepraradai. 😃
tpo Aras vardu lietuvis
kaip gaila, kad praleidau vasario 16 dienos tema... o tai dabar nelabai ka suprantu... 🤓|
per tv6 😀 toks idomus 😀
na jei teisingai pamenu, tai tamsta esate lituaniste 😉 Mergina susijaudinus rase, ne taip issireiske 😉
Kokį čia išlikimą žiūrite. Nebuvau vis dieną tai dabar kaip į pušį atsitrenkusi. 😃
😃
as FRAU
ziurit islikima?katik prasidejo 😀
😃 😃 😃 Kaip tu čia taip ant elito? A? Aš gal pvz. ponia, o ne pijokė. 😃
Nieko nesugalvojau. Atvažiuos po darbo ir pasitarsim.
Visą dieną dirbau. 😀 Net pas Jus neužsuku. Nes jeigu tik įkišu nosį - šakės. Nebe išlendu. 😃
as jau ten pasisakiau 😪
parlekiau is darzelio,perkele siandiena maziu pas dickisu jau,turejo but 🎉,bet nebus..idave cd su 700 foto 🤓| ziuresiu ka jis nuveiek per metus
Nu ir pripliurpėte... Ohoho... Kas naujo MK?
joo.. neisimoketumme jauciu 😃 😃
ka cia issikeiski, bijau, akd kas pareiskimo neaprasytu, kad toks didelis suva palaidas laksto ☹
😃 😃 😃 vyras jauc prasikeike kad bereikalo nupirko 😃
na reikes, kai JOkubas uzmigs, ir suni tuo paciu pavedziosiu. JUk vis dar negalim vieno isleist, bega i kaima... O vakar juokiaus, vyras nupirko 10 m. pavadi, isvede i lauka, pririso, kad prasivaiskciotu pats, tai suo nugrauze ta sniura ir vistiek pas panas isbego 😃
tai su tinginiu kartu eik 😃