Vasaros gaiva kosmetinėje: Aromàma

Vasaros gaiva kosmetinėje: Aromàma

18. Jul 2021, 18:35 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Pradėsiu nuo to, kad jau kelis metus esu Aromáma gerbėja ir domiuosi eteriniais aliejais.  Perku ten gaminius sau, vaikams ir draugėms dovanų. 

Taigi, šį kartą, gavusi iš mamyčių klubo dovanų nuo AROMÁMA labai apsidžiaugiau. 

Produktai buvo dar nebandyti ir labai pravertė per šiuos karščius. Tikrai galiu drąsiai sakyti, kad šį rinkinuką apsimoka turėti savo rankinėje, nesvarbu ar važiuojate į miestą, ar į gamtą. Karščio mums ši vasara nepagailėjo, saulutė spigino be gailesčio, tad nudegti ar tiesiog sudirginti odą - vieni niekai. 

Taigi, mano šios vasaros Nr. 1 yra "Ledinis Vasaros galbėtojas".

Šis alavijų gelis vėsina ir drėkina saulės nubučiuotą ir sūraus vandens išvargintą odą, atpalaiduoja ilgų kelionių pėsčiomis nuvargintas kojas, mažina niežulį sukandus vabzdžiams. Tinka vaikams nuo trijų metų. 

Patepus ant odos pajusite ledukų efektą. Perkaitusiam kūnui, kuriam nėra kur pasislėpti nuo tvankumos toks gelis tikrai padės pasijausti geriau. 

Antras etapas gelbėjant save nuo karščių - tai Aromáma pipirmėčių vanduo.

Pipirmėčių hidrolatas taip pat vėsina ir gaivina odą. Jį galite naudoti kaip toniką, odos gaiviklį, apsipurkšti tiek veidą, tiek kūną.

Beje, pipirmėčių vanduo turii dezodoruojančių savybių, taigi juo galima "apsiprausti" gausiai suprakaitavus ir neturint galimybės palįsti po dušu. Mažiausiems šeimos nariams jis puikiai tiks apsaugai nuo vabzdžių. Tinka kūdikiams nuo gimimo .

Na ir svarbu nepamiršti ne tik kūno, ar veido. Reikia pasirūpinti ir lūpomis. Joms irgi norisi gaivumo ir rūpesčio. Čia pagelbės "Pipirmėčių gaiva" - su vitaminu E, jojobos ir migdolų aliejais, mango ir kakavos sviestais.

Man visas šis komplektas buvo tikras išsigelbėjimas, nes padėjo susitvarkyti su odos tempimu po persikaitinimo saulėje. O ir šiaip, gelbėjo karštą dieną. Ypač mieste, kai kaitra eina ir nuo įkaitusių pastatų sienų, o vandens šalia nėra, puikus būdas drėkintis ir gaivintis!

Ačiū mamyčių klubui ir Aromámai ❤