Vaiko baimės

Vaiko baimės

09. May 20:16 Simonadub Simonadub

Kaip vaikui padėti, jei jis bijo tamsos ? Apie tai, kaip įveikti tamsos baime randu mažai informacijos, atrodo nėra išsigandęs ar išgąsdintas, bet mano Benukas bijo tamsos. Pirmiausia jis sakydavo bijo mumio ,  jei tamsu kambaryje sakydavo ateis mumis , reikia įjungti šviesą , pradėjo vienas bijoti eiti net į tuoleta. Užmiega tik prie įjungtos blankiai šviesos . Visuomet kur tamsiau per ten bėga tekinas. Nesuprantu priežasties kodėl jis bijo, niekuomet nebuvo niekuom išgąsdintas. Galiausiai supratome kad mumis yra mėnulis , kad jis bijo tamsos , mėnulio . Daug kalbam, kad nereikia bijoti, kad tai tik tamsa. Gal kas buvot susidūre su panašia problema ? Turite patarimų?;) mažylis bijo reklamų 🙈 bet čia maža problema ši baimė.

Simonadub Simonadub 11. May 00:06

Floryte , va man keista, kodel bijo
Renata supratau , laukiu ir aš šios dienos 😊 bet keista, savaitgalį su tėčiu ėjo į filmą ir gi tamsu būna, bet ten nebijojo, namie jis bijo tamsoje žiūrėti ... gal susiję ir namai gyvename nuo lapkričio 1dienos . Laukiu tos dienos kai galės jaustis laisviau

Renata_SGI Renata_SGI 10. May 20:32

Simona, mūsų pirmagimis labai ilgai bijojo tamsos. Šešerių dar degdavo kambary šviesa migdantis, vėliau užtekdavo koridoriuje. Tiesiog vieną dieną ėmė ir išaugo iš tos baimės.

floryte floryte 10. May 20:23

Maniškė irgi bijo tamsos, nors vasarą sueis 🤓eri. Paliekam švieselę nakčiai.

Simonadub Simonadub 10. May 10:54

Kristina B. Dar mažas nelabai supranta skaitomos esmės, bet ačiū šių knygelių neturime . Mes bandome kalbėti su juo. Turime led šonuose tai blankiai įjungiama jis jaučiasi saugiai , dar esame nupirkę nerealu žvaigždyną ir labai patinka ir tinka jam . Tik va noriu kas jis nebijotų tamsos , mašinoje vaziuojant jei tamsu ir turi būti kas įjungta

Kristina B. Kristina B. 10. May 09:54

na, apie tamsos baimę beveik visos knygos 😀 ko bijojo kapitonas drebulis, kakė makė ir tamsa, orionas ir tamsa, mano baubas ir t.t. čia tik tos, kurios pasitaikė po ranka, specialiai neieškant.
Turbūt reiktų įrengti naktinę lempelę, kad šviestų per visą naktį.