Vaikas iš vandens

Vaikas iš vandens

04. Dec 2018, 16:58 Sabrina Sabrina

Nuo 10 gyvenimo savaitės mano Atėnė gan intensyviai ėmė pliuškentis vandenyje ne tik namie - tada pradėjome lankyti užsiėmimus vonelėse su mankštele "Šeimos gerovės centre". Ir mamai išėjimas, ir pupai naudinga. Dėl neišnešiotumo buvo labai įtemptas kūnelis, vis rasdavosi "marmurinė odelė". Kineziterapiautės rodė kaip mankštinti namie, tad nauda buvo dviguba. 

Jau tuoj 11 mėnesių, o vandens "nepaleidžiam". Su mažesniais ar didesniais tarpeliais - tai mankštos raidos tarnyboj įpuola, tai sloga aplanko, vis pliuškenamės. Tiesa, dabar tik mankštinamės kitoje vietoje - "Grožio karalijoj" - baseinas didžiulis, laaaabai šiltas, treniruotės smagiai praeina. 

Vandens procedūros labai naudingos širdies ir kraujagyslių sistemai, sportuoti taip vaikui kur kas lengviau ir natūraliau (juk pas mamą tai plaukiojo žuviukai :) ), be to, ir imunitetą stiprinam, šaltuoju metu tai labai svarbu. O ir Atėnei smagu, baseine kokį vaiką pakibina, su trenere pasikalba, ar mėgina pagaut kamuoliuką, plūduriuojantį šalia.

Baseiną lankom ne tik dėl naudos sveikatai ir kūnui, bet ten smagiai praleidžiam laiką, pakeičiam namų aplinką. Dirbam tiek, kiek jai patinka, juk svarbiausia, kad būtų linksma!