Uoga uoga šveitiklis – puiki dovanos idėja

Uoga uoga šveitiklis – puiki dovanos idėja

13. Dec 2021, 12:21 Kristina B. Kristina B.

Nuo Mamyčių klubo ir Uoga Uoga gavau veido šveitiklį su gėlių rūgštimis ir spanguolių ekstraktu. Žinoma, kokia Uoga Uoga be uogų, o tarp uogų madingiausia spalva – raudona.

Pakuotė labai daili, pilkai žiemiška, su kalėdiškai raudono šilkinio popieriaus skiaute. Toks prabangus įpakavimas nuteikia maloniems pojūčiams, o man iš karto šovė į galvą, kad tai galėtų būti nuostabi dovana.

Pats šveitiklis švelnus, su itin smulkiais, vos jaučiamais grūdeliais, tiko mano nuo šalčio išjautrėjusiai odai. Dėl savo paskirties ir sudėties labiau tinkamas naudoti vakare, kada oda jau nebegaudys saulės vonių. Sudėtis švelni, natūrali, nusiprausus lieka švaros pojūtis, o oda atrodo lygesnė. Net liečiant pirštais lydi glotnumas.

Oda jaučiasi ir padrėkinta, pamaitinta. Pastarasis pojūtis mane nustebino, paprastai po prausiklio norisi patepti odą kremu. Iš įpročio, žinoma, ir pasitepiau, bet tempimo, sausumo pojūčio nebuvo. Kvapas tiesiai uostant vos vos jaučiasi, bet prausiantis visai neerzino.

Smagu matyti ir naudoti produktą, pagamintą Lietuvoje, iš natūralių produktų. Ypač man patinka mūsų lietuviškų įmonių sąmoningumas. Ar žinojote, kad atnešus tris tuščias Uoga Uoga pakuotes, galima gauti 50 procentų nuolaidą vienam produktui?

Be to, kai kur (Vilniuj ir Kaune) galima pasiimti jų siūlomą buteliuką ir pakartotinai jį vis papildyti Uoga Uoga šampūnu ar vonios putomis. Sąmoningumas perdirbant pakuotes, atsakingas požiūris į kuriamą produktą, natūralūs ingridientai ir tokios smulkmenos kaip gerai nuteikiantis įpakavimas yra tai, kas Uoga Uoga produkciją daro išskirtinę, todėl labai ją mėgstu.

Ačiū MK ir Uoga Uoga!