TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Velykinė dvasia miesto erdvėse

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Velykinė dvasia miesto erdvėse

12. Apr 21:33 jaldija jaldija

Praėjus šventėms, nors jos kiek kitokios  nei įprastai, pajunti kažkokią tuštumą. Prieššventinis laikotarpis būna su laukimu, ruošimosi šurmuliu ir veiklomis. Dienos būdavo per trumpos, nes norėdavosi vis kažką nuveikt, o dar ir šį bei tą pamatyt.
Dėl karantino suvaržymų niekur nekeliavome, grožėjomės velykiniais papuošimais savame mieste.
Mažas tas mūsų Jurbarkas, bet vieną kitą gražų, šventiškai pasipuošusį kampelį buvo galima aptikti.
Labai patraukli vieta buvo pavasariškai atgijęs drožinėtas namelis, šalia Vinco Grybo muziejaus. Žiemą šiame namelyje buvo įkurdinta veltos vilnos prakartėlė. O dabar čia apsigyveno vilnonė pavasariška ekspozicija. Čia tartum žaidimas - surask mane. Nes galima surasti : gaidį, vištą, viščiukų, zyles sniegenas, kėkštą, bukutį, tulžį, zyles, genelį, liepsneles, volunges,meletą, porą zuikučių ir net šikšnosparnį. Visko ko gero ir neišvardinau, čia buvo galima užtrukti ilgai, norint gerai įsižiūrėti į kiekvieną paukščiuką.Dvaro parkas taip pat kaip visada stengiasi išlikti patrauklus lankytojams bet kuriuo metų laiku. Šį kartą čia apsigyveno avinukų pora. Šie avinukai atkeliavo iš Viešvilės miestelio, ten jie puošė šį miestelį per praėjusias Velykas. Kartu atsivežė krepšį margučių ir kiaušinių ridenimo lovelių. Mažieji galėjo pasismaginti atsinešę savo kiaušinukų.

Miesto bibliotekos parkelis pasipuošė savo velykinį medelį, o langai nepaprasto grožio margučiais.  Ant medelio mes taip pat pakabinome savo veltų margučių girliandą.
Miesto  pakraštyje nutūpė   margaspalvė paukštė.

3 D margutis irgi pasirodė labai patrauklus.

Šitie du kiaušiniai susilaukė bene daugiausiai kritikos, dėl jų papuošimų. Lėlė ir zuikučiai nesužavėjo daugelio kritikuotojų, bet užtat jie sužavėjo mažuosius mūsų miesto gyventojus. Kokios velykos be zuikučių ir Velykės, tad ir ši vieta buvo labai patraukli mamytėms ir vaikučiams.


Tokie papuošimai tampa pasivaikščiojimų traukos objektais, ir būna liūdna kai ateina laikas su jais atsisveikinti.

Gintarep Gintarep 13. Apr 13:47

Labai, labai dailu 🌷👍

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 12. Apr 22:16

Labai gražu! 😍