TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Sniego magija

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Sniego magija

02. Feb 2021, 01:10 jaldija jaldija


Dar neprisimenu tokios žiemos, kada taip madinga buvo statyti besmegenius ir kitokias sniego skulptūras.  Kokie žmonės išradingi ir kūrybingi.
Mes nepastatėme  gražių skulptūrų, bet taip  pat neatsipyrėme žiemos magijai, ir limpančio sniego traukai. Pasirodysim mūsų šeimos snieguotas laisvalaiko leidimo akimirkas.
Mūsų besmegenis paprastas, niekuo neišsiskiriantis. Gražus tik tuo, kad jį pastatėme gražioje vietoje, ir pasilypėjusį ant akmens, šalia pėsčiųjų tako prie NemunoManome, kad jis dovanojo praeiviam džiaugsmą, nes buvo dažnai fotografuojamas ir aptarinėjamas miesto internetiniame puslapyje. Įgavo net Nemuno sargybinio vardą. O mieste ėmė sklisti gandas, kad tai laimę nešantis besmegenis ir būtina prie jo nusifotografuoti. Ir taip visai netikėtai tapo mūsų besmegenis traukos objektu.
Net ir patys turėjome tikslą jį kasdien aplankyti, prižiūrėjome, kad gražiai atrodytų, netgi daugiau papuošėme. 

 Štai vieną nuotrauką pasiskolinome iš interneto, manome autorius nesupyktų sužinojęs 
Kitas  mūsų statinys mums patiko savo dydžiu, tikriausiai tai pats didžiausias besmegenis, kokį kada nors esame statę. Ir iškilo  visai netikėtai ir neplanuotai, kasdienio pasivaikščiojimo metu. Teko vėliau sugrįžti ir pabaigti, kad įgautų šiek tiek patrauklumo.O bevaikštinėdami miškelyje pažaidėme ir su lipdiniais ant medžių. Reikia tik laiko ir atsarginių sausų  pirštinių. Nes tai smagus ir įtraukiantis užsiėmimas.Mums  patiktų vaikštinėti miškelyje, kuriame visi medžiai būtų taip pasipuošę.

Simonadub Simonadub 02. Feb 2021, 20:48

Labai išradinga 😉

Gintarep Gintarep 02. Feb 2021, 08:46

Oi, tas ant akmenuko sargybinis tikra puošmena⛄

floryte floryte 02. Feb 2021, 08:00

Tikrai išskirtinis jūsų besmegenis - ant akmens. Toks solidus, rimtas?

jaldija jaldija 02. Feb 2021, 01:15

"Pabėgo" titulinė nuotrauka. Ačiū, jei pataisysite