Tinkamas metas atrasti

Tinkamas metas atrasti

15. Jan 13:53 Mamatest Mamatest

Ilgai po Naujųjų sutikimo tylėjau. Ieškojau ramybės, norėjau vienatvės ir kaupiau mintis. 

Nutariau, kad šį mėnesį skirsiu tai ramybei, saviugdai ir savišvietai. Stengsiuos pasidalinti savo įspūdžiais.

Kai dauguma skundžiasi esą uždaryti, norintys ištrūkti, aš juos pilnai suprantu. Pripratus prie greito gyvenimo tempo, mums sunku įsivaizduoti, kad galima ir kitaip. 

Žinoma, darbų niekas neatšaukė, galbūt susiduriame su tam tikromis kliūtimis, bet aš noriu pažvelgti į tai kitaip.

Visai neseniai man į galvą įsibrovė suvokimas, kad š niekada daugiau neturėsiu tokio puikaus laiko, kaip dabar. Laiko, kai mano vaikams dar manęs reikia, kai jie lipa man ant rankų ir užmiega šalia, kai aplinkybės suteikė mums progą turėti labai daug bendro laiko kartu, o tuo pat metu aš apskritai galiu džiaugtis tuo, kad net sau turiu laiko. 

Turiu laiko saviugdai, turiu laiko rankdarbiams ar knygai, turiu laiko sustoti ir pasigrožėti gamta, o gal tiesiog ramybės akimirka, kai matau gražiai žaidžiančius vaikus.  Tai būna retai, jie dažniausiai mušasi, bet gal todėl labai malonu tokias akimirkas fiksuoti.

Kai teks pilnu tempu įsijungti į darbus, darželius, būrelius, buitį, bijau, kad nebesugebėsiu lėtinti ir neturėsiu tiek laiko išbandyti kažką naujo. Tad kol turiu, mėgaujuosi.

Vienas iš mano atradimų - porceliano ir stiklo markeriai. Jais piešti daug lengviau nei dažais, galima net trafaretais pasinaudoti, ir tai labai ramina.

Visai nesvarbu, kad rašau aš vištos koja, o piešti moku prasčiau nei  mano penkiametis.

Tai yra terapija, meditacija, ir bet kuriuo atveju, kūryba. Tai yra laikas ir sau, ir gali būti laikas visai šeimai.

Vargšai mano draugai, gimtadieniams ir kitoms šventėms jie gaus daug puodelių ir stiklinių. Seneliai irgi gaus. Su anūkų menu.

Markerius galima įsigyti bet kurioje dailės reikmenų parduotuvėje. Jų yra visokių spalvų ir net tekstūrų. Vienus reikia papildomai apdoroti kepinant pieštus puodelius orkaitėje, kitų taip kankinti nereikia.

Be to, labai tinka veikloms su vaikais. Puikiai piešia ant akmenukų.

Linkiu jums patirti kuo daugiau ramių, gražių akimirkų ir dėti juos į savo prisiminimų skrynelę.

Mamatest Mamatest 16. Jan 13:22

❤❤ ir tikrai labai ramina!

Simonadub Simonadub 15. Jan 19:28

Labai gražu aš kai paprasta man labai patiktų