Švelnusis veido šveitiklis iš Uoga uoga

Švelnusis veido šveitiklis iš Uoga uoga

12. Dec 2021, 20:54 floryte floryte

Turiu pakankamai jautrią veido odą, kuri yra sausa, o ją sudirginus, ilgai lieka paraudusi. Tad mano odai tinka tikrai ne kiekviena veido priežiūros priemonė. Niekada nesu bandžiusi jokio Uoga uoga produkto.

Veido šveitiklis iš Uoga uoga sudomino jau vien perskaičius sudėtį - 99 proc. sudedamųjų dalių - natūralos kilmės, o 35 proc. - ekologiškos. Atidarius dėžutę, maloniai nuteikė raudonas popierius, kuriame buvo įvyniota šveitiklio tūtelė. Suteikia tam tikrą prabangos pojūtį!

   Uoga uoga puslapyje radau detalią informaciją apie šį šveitiklį. Esu ta, kuri naudodama produktą, nori žinoti apie produktą viską. Migdolų, arganų aliejus, gintaras, alavijų, jamaikinės kinrožės, spanguolių, rozmarinų ekstraktai, esantys šveitiklio sudėtyje, išties tarsi žadėjo, kad neturėčiau nusivilti. 

   Na, o kaip gi ta pirmoji pažintis su šveitikliu?...Šveitiklio grūdeliai tokie smulkūs, kad veido nebraižo, tik švelniai masažuoja ir nuvalo odą. Pati rūgštis nėra agresyvi, kad po panaudojimo sudirgtų oda ar pan. Po procedūros oda liko tokia lengva, gaivi ir atsigavusi.

    Išties Uoga uoga veido šveitiklis maloniai nustebino! Jau smalsu išbandyti ir kitus Uoga uoga produktus. 

    Ačiū MK, kad mano vonios spintelėje nuo šiol gyvena Uoga uoga! O Uoga uoga gamintojams ačiū, kad sukūrėte puikų produktą! Rekomenduosiu visiems, kas turi jautrią odą!