Labas rytas, mielosios brangiosios. Jau pasirąžėte, išsimiegojote ar dar su chalačiukais slampinėjate. Tik nesakykite, kad laikas taip greitai bėga ir vasara tuoj tuoj prabėgs...Ji ir taip prabėgs, tad džiaukimės likusiomis rūgpjūčio akimirkomis.
Mūsų su dukryte šiandien kaip niekada puikios nuotaikos, puikus rytas :) O ką čia slėpti, kai toks ĮVYKIS - juk gimtadieniai būna ne kasdien, ar ne. Šešeri metai tai ne juokas :)
Tad šiandien man visai nedarbinės nuotaikos. Jau rašaus ant lapelio, kada paimti tortą su Princese, kada tą, kada aną...Oi pašėls Saulutės draugų būrelis iš septynių merginų ir vieno vaikinuko :) Tikiuosi, išsipildys šiandien visos dukrytės svajonės!
Nors ir nelabai kuklu savo dukrytę sveikinti su gimtadieniu čia, viešai, bet jau manoji nuo vakar labai prašė: "Mamyte, ar tu mane pasveikinsi savo Mamyčių klube?" :)
Dar kartą jus visas su Rugpjūčio pradžia!
Puikios nuotaikos ir jums šiandieną!
MK portalo red. Eglė
Ar bus šią savaitę norinčiųjų įkelti temas Pokalbiuose? Ačiū spygly1 už praėjusios savaitės budėjimą.
Ir ką radai?
Vat ir einu, nes daug nemačius MK 😃
😃 nu vis nauja informacija
metam tą fb lauk, nes mistika vyksta 😃
Šiaip neseku niekad nežinau kartais net kas MK daros o čia dažnai lankaus 😃 Dabar pašnariojau pažiūrėt, kas FB 😃 Oho ko tik radau 🤓| 😃
ai va dabar aiskus FEISBOKAS nori sukaininti cia mk UZTAT IR grybauja
Kai galiu rašyt, jau nebežinau ir ką rašyt 😃
baik tu sekt visas 😃
o ko ten eini ta F ko nemacius 😈
leido parašyt komentarą, tai trimituoju 😃
alkoholizmas😃
Negrįžo dar maniškis tai ksaitau, seku kaip duaguma čia daro, kas nerašo 😃 Visgi nemažas tas MK lankomumas jei per dieną FB tiek narių, ir plius kiek dar tam FB nesiregistravę
🎉 😃
o tu vis sventi?
isko gyvensit zirgu galvos jei ne mes LT 😃
oj raimonda...nes ten kur pykosi, ta kur reikalavo visko pasirodo paramoj dirba..ir taip viskas ir isaikejo..
ar negali buti virusas cia mk?ARBA VALDZIA APNAGLEJO
as stringu juodai 😃,viena spaudziu kitas atsivercia
butent jurbarko....
kas cia jums darosi 🤓| 🤓| 🤓| 🤓| 🤓|