Sveikos, įžengusios į trečiąjį vasaros trimestrą! :)

Sveikos, įžengusios į trečiąjį vasaros trimestrą! :)

01. Aug 2011, 08:50

Labas rytas, mielosios brangiosios. Jau pasirąžėte, išsimiegojote ar dar su chalačiukais slampinėjate. Tik nesakykite, kad laikas taip greitai bėga ir vasara tuoj tuoj prabėgs...Ji ir taip prabėgs, tad džiaukimės likusiomis rūgpjūčio akimirkomis.

 

Mūsų su dukryte šiandien kaip niekada puikios nuotaikos, puikus rytas :) O ką čia slėpti, kai toks ĮVYKIS - juk gimtadieniai būna ne kasdien, ar ne. Šešeri metai tai ne juokas :)

 

Tad šiandien man visai nedarbinės nuotaikos. Jau rašaus ant lapelio, kada paimti tortą su Princese, kada tą, kada aną...Oi pašėls Saulutės draugų būrelis iš septynių merginų ir vieno vaikinuko :) Tikiuosi, išsipildys šiandien visos dukrytės svajonės!

 

Nors ir nelabai kuklu savo dukrytę sveikinti su gimtadieniu čia, viešai, bet jau manoji nuo vakar labai prašė: "Mamyte, ar tu mane pasveikinsi savo Mamyčių klube?" :)

 

Dar kartą jus visas su Rugpjūčio pradžia! 

 

Puikios nuotaikos ir jums šiandieną!

 

 

MK portalo red. Eglė

 

Ar bus šią savaitę norinčiųjų įkelti temas Pokalbiuose? Ačiū spygly1 už praėjusios savaitės budėjimą.

01. Aug 2011, 22:01

Ir ką radai?

01. Aug 2011, 22:01

Vat ir einu, nes daug nemačius MK 😃

01. Aug 2011, 22:01

😃 nu vis nauja informacija

blogietee blogietee 01. Aug 2011, 22:01

metam tą fb lauk, nes mistika vyksta 😃

01. Aug 2011, 22:00

Šiaip neseku niekad nežinau kartais net kas MK daros o čia dažnai lankaus 😃 Dabar pašnariojau pažiūrėt, kas FB 😃 Oho ko tik radau 🤓| 😃

01. Aug 2011, 22:00

ai va dabar aiskus FEISBOKAS nori sukaininti cia mk UZTAT IR grybauja

01. Aug 2011, 21:59

Kai galiu rašyt, jau nebežinau ir ką rašyt 😃

01. Aug 2011, 21:59

baik tu sekt visas 😃

01. Aug 2011, 21:59

o ko ten eini ta F ko nemacius 😈

blogietee blogietee 01. Aug 2011, 21:59

leido parašyt komentarą, tai trimituoju 😃

01. Aug 2011, 21:58

alkoholizmas😃

01. Aug 2011, 21:58

Negrįžo dar maniškis tai ksaitau, seku kaip duaguma čia daro, kas nerašo 😃 Visgi nemažas tas MK lankomumas jei per dieną FB tiek narių, ir plius kiek dar tam FB nesiregistravę

01. Aug 2011, 21:58

🎉 😃

01. Aug 2011, 21:58

o tu vis sventi?

01. Aug 2011, 21:58

isko gyvensit zirgu galvos jei ne mes LT 😃

01. Aug 2011, 21:57

oj raimonda...nes ten kur pykosi, ta kur reikalavo visko pasirodo paramoj dirba..ir taip viskas ir isaikejo..

01. Aug 2011, 21:57

ar negali buti virusas cia mk?ARBA VALDZIA APNAGLEJO

01. Aug 2011, 21:57

as stringu juodai 😃,viena spaudziu kitas atsivercia

01. Aug 2011, 21:57

butent jurbarko....

01. Aug 2011, 21:56

kas cia jums darosi 🤓| 🤓| 🤓| 🤓| 🤓|

1 2 3 4 5 6 ... 29