Su Aromama - nors į pasaulio kraštą

Su Aromama - nors į pasaulio kraštą

25. Jul 2021, 12:07 Gintarep Gintarep

Žinojau iš mamyčių atsiliepimų, kad Aromama puikūs produktai, bet ne tiek, kol su dukrele neišbandėme. Tiesa, dukrelė man neduoda tiek naudoti, kiek aš norėčiau, tad skubu aprašyti ir fotografuoti, nes tuoj teks fotografuoti tik tuščius indelius ?

Produktai buvo dar nebandyti ir labai pravertė per šiuos karščius, ypač egzotinių atostogų metu. Džiaugiuosi, kad jį vos spėjome įsimesti į lagaminą (dukrelė nuogąstavo, kad nespėsime) . 

 "Ledinis vasaros galbėtojas".
Alavijų gelis vėsina ir drėkina saulės  ir sūraus vandens išvargintą odą, atpalaiduoja ilgų kelionių pėsčiomis nuvargintas kojas, mažina niežulį sukandus vabzdžiams. 

Patepus ant odos pajutome šaltumo, gaivos efektą. Dukrelė taip gaivino odelę, kuri atrodė, kad per daug gavo saulutės.

Aromama pipirmėčių vanduo.
Pipirmėčių hidrolatas taip pat vėsina ir gaivina odą. Jį galite naudoti kaip toniką, odos gaiviklį, apsipurkšti tiek veidą, tiek kūną. Automobilyje papurškus, anot dukrelės, atsiranda oro. Jis puikiai tiko apsaugai nuo uodų ir kitokių skraidančių gyvių, kurių pavadinimo nežinau. 

Vazelinas "Pipirmėčių gaiva" - su vitaminu E, jojobos ir migdolų aliejais, mango ir kakavos sviestais. Šį kartą, jo dėka, neturėjome bėdų su suskilusia oda tiek lūpų, tiek pėdų kulnų (taip, tepėme kojų kulnus). Tad galėjome maudytis kiek širdis geidžia ir turime sveikatos, be jokių neigiamų pasekmių. 

Ačiū MK ir Aromamai ❤