Štai ir nauji mokslo metai!

Štai ir nauji mokslo metai!

31. Aug 2020, 11:34 Mamatest Mamatest

Šiandien paskutinė vasaros diena, nors atrodo ji visai rudeniškai. Rytas pasitiko mus apsiniaukusiu dangumi ir pirmąja diena darželyje.

Mūsų darželyje nėra jokios oficialios šventės, tad mūsų Rugsėjo pirmoji prasidėjo jau šiandien. Be jokių oficialių ceremonijų.

Ir nors ruošiau vyresnėlį pasakodama, kad dabar darželyje tvarka kiek kitokia, vis dėlto, jis ir nustebo, ir nusiminė, o gal net šiek tiek išsigando, kad mama nevedė jo į grupę. 

Mus pasitiko auklėtoja ir perėmė vaikiną jau prie lauko durų, o jis tokiom liūdnom akim į mane pažiūrėjo! - " Mama, o tu neisi?"

- Ne, sūneli, dėl virusų kol kas negalima, - ir padaviau  kuprinę su daiktais...

Pati išėjau nusiminus, o kai pagalvoju, kad mažojo brolio dar laukia adaptacija, kuri bus visai kitokia nei įprastai, tai sugėlė širdį. Pati bijau turbūt labiau už juos visus. 

Visgi, nepasiduosiu! Šiandien tikrai bus rugsėjo pirmosios šventė. Nenoriu, kad vaikui darželis ir mokslo metų pradžia keltų neigiamas emocijas. Tad po darželio lauks skanėstai, aplodismentai ir sveikinimai su pirmąja "darbo" diena! 

O dar - atsakymas nuo meškiuko Pedingtono!

Pamenat, rašiau apie jį ir pasakojau, kad  Nikolas rašė jam laišką? Tai va, jis labai laukia atsakymo. Planavau, kad lauksim astsakymo bent gerą savaitę, tačiau nutariau paankstinti laiškelio įteikimą.

Mamatest Mamatest 31. Aug 2020, 17:29

Ačiū už sveikinimus ir palaikymą!

JulijaGlad JulijaGlad 31. Aug 2020, 16:41

Sėkmės Nikolui 😀

Renata_SGI Renata_SGI 31. Aug 2020, 13:03

Viskas bus gerai, vaikai susitvarkys su naujovėmis, aukščiau nosį ❤️ir gražios šventės 🎈