Sveikos gyvos. Pirmiausia norime atsiprašyti Mamyčių klubo vardu, kad vakar beveik visą dieną Mamyčių klubo portalas nedirbo. Serverio problemos. Mums tai buvo taip pat netikėta, nes pirmą kartą internetinė svetainė neveikė taip ilgai.
Tikimės, kad šiandien ir ateityje to nepasikartos. O ypač šį penktadienį - tiesioginės transliacijos metu. Beje, kai kuriuos vakarykščius straipsnius taip pat įkėlėme šiandienai, nes per techninius nesklandumus beveik niekas nespėjo jų peržiūrėti ar padiskutuoti.
Kaip jūsų nuotaikos? Kas pusryčiams? Gal pirmiausia išgeriate kavos ar arbatos, tik tada gaminate pusryčius?
Smagių pokalbių!
Labas rytas? Ar yra gyvų? 😀 Kam skanios kvepiančios arbatos su keksiukais? Kai sirguliuoju, kavos beveik negeriu 😀