Apsilankėme Skurbutėnų koplyčioje

Apsilankėme Skurbutėnų koplyčioje

08. May 2020, 08:40 Gintarep Gintarep

Po nuotolinių pamokų ir nuotolinio darbo norisi labai prasiblaškyti, tad tapo tradicija - kažkur netoli pavažiuoti. Juo labiau, kad turime tikslą - kūno kultūros mokytoja prašo įrodymų, kad vaikas nuėjo kasdien po 10000 žingsnių. 

Nuvykome į Vilniaus rajoną, o jei tiksliau - apžiūrėti  Skurbutėnų koplyčią. 

Tai koplyčia Vilniaus rajone,

Skurbutėnų kaime, 4 km į vakarus nuo Keturiasdešimties Totorių kaimo, pasiekiama iš kelio 5233 Pagiriai–Keturiasdešimt Totorių. Priklauso Senųjų Trakų Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai ir Šv. Benedikto parapijai.

Koplyčia yra vietinės reikšmės architektūros paminklas, įtrauktas į LR Kultūros vertybių registrą.

1743 m. Skurbutėnų dvarą įsigijo Mykolas Jelenskis. 1741 m. kaime pastatyta koplyčia. 1855 m. prie koplyčios pastatytas priestatas (prieangis). Koplyčios kieme yra varpinė, pastatyta 1949 m. Koplyčios šventoriuje įrengtos kapinės.

Labai sužavėjo greta esanti nuostabaus grožio sodyba. Ar po karantino ji atsivers lankytojams - nežinau. Bet tikrai galėtų.. 


Adresas: Vytauto g. 101, 14120 Skurbutėnai, Pagirių sen., Vilniaus r. sav.

Štai ir rezultatas pasiektas. Vieni namų darbai atlikti. 

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:26

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

Nina Frederik Nina Frederik 08. May 2020, 18:28

Labai įdomi kelionė! O sodyba irgi labai graži!