Šeimos laikas Zooparke Vilniuje

Šeimos laikas Zooparke Vilniuje

09. Oct 2021, 14:23 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Dar kartą ačiū "Mamyčių klubui" už puikią dovaną šeimai. Gavome bilietus apsilankyti Zooparke Vilniuje. Esame jį aplankę, bet mano vaikams ten tiek laimės, jog galėtų eiti kasdien.

Paskutinio apsilankymo metu Elena viską daugiau stebėjo sėdėdama vežime, šįkart pati ėjo ir lankėsi, kur norėjo. Tad reikėjo ne ją saugoti, o nuo jos saugoti gyvūnus, nes drąsos netrūksta, kiša pirštukus, glosto, bando pakelti. Pradžia buvo triušių aptvare. Taip skubėjome atvykti, galvojau, jog juos maitina, kas dvi valandas, bet paaiškėjo, jog kas 30min. Šio apsilankymo metu daugiau emocijų kėlė žuvyčių maitinimas. Jos visos suplaukia į krūvą, pešasi dėl maisto, aptaško vandeniu, tad vaikų juoko netrūko.

Kartu vyko ekskursija, kurios metu ir mes išgirdome šiek tiek informacijos apie gyvūnus. Praeitą kartą lankantis nepavyko pamatyti lemūrų, o dabar matėme visus ir iš labai arti. Jokūbas šį kartą buvo žymiai labiau susidomėjęs, pats prie kiekvieno akvariumo, terariumo, aptvaro stojo ir klausinėjo, koks čia gyvūnas. Prie kai kurių grįždavo po kelis kartus.

Išeiti iš Zooparko irgi nebuvo lengva, atrodo viską išžiūrėjome, bet vis jam norisi dar eiti. Lankytojų buvo nemažai, vyko keletas ekskursijų. Taip smagu kokybiškai su šeima praleisti laiką.

Rekomenduoju apsilankyti, nes ne tik pramoga, bet vaikai gyvai pamato, kaip atrodo ežiukas, gyvatė, vėžlys, beždžionė ir t.t, o tai žymiai įimintiniau nei pamatyti knygutėje.

 

P. S. Aš tai atsimenu kaip atrodo gyva karvė, arklys, kiaulė ir t.t., nes vasaros pas močiutes, kurios turėjo ūkius. O kaip dabar augantys vaikai pamatys? :)))

 

Linkėjimai,

Viktorija