Savaitgalio viešnagė Vilniuje

Savaitgalio viešnagė Vilniuje

24. Apr 2022, 22:56 floryte floryte

   Oi, net pati sau pavydžiu, kaip puikiai praleidau savaitgalį Vilniuje. Jei jau į sostinę užsukdavau, tai dažniausiai darbo reikalais: greit sutvarkai ką reikia - ir namo. Na, dar su vaikais retkarčiais - tai į vandens parką ar kitas pramogas, aktualias vaikams. Bet kad taip - tiesiog dviese su vyru ir gali veikti ką nori....Čia tai bent savaitgalio gėris! Prisikvėpavom Vilniaus oro į valias(išties jis kvepia kitaip nei manieji Šiauliai)! Ir žinoma, keliolika tūkstančių žingsnių kasdien pražingsniavom!

   Apsigyvenome tokioje vietoje - kur viskas, ką norėjome aplankyti - tiesiog ranka pasiekiama: šalia Gedimino bokštas, Arkikatedra, Valdovų rūmai, Bernardinų sodas, jaukios senamiesčio gatvelės...Ačiū nepriekaištingam viešbučiui "Vilnia"!

   Nors oras savaitgalį nelepino nei saule, nei šiluma, geram turistui skėtis ir tinkama apranga - viskas ko reikia! Neapsakomai buvau pasiilgus tų jaukių senamiesčio gatvelių su jaukiomis kavinukėmis, savita aura!

Šventovių gražumo...

Užupio atmosferos...

"Paupio turgus" pasirodė tokia unikali vieta, kur gali prisėsti papietauti tiesiog po palme...Ir sveiko maisto nusipirkti įvairiose krautuvėlėse.

Nors dar buvo mažai žalumos, tačiau ypatinga ramybe dvelkė Bernardinų sodas...

Visame mieste jautėme, kaip Vilnius itin palaiko Ukrainą. 

Gedimino kalnas atrodė šiek tiek liūdnokai be medžių, bet pakilus į jį, matėme vis tokius pat mielus miesto vaizdus.

Apie aplankytus Valdovų rūmus bei Arkikatedros požemius bus atskiras reportažas, kadangi buvo tiek įspūdžių, kad viename blog'e jie tikrai netilps!

Naktinis Vilnius - irgi labai gražus! Ačiū už svetingumą! Nors, tiesą sakant, kartais suabejojau, ar esu Lietuvoje, nes aplink lietuviškai kalbant mažai tegirdėjau: angliškai, rusiškai, vokiškai...Nuraminau save, kad vaikščiojom turistų pamėgtais maršrutais, o ir turizmo sezonas, tikriausiai jau prasidėjo...

Vieno savaitgalio Vilniuje pasirodė neįtikėtinai mažai...Teks kartoti!

floryte floryte 29. Apr 2022, 23:51

Išties, nuostabus laikas!?

ViktorijaBudene ViktorijaBudene 29. Apr 2022, 09:51

Puikus laikas 😀

Gintarep Gintarep 28. Apr 2022, 18:39

?Kiek grožybių atradot! Kiek visko spėjot!