Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
vakar buvau santariskese, tai pas mociute palikau, bet siandien nebebus proceduru jokiu, tai pasiimsiu 😀
mandra tavo pana 😃
mane tai manoji alpiniste is lovos tokiu laiku isvercia. dar miegociau ir miegociau. Bet panelei reikia musu lovoj pasivolioti ryte, tai tada prasideda. Mama kelkis eik kava gerti, o man junk multikus 😀
Laba ryta damos 😀 o as tokios tragiškos nakties dar neturėjau..... dukryte kelesi beveik kas valanda,ir pastoviai norėjo valgyti.... kažkoks košmaras,naktis visai be miego,tai eisiu pasidaryti kavutes... šiandiena valgysim visa diena tuos cirvinius blynus 😀 vakar vyras is uošvienes parnese ta,tokia senovine tu blynu keptuve,kur reik deti ant virykles ir varyti ja... as toki daikta vakar pirma karta i rankas buvau paėmusi 😃 o as pastaruoju metu retai kada sapnuoju,nes bunu pervargus,ir net nespeju padeti galvos ant pagalves,ir as jau miegu 😀 o mano vyras kazkaip jau daug metu nieko nesapnuoja,arba bent pabudes neatsimena.... o Klaipedoje oras niurus,apniuke,be saules,dar ir rukas didelis....
tai kad nebejo
ko taip anksti, jei gali pamiegoti tai pamiegok 😉
miegojau gerai net nejutau kaip vyras atsikele. o nuo puse 8 jau lovoj neriau 😀
jei i tema tai man sapnai pildosi kai sapnuoju vaika ir svetima vyra ar jaunuoli, nu dar zaibas o kitu nesureiksminu
labas rytas. kaip miegojai?
ogo kokie reikalavimai 😀
vaikam ir batu reikia pavasariui,jei derinti prie drabuziu stiliaus,o jau reikalavimai vyksta 😃 tai 40 eur +- pora,o pora poru reikia sezonui.Natali su pedom bedu turi,tai labai greit nunesioja,vakar pas ortopeda buvom tai i batus toki idekla nesios,bet jau per pora metu sako matosi geras pagerejimas ir iki 13 metu turetu peda graziai deti
labas rytas
tai taip valandziuke,dar batukus noriu pasiziuret sau gal ka rasiu 😇
o tai kur palikai vaikuti?
tai siandien biski pasilepinsi 😉
neisejo turejo but 😀
manau dar visko bus..begu Titui suruosti i sauna tasike,visad eina i savaite karta darziuke pasikaitint 😀..o mano dienele ramesne,leksiu nagelius susitvrakyti vakar neidejo 😀
vaziuosiu siandien i turgu apsipirkt maisto, tada vaiko pasiimti ir namo
tai pas tave jau vasara greitai prasides. kaip smagu, kai lauke silta 😍
pas mus siandien +10, saules nera.. ☹