Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
sveika, na ir man buna, kad atrodo ta ar ana jau dariau kazkada 😀 o tai gal cia slogos ir kosulys nuo dantu?ka gyd sake?
Laba diena, man taip pat naktis košmariška, vaikinukas kosėjo, po to užgulė nosis, tai davėmės visą naktį, plius dar tie dantys dygstantys 😪
man būna kad sapnai pildosi, ypač pastebėjau jei sapnuoju purviną vandenį, tai tikrai kažkas iš artimųjų susergame, čia jau faktas kaip blynas 😉
būna kartais ką nors darai ir atrodo jau esi tai daręs ar buvęs toje vietoje, pasirodo tai irgi sapno pasekmės
o šiaip sapnais nelinkusi llaaaaaaaaaaaaaaabai tikėti 😀
iki, gero grazinimosi 😉 🌷
nu gal rasim 🤔
geru plepalu 🌷iki
nu va matot ir issifravom ka reiskia sapnuoti skraidyma - sustoresim 😃
😃 😃 😃
tik i ploti 😃 😃
Aha, aš šitą irgi esu girdėjusi 😃
aga man irgi taip sakydavao, tai jei db sapnuotumem skraidyma, tai kur dar beaugti? i ploti nebent 😃
nu as tau sakau rimtai, ji su kuo nors supazindinti tai yra misija neimanoma. Ka as veiksiu, man bus neidomu, nerasiu bendros kalbos. geriau namie pabus ir papies. Galim ir akropolyje, tik va neaisku kiek ,musu bus, plius ar vietu gausim sestadieni 😀
as nuo pat vaikystes atsimenu,kad man mama sakydavo,kad jeigu sapnuoji,kad skrendi, reiškia augi 😀
as tai tokia tendencija pastebejau ir tiek. O jei gu maza vaika ant ranku laikau, arba pagimdau, tai jau zinau, kad ta menesi bus dideliu neplanuotu islaidu. taip ir buna 😃
Na, siejam juos su savo patirtimi 😉
bijo 😃as mb isiusiu kur pasivaiksciot su mazium..sakau gal akropoli,nes man zinomiausia Klaipedoje
man atrodo gausi aiskintis dukters keslus 😀
as manau busiu viena, nes vyras mano bijo zmoniu 😃 tai gales su dukra buti 😀
1km 400m iki darziuko,mokykla panasei
kaip idomei kiekvienas savo sapnus issisifruoja.... 😀
man nepasitvirtina dantu sapnavimas. Bet va jei sapnuoju, kad dukrai dygsta, tai tada keiciu gyv vieta. visada 😀
as su mazium ir vyru,manau sestadieni prie velykas 23 lyg butu,kur nors pasisedet valandziukei 😀