Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
žinok labai skanios tik aš i alieju su šaukštu dėjau, nes kai aplink vaikas sukas tai negaliu rankų teptis 😉 tai jam gert tai šaukštą duok 😉
kazi ar vaikas supranta kad tures broliuka ar sesute. tik paklausiau sakau ar nori sesute ar broliuka jinai aha taip rimtai 😃
jauc firma. as panasius turiu tik ne firminiai 😀oi tu Jurga su spurgom sugundei. as pudros turiu 😃
kas tas nuki? 🤔
Sveikinu Giedre 😉 o sesė jau žino kad bus sesė ar brolis?
nu mano tevai,mano sesuo ir jos vaikinas zino. skelbsiu kitiems kai sveciuose busu o skambin ar sms nepranesinesiu 😀
nu ka plepat, pagaliau prikepaiu spurgų tik neturėjau pudros bet ech ir taip skaniai valgos, hana mano dietai 😃
musu pirmieji ziemos batukai 😀turiu spec dezute,joje laikau nuki,virstele,batuku,kepuryte ir tt
as neturejau ir nenaudojau uzuolaideliu. gerai ir taip buvo
turiu ir visa kita,na uzuolaideles,bet ju nenaudojau
matyt,kad oras.... tai dabar jau visiems pranesi sia zinia? 😀
as mielai,bet nera kada pasidaryti 😃
oras gal. salta diena rukas
ale grazus tas apsaugos
mano teveliai zino nu mamai anksciau sakiau tai sakau gali teciui sakyt 😀
o as ryte isgeriau kavos,ir kažkaip visada diena pradėjo galva skaudėt...
kas kavos?as dar negeriau siande
Sveikutės 😀 sveikinimai Giedrutei 😀 sukomės kaip bitutės nuo ryto, tai mažoji jau krito ir saldžiai miega, o aš toliau einu darbuotis....lauke vėjuota, tai užteks kiek po baseino gryno oro gavom 😉
tai kas,prie ko pientraukis ir lytis 😃
oi aciu 😀pientaruki turiu zodziu is po mazosios. bet jei berniukas.. 😃