Šią žiemą taip retai akis džiugina balta spalva gamtoje, tad ryte pamačiusi apšerkšnijusius augalus išskubėjau pasigrožėti šiuo laikinu grožiu. Gamtoje dar toks miksas, nei ryškių pavasario apraiškų, vietomis dar likę praėjusio rudens užuominų - kabančių lapelių. O ledo kristalėliai papuošė visus, bent jau iki tol, kol ištirpdė saulutė :)
Rytmetinis grožis
15. Feb 2020, 21:17
irmantaite
irmantaite
Skaityti daugiau
Trijų sūnų mama išbando MARIA produktus
Moterų klubas
22. Apr 19:15
Nuoširdžiai rekomenduoju MARIA produkciją kiekvienai
Moterų klubas
22. Apr 18:48
Pigmentinės dėmės: kodėl jos atsiranda ir kaip efektyviai jų atsikratyti?
Moterų klubas
21. Apr 21:39
Mamų mugė jau 12 metų neišeina iš mados
Moterų klubas
19. Apr 22:27
Tikrai - grožis!!!?