Ringuvos perliukai

Ringuvos perliukai

16. Apr 2021, 23:12 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis


Tebūnie balandis - švaros mienuo! Nes kai turi gerą švaros priemonių arsenalą, joks purvas nebaisus!


Labai noriu padėkoti Mamyčių klubui ir rėmėjams "Naujoji Ringuva" už puikias dovanas!
Negaliu sakyti, kad visos priemonės mums yra naujiena. Muilas, indų ploviklis - jie visada yra mūsų spintelėse. Jau seniai perku tik aplinkai draugiškas namų švaros prekes.
Mane tikrai labai džiugina ir stebina kainos ir kokybės santykis. Dauguma kitų ekologiškų švaros priemonių yra žymiai brangesnės, o didelio skirtumo nepastebėjau. 
Bet dovanų krepšelyje buvo ir naujienų. Papasakosiu ir jums, gal bus aktualu.

RINGUVA MEDO CARE higieninis rankų gelis su ekologišku citrinų eteriniu aliejumi ir pantenoliu.
Šitas dalykas apsigyveno mano rankinėje. Gerėjant orams mes vis daugiau laiko praleidžiame lauke, važiuojame į gamtą, tad tikrai reikia turėti tokį pagalbininką. Juolab, kad dabar rankų higienos reikšmė išaugus dešimteriopai.

Gelis pašalina nešvarumus ir užtikrina, kad rankos bus švarios. Labai džiaugiamės, kad greitai įsigeria, tad nemaišo vairuoti ( anksčiau vyras pastebėjo, kad kiti geliai palieka lipnumo jausmą ir rankos kimba prie vairo). Gelis praturtintas natūraliu malonaus kvapo citrinų eteriniu aliejumi, pasižyminčiu antiseptinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, kuris, beje, dar labai švelniai kvepia. Citrinos aromatas tikrai pakelia nuotaiką. Pantenolis (vitaminas B5), natūralus alavijų ekstraktas ir glicerinas saugo ir drėkina rankų odą. Tad ne bėda, jei po ranka nėra kremo.

BALANCE ekologiškas indų ploviklis, kaip jau sakiau, seniai mūsų draugas, nes indaplovės mes neturime, o šis  skirtas plauti indus rankomis. Ploviklis efektyviai pašalina riebalus ir maisto likučius nuo indų, stiklo, keramikos, akmens masės, metalo paviršių. Ir nebaisu, kad mes jį netyčia "suvalgysim". Esu baisių dalykų paskaičius apie neekologiškas priemones, kurių per metus žmonės "suvalgo", nes jos pilnai nepasišalina nuo indų.

Ploviklis yra dermatologų patikrintas, neutralaus pH. Jame nėra kvapiklių ir dažiklių, todėl BALANCE ekologiškas indų ploviklis yra ypač švelnus rankoms, nesausina ir nesukelia alerginės reakcijos, nedirgina kvėpavimo takų ( aš turiu astmą, vaikai irgi turi kvėpavimo takų problemų, todėl mums tai labai aktualu). 

Be to, ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Jei galvojame ne tik apie savo namų švarą, bet ir apie gamtos tausojimą, tikrai verta turėti tokią priemonę namuose.

Visiška naujiena man - RINGUVA PLIUS kapsulės spalvotiems audiniams.

Priemonė pagaminta fermentų pagrindu, be dažiklių. Saugo spalvotus audinius nuo išblukimo, minkština bei suteikia gaivų kvapą. Tinka visiems spalvotiems audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Kaip supratau, baltiems irgi tinka.

Labai patiko kapsulės. Dažniausiai perku skystį, bet kapsulės turbūt patogiau. Įmeti į būgną ir nereikia sukti galvos dėl dozavimo arba netyčinio išsipylimo.
Skalbiniai švarūs, gaiviai kvepia. Jei yra dėmių, papildomai rekomenduoju naudoti purškiamą dėmių valiklį ( tinka ir kūdikių drabužiams).

LINEA higieninis gelis rankoms su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi tikras atradimas!

Greitai įsigeria, nepalieka lipnumo pojūčio. Su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi. Čia, kaip ir MedoCare gelyje yra pantenolio (vitaminas B5), natūralaus alavijų ekstrakto ir glicerino, kurie puoselėja rankų odą. Sudėtyje ne mažiau nei 71% etilo alkoholio. Be dažiklių ir sintetinių kvapiklių.

Tinkamas naudoti kasdien, kai nėra galimybės nusiplauti rankų vandeniu ir muilu. Labai malonus kvapas. Pakuotė gal nelabai kelioninė, labai elegantiška, lyg tai būtų ne antibakterinis gelis, o koks nors prabangus kremas. Manau, jį galima naudoti visur. Kelionėse, ypač jei keliauja daugiau žmonių. Pasistatyti koridoriuje, kad grįžus galima būtų dezinfekuotis rankas. Nes kol nusirengi ir daeini iki vonios, dažnai apčiupinėji daug paviršių.

Be dovanėlių neliko ir vaikai. Gavome spalvinimo knygelių. Kaip gerai, kad kelias, nes galėjo baigtis muštynėmis. Spalvotų kreidelių. Abu piliečiai iškart ėmėsi darbo.

Labai patiko rankšluostukas, dar neapsisprendžiau, kam jis atiteks. Linkstu pasilikti sau :)

Dar kartą dėkojame už dovanas!