Ringuva švaros produktai

Ringuva švaros produktai

25. Apr 2021, 12:56 irmantaite irmantaite

 Ringuva švaros produktai dažnai naudojami mūsų buityje. Tiesa, tikrai ne viską dar esame išbandę ir atradę. Tad kai atvėriau didelę dovanų dėžę gautą iš Mamyčių klubo, labai apsidžiaugiau pamačiusi Ringuva skalbimo kapsules. Man tai buvo didelė naujiena. Tikrai dar nebuvau šio produkto nei pastebėjusi, nei išbandžiusi. 

Pastaruoju metu naudojome tik skystus skalbiklius. Tad sekančiam skalbimui jau bandžiau Ringuva skalbimo kapsules spalvotiems audiniams, kurios tausoja audinių spalvas.

Kaip įprastai prieš naudojant būtina perskaityti naudojimo instrukciją, kad išvengtume tam tikrų klaidų. Tarkim, jei skalbimo mašina atsidaro priekyje, rekomenduojama pirmiausia įdėti kapsulę, o tik po to skalbinius. Kapsulių nenaudokite greito skalbimo programoms. Taip pat kapsulės netinka ir skalbimui rankomis. 

Išsami instrukcija tikrai padės tinkamai naudoti kapsules.

Taip pat maloniai nustebino Ringuva MEDO care higieninis rankų gelis su eteriniu aliejumi ir maloniu citrinų kvapu. Higieninis rankų gelis dabar keliauja kartu su manimi rankinėje. Patogus naudoti, nepaliekantis lipnumo pojūčio ir apsaugo nuo nepageidaujamų bakterijų, ypač tada, kai nėra galimybės švariai nusiplauti rankų. 

Balance skysti skalbikliai išbandyti, perkami ir naudojami. O tokios mažos pakuotės yra kaip tik vasaros kelionėms paruošti. Jei tik keliaujant yra būtinybė ir galimybė išsiskalbti, tai labai patogios šios mini pakuotės.

Balance ecological vaisių ir daržovių ploviklis puikus pagalbininkas pašalinant vašką, purvą ir chemikalų likučius nuo pirktinių produktų. Jis ypač praverčia kol dar neužderėjo natūralios kaimo gėrybės. 

Toje gausioje dovanų dėžėje buvo ir spalvojimo knygelės, kreidelės vaikams ir knyga man. Tad rašome AČIŪ už puikias dovanas Mamyčių klubui ir Ringuva už maloniai nustebinusias švaros priemones.