Puiki veikla rudens vakarams – Clementoni konstruktoriai

Puiki veikla rudens vakarams – Clementoni konstruktoriai

28. Oct 2021, 16:32 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Sveikos :)

Atėjus rudeniui vis daugiau laiko praleidžiam namuose, tad ir veiklų reikia vis daugiau sugalvoti. Tad jei turit namie konstruoti mėgstančius vaikus, turiu nuoširdžią rekomendaciją :) 

Mūsų Jaunius jau nuo mažens yra linkęs į inžineriją, konstravimus: įvairios mašinos, robotai, konstruktoriai yra jo nuolatiniai palydovai. Tikrai daug jų esame išbandę, tame tarpe – ir Clementoni rinkinius. Jie mums labai patinka dėl kelių priežasčių – labai tvirtos, kokybiškos detalės ir sukurti taip, kad vaikai tikrai įveikia instrukcijas patys. Sykį esam turėję konstruktorių 5+, tai jis tikrai buvo skirtas tam + :D 

Šįkart Jaunius konstravo Clementoni Mechanics Junior rinkinį Meadow Animals.

Rinkinyje yra 3 gyvūnai su skirtingais judėjimo principais, kuriuos labai paprasta perprasti.: pirmasis tai – žiogas, kurį nuspaudus jis apsiverčia, sraigė – važiuodama judina akis, ir voras, kuris judina kojas. 

Iš inžinerinės pusės, tai labai paprasti mechanizmai ir vaikams lengvai suprantamas veikimo principas. Tad išardžius galima konstruoti tuo pačiu principu judančius daiktus iš savo fantazijos.  


Detalės nėra labai smulkios, neslįsta iš pirštų, o sukunstravus laikosi labai tvirtai, tad ne ten įdėjus išimti geriausia su specialiu išėmėju, kitaip pirštus paskaus. Tad dėl konstrukcijos tvirtumo abejonių nėra – nesubyrės, neišsiardys net ir nukritus nuo stalo. 

Tai čia tiek iš mano pusės. Bet tai, kad patinka man, yra viena. Aš paprašiau, kad Jaunius pats pakomentuotų ir pasakytų, ar rekomenduotų savo draugams. Tad jo atsakymas yra toks:

"Man labai patiko konstruoti, labai šaunu, kad jie yra trys atskiri, o ne iš tų pačių detalių perkonstruoti vis į kitą. Man patiko jų judesiai. Kai žiogas “užsitaiso”, jis tampa panašus į tigrą, nes labai išsitempia. Sraigės akys, kai juda, pasidaro labai keistos, vasarą reikės pažiūrėti ar tikrų sraigių akys taip juda. Voras panašus į monstrą, tai man labai patiko. Norėčiau, kad ir kito mano draugai tokius turėtų, galėtume kartu žaisti. O kai atsibosta tie gyvūnai, tai aš perkonstruoju į bet ką, o kai vėl noriu gyvūno, reikia tik pasiimti instrukciją ir pasidarau".

P.S. sakė, Kalėdų senelio prašys kažkokio panašaus konstruktoriaus, tad seneliui jau ir lengviau :)

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 01. Nov 2021, 14:25

Oi kaip faina, kad rekomendacija tiko 😀
Jaunius šitą pabandė, tai dabar svarsto kurio kito rinkinio nuo Kalėdų senelio prašyt 😃

Simonadub Simonadub 29. Oct 2021, 00:02

Benui toki Kalėdų senelis gaus atnešti ?❤️

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 28. Oct 2021, 20:29

Kokie faini! Žiogas tai išvis fainuolis! Įsigysim ir mes tokį rinkinį!